Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Поступ у Львові  » 


Жах на Сколівщині
Чоловіка, який із рушниці розстріляв їхню матір та брата, троє дітей загиблих закидали камінням
Михайло КУРУС
 
У цій хаті розігралася трагедіяЛюди із села Волосянки Сколівського району бояться вночі виходити з дому і навіть дивитися у свої вікна. Причина - убивство двох людей, вчительки Олександри Мельничук та її сина Ростислава. А скоїв його односельчанин Мельничуків - Михайло Безульчак.

Трагедія сталася о дванадцятій двадцять вночі на 30 квітня. Підійшовши до хати Мельничуків, Безульчак через віконце у скляних дверях побачив сина Олександри Мельничук - Ростислава, який вийшов на ґанок покурити, і вистрелив у нього. Куля потрапила Ростиславові біля серця, тож рана виявилася смертельною. На шум із кімнати вибігла мати, котрій Безульчак поцілив у голову. Тож вона теж померла на місці.

У сусідній кімнаті сиділо троє синів загиблої, котрі кинулися на убивцю. Помітивши у нього рушницю, вони почали кидати в Безульчака камінням. Один із них і спричинив смерть нападника. Односельчани переконані: убивця заслужив таку смерть. Усіх трьох - і вчительку Олександру Мельничук із сином Ростиславом, і вбивцю Михайла Безульчака - поховали у середу.

Селяни досі не можуть повірити, що вчительки та матері шістьох дітей уже немає. Сусідка загиблої Ярослава Сокол розповідає, що жінка опікувалася усіма її дітьми і була дуже доброю.

Що спонукало Михайла Безульчака вбити вчительку та її сина, наразі можна лише здогадуватися. За словами міліціонерів, убивця був напідпитку, а раніше начебто посварився із чоловіком загиблої. Перший заступник начальника Сколівського райвідділу міліції Дмитро Біланець повідомив, що чоловік Мельничук Олександри шість років тому був на заробітках разом із Безульчаком у Москві. І там між ними виникали сварки.

Варте уваги те, що коли Михайло Безульчак ішов розстрілювати Мельничуків, він мав із собою шість патронів, по одному на кожного члена сім'ї. Також він прихопив зі собою дві літрові пляшки з бензином і ракетницю. Очевидно, після вбивства хотів підпалити хату та замести сліди. Однак сам загинув від рук тих, кого мав намір зробити своїми жертвами.

Донька убитої Оксана розповіла, що убивця не раз погрожував її матері. Покійна заявляла про це в міліцію, а правоохоронці відписували, що провели профілактичну роботу. Чи справді вони це робили?

Родичі загиблої не вважають, що сп'янілий убивця діяв несвідомо. Щобільше, вони підозрюють, що стрілець був несповна розуму і, можливо, міг стати серійним убивцею. "Він у списку мав 18 людей. Ми на ньому знайшли маску, - каже Оксана Мельничук. - Брат мав дівчину, то він казав, що маму її вб'є. Жінка священика була хресною мого брата. Він ще її мав убити, адже записав у списки".

Усі дійові особи трагедії пішли на той світ. Проте ця історія може мати продовження. Волосянці розповідають, що родичі убивці мститимуть за його смерть. Начебто племінниця злочинця та її брат погрожують спалити родичів загиблої Олександри Мельничук.

У селі подейкують, що родичі убивці мають рідних серед сколівських міліціонерів і що слідство зайде у глухий кут. Тим часом Мельничукам завдали ще одного удару. Оксана мусить годувати трьох братів, а директор Славського лісгоспу скоротив дівчину з посади. Тож сім'я, яка не має ні батька, ні матері, позбулася єдиних трьохсот гривень на місяць.

Обговорити в форумі» 
Кардинал Гузар знову в інтернеті
Оксана КОНДРАТЮК
 
Сьогодні о 16.00 на офіційній веб-сторінці Української Греко-Католицької Церкви буде продовжено веб-конференцію з Блаженнійшим Любомиром, Верховним архієпископом УГКЦ.

Як уже повідомляв "Поступ", 14 квітня 2006 року відбулася перша веб-конференція Глави УГКЦ.
Детальніше>>
» 
Як потрапити на зустріч із Папою?
У Львові створено оргкомітет, який допоможе всім охочим зустрітися з Папою Римським у Польщі
Володимир ПЕРЕГІНЕЦЬ
 
Львів'яни, котрі захочуть побачити Папу Римського Бенедикта XVI у Польщі, відтепер зможуть зробити це за допомогою спеціально створеного оргкомітету. Він діє при канцелярії Стрийської єпархії УГКЦ і працюватиме до 17 травня.
Детальніше>>