Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Погляд  » 


Півмільйона для дітей
Завершення акції "Пробіг заради дітей" у Львові відзначать благодійним балом за участі Руслани
Володимир ПЕРЕГІНЕЦЬ
 
Унікальна всеукраїнська благодійна акція "Пробіг заради дітей", яка розпочалася 11 квітня на східному кордоні у Луганській області, завершилася. Її фіналом став недільний пробіг учасників центром Львова.

Разом із марафонцями Андрієм Максимовичем та його дублером Костею Лаборткавою, подолати відстань від вулиці Хімічної до пам'ятника Шевченка зібралося понад п'ятдесят львів'ян. Разом з ними біг і бізнесмен Олександр Галицький, який забезпечив акцію автомобілем супроводу. Учасники акції несли дві скриньки, у які всі охочі могли покласти гроші. На зібрані кошти закуплять обладнання для пологових будинків на Львівщині.

Біля пам'ятника Шевченка відбулося урочисте завершення акції. За словами координатора благодійного заходу зі зв'язків із громадськістю Миколи Пеха, метою "Пробігу заради дітей" було не лише зібрати кошти для міських та обласних пологових будинків у Львівській області, а й привернути увагу громадськості до гострих соціальних проблем.

Своєю чергою ініціатор і учасник акції Андрій Максимович подякував Богові за успішне завершення пробігу, а також висловив вдячність усім людям, які підтримали "Пробіг заради дітей". Він також зауважив, наскільки гостинно приймали їх у Східних та Центральних областях України, через які пролягав шлях пробігу.

Загалом організатори акції планують зібрати 500 тисяч гривень. "Поки що важко сказати точно, скільки грошей вже є, адже ми продовжуємо їх збирати, - розповідає "Поступу" Андрій Максимович. - Пробіг закінчився, але наша фінансова частина ще не завершилася. Ми і далі працюватимемо з бізнесом. Зокрема тепер у більше як 30 громадських закладах Львова стоять наші скриньки".

За словами Андрія Максимовича, скриньки для добровільних пожертв стоятимуть аж до початку липня. А 1 липня у межах акції у Львові планують провести благодійний бал за участі посла доброго волі ЮНІСЕФ Руслани Лижичко. Потім на зібрані гроші, після консультацій із керівництвом пологових будинків, організатори "Пробігу заради дітей" самостійно закуплять найнеобхідніше обладнання. До речі, акція набула неабиякого розголосу в Україні, оскільки схожий благодійний захід готують тепер і провідні спортсмени.

Обговорити в форумі» 
Як оцінюватимуть випускників?
Уже відомо, як даватимуть собі раду з балами за зовнішнє тестування
Галина БУНЯК
 
Міністерство освіти і науки відпрацювало схему узгодження балів за зовнішнє тестування із балами, якими послуговуються вищі навчальні заклади. Як і за якими формулами переводитимуть бали, визначено у листі міністра.

Насправді, відколи почали говорити про зовнішнє тестування, серед інших запитань, які природно виникають до всього нового, було й те, яким чином вдасться дати собі раду із різними шкалами оцінювання у ВНЗ і в центрах зовнішнього оцінювання. Вже визначили дати проведення незалежної атестації, а відповіді на це запитання не було.
Детальніше>>
» 
Газова карта знову у грі
Андрій ДУБЕЦЬКИЙ
 
Нурсултан Назарбаєв утричі підвищує ціни на газ для Росії - до 140 доларів за тисячу кубометрів. Відповідно, аби не нести збитки, "Газпром" буде компенсувати ці витрати за рахунок України. І вже з другого півріччя збирається знову підвищити ціни на газ для Києва.

Ціна газу, який "Газпром" поставлятиме на Україну, без ПДВ і транспортних витрат підніметься зі 110 до 130 доларів за тисячу кубометрів. Щоправда, як запевнив у понеділок в.о. директора з фінансових та інвестиційних питань НАК "Нафтогаз України", начальник департаменту економіки й цінової політики Ярослав Диковицький, ціна імпортованого газу в Україну залишиться незмінною.
Детальніше>>