Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Львівські обсервації.    Арт-Поступ.    Тема.    Точка зору.    Інтерв'ю.    Репортаж.    Постаті.    Пост-Factum.    Спорт-Поступ.

16 грудня 2017 р.

16:10 15-12-2017 -   На Жовківщині відкрили дахову сонячну електростанцію
  16:8 15-12-2017 -   У Гарнізонному храмі відновили унікальні фрески
  15:37 15-12-2017 -   Завтра на вулиці Львова повернуться тролейбуси №5 та №24
  13:29 15-12-2017 -   Мешканець Львівщини загинув під час пожежі в дерев`яному будинку
  15:36 15-12-2017 -   Іспанію можуть відсторонити від участі в ЧС-2018
  13:23 15-12-2017 -   Ще три жінки звинуватили Дастіна Гоффмана в домаганнях - ЗМІ
  10:58 15-12-2017 -   На заводі у Тернополі пролунав вибух
  10:54 15-12-2017 -   Напади з ножем в Нідерландах: загинули двоє людей

·  ·

___________________________________________________________________________

Попереду - вирішальний двобій

Свій другий матч на чемпіонаті світу з хокею, який триває на льодових майданчиках столиці Латвії, збірна України програла команді Швейцарії.

Після непогано проведеного стартового поєдинку ювілейного 70-го чемпіонату світу, в якому збірна України з рахунком 2:4 поступилася олімпійським чемпіонам Турина-2006 - команді Швеції, вітчизняні шанувальники хокею сподівалися, що в матчі проти амбіційної, але далеко не зіркової Швейцарії підопічні Олександра Сеуканда здобудуть перші турнірні очки. Ця зустріч була особливо важливою ще й з огляду на те, що в разу успіху українці не лише виходили у наступний раунд змагань, а й мали б непогані перспективи щодо того, аби вперше у своїй історії здобути право зіграти в поєдинках плей-оф світового чемпіонату. На жаль, не судилося...

Уже в першому періоді, в якому ігрова перевага нібито була на боці збірної України, шайба двічі побувала у воротах кіпера "синьо-жовтих" Карпенка. Причому в обох випадках команди грали в нерівних складах. На 10-й хв., коли українці вкотре грали в меншості, Безіна після передачі Жанне відкрив рахунок у матчі - 0:1. А за хвилину до першої перерви наші хлопці, маючи на льодовому майданчику ризької "Сконто-арени" на одного гравця більше, примудрилися пропустити контратаку суперників, і після кидка Амбуля каучуковий диск вдруге затріпотів у сітці воріт Карпенка - 0:2.

Активніше від суперників українці діяли і в другій 20-хвилинці. Невдало проведений стартовий період психологічно не надломив їх, і вони продовжували шукати шляхів до воріт команди Країни банків та годинників. І намагання наших хлопців не виявилися марними. На 34-й хв. красиву комбінацію за участі Матерухіна і Срюбка влучним кидком завершив дебютант світових чемпіонатів Міхнов - 1:2.

Після закинутої шайби настрій у наших хокеїстів значно покращився, і вони з іще більшим бажанням продовжували атакувати ворота альпійців. Тим паче, що часу до фінальної сирени було ще більш ніж достатньо.

Однак спливали одна за одною хвилини матчу, а рахунок залишався незмінним. Що ближчою була фінальна сирена, то менш продуманими та організованими були дії українців у атаці. На жаль, "синьо-жовті" так і не змогли вдруге відправити шайбу у ворота швейцарців, які й святкували перемогу.

Цього ж дня в іншому матчі групи С, у якій грають українці, збірна Швеції переконливо з рахунком 4:0 узяла гору над командою Італії. Тепер в останньому поєдинку на підопічних Олександра Сеуканда чекає протистояння з хокеїстами Італії. Для того, аби продовжити свої виступи в другому груповому турнірі і уникнути боротьби за виживання в елітному дивізіоні, нашим хлопцям необхідно в цій зустрічі принаймні не програти. Адже в разі нічиєї ми обійдемо апеннінців за кращою різницею закинутих і пропущених шайб. Але всі ми добре знаємо, що в хокеї грати на нічию - справа більш ніж ризикована.

Результати решти матчів другого туру: група А: Фінляндія - Латвія, 5:0; Чехія - Словенія, 5:4; група В: США - Данія, 3:0; Канада - Норвегія, 7:1; група D: Росія - Білорусь, 3:2; Словаччина - Казахстан, 6:0.

»
Стабільність за ціною "золота"

У грецькому Волосі, де завершився чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики, українці п'ять разів сходили на п'єдестал пошани.

Героєм нашої збірної протягом перших днів юніорської першості континенту став киянин Микола Куксенков. У найпрестижніших змаганнях - абсолютній першості - він виявився найстабільнішим, за що і був нагороджений "золотом". Жодного разу у видах багатоборства Микола не зумів випередити своїх конкурентів, однак він був непохитним, коли інші не могли уникнути помилок. Одному з головних претендентів на перемогу - росіянину Владіміру Олєннікову - довелось задовольнитися "сріблом".
»
І знову Шмаков!

Влучний удар центрального півзахисника львівських "Карпат" Євгена Шмакова у другому матчі поспіль приносить гостьову перемогу підопічним Юрія Дячука-Ставицького.

"Геліос" (Харків) - "Карпати" (Львів), 0:1 (0:1). 8 травня. Харків. Стадіон ХТЗ. Похмуро, температура повітря 19 градусів вище за нуль. 400 глядачів.

Суддя: Нестеренко (Донецьк), Корнійко (Полтава), Єрмолов (Вінниця).
»
Сергій РЕБРОВ: У кожного в житті бувають чорні і білі смуги
Розмовляв Іван ДУПНАК

Постать Сергія Реброва в українському футболі - непересічна. Довгі роки без цього невисокого, але напрочуд технічного та швидкого гравця, який, до того ж, завжди вирізнявся на полі своїми неординарними діями та бомбардирськими якостями, важко було уявити собі київське "Динамо" і національну збірну України. Щоправда, закордонний період у кар'єрі Сергія був не надто вдалим. І от влітку минулого року, після кількох сезонів проведених у Англії та Туреччині, Ребров прийняв пропозицію знову одягнути футболку "Динамо".