Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Соціум.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

19 квітня 2006 р.

16:23 23-06-2017 -   На полігони Львівщини вивантажили 140 тонн сміття
  16:21 23-06-2017 -   В Національному музеї ім. Андрея Шептицького презентують новий арт-проект
  15:0 23-06-2017 -   На шахті «Степова» провели евакуацію
  14:34 23-06-2017 -   Садовий звернувся до посольств щодо евакуації дітей зі Львова
  13:8 23-06-2017 -   Сьогодні у другій половині дня – шквалистий вітер 25 м/с, гроза і град
  14:58 23-06-2017 -   Поліція назвали причину пожежі в багатоповерхівці Лондона
  13:7 23-06-2017 -   У Росії пацієнт побив лікаря за те, що той поцікавився його тату
  11:27 23-06-2017 -   Бундестаг реабілітував усіх засуджених у післявоєнні роки за гомосексуальні зв'язки
  11:24 23-06-2017 -   У Німеччині дозволили стеження за листуванням в месенджерах

·  ·

___________________________________________________________________________

"Дніпро" відновлює двовладдя

Футболісти київського "Динамо" зазнали першої поразки під орудою Анатолія Дем'яненка.

Поєдинок між динамівцями Києва та дніпропетровським "Дніпром" завершував 26-й тур чемпіонату України. Звітний матч викликав надзвичайний інтерес: команди очолюють молоді фахівці, які не один сезон відіграли разом у складі столичного "Динамо" та збірної колишнього СРСР. Варто також нагадати, що Анатолій Дем'яненко і Олег Протасов є вихованцями дніпропетровського футболу.

Зрозуміло, що фаворитом зустрічі було "Динамо". Лідер чемпіонату в поточному сезоні на внутрішній арені не зазнав жодної поразки. До того ж, у шести останніх очних поєдинках "Динамо" постійно брало гору над "Дніпром". Проте футбольні матчі цікаві саме тим, що їхній підсумок зовсім не завжди можна передбачити, орієнтуючись лише на статистику.

Гра розпочалася у невисокому темпі. Господарі з перших хвилин захопили територіальну ініціативу. Проте до по-справжньому гольових моментів справа біля воріт Кернозенка, практично, не доходила. Під завісу першого тайму команди дещо активізувалися, але до перерви глядачі голів так і не побачили.

Друга 45-хвилинка була дуже схожа на першу, і суперники тривалий час залишали свої ворота недоторканими. Кияни прагнули за будь-яку ціну зламати супротив дніпрян. Але підопічні Олега Протасова дисципліновано тримали оборону і чекали свого шансу в атаці. І врешті вони його дочекалися...

На 84-й хв. керманич "Дніпра" прийняв рішення, яке виявилося вирішальним у матчі: замість форварда Мелащенка, на поле НСК "Олімпійський" вийшов Балабанов. І хто б міг в цю мить подумати, що тих кількох хвилин, які залишилися до фінального свистка, йому вистачить, аби двічі спрямувати м'яч у ворота "Динамо". На 87-й хв. після навісу Назаренка зі штрафного в карному майданчику киян виникла "пожежа": після кількох рикошетів м'яч відлетів до Балабанова, і той з близької відстані розстріляв ворота Шовковського, який у цій ситуації не зміг допомогти своїй команді - 1:0.

Пропустивши гол, динамівці із надією принаймні врятувати нічию, всією командою кинулись вперед. Однак гра ва-банк себе не виправдала. Щобільше, підопічні Анатолія Дем'яненка не лише не відіграли пропущений м'яч, а навпаки - пропустили ще один у свої ворота. На останній хвилині матчу гості в центрі поля перехопили "круглого", і Назаренко гострим пасом вивів на очне побачення з Шовковським все того ж Балабанова. Форвард "Дніпра" не наближувався до кіпера "Динамо", і сильно пробив у ближній кут - 2:0.

Поразка киян призвела до того, що за чотири тури до завершення чемпіонату в турнірних перегонах за "золотом" встановилося двовладдя - в турнірному доробку "Шахтаря" і "Динамо" наразі по 67 очок.

Турнірне становище команд: 1. "Шахтар" - 67; 2. "Динамо" - 67; 3. "Чорноморець" - 44; 4. "Іллічівець" - 40; 5. "Металург" Д - 38; 6. "Металіст" - 36; 7. ФК "Харків" - 33; 8. "Металург" З - 32; 9. "Дніпро" - 32; 10. "Таврія" - 31; 11. "Ворскла" - 30; 12. "Волинь" - 28; 13. "Сталь" - 28; 14. "Кривбас" - 27; 15. "Арсенал" - 25; 16. "Закарпаття" - 15.

»
Біля підніжжя п'єдесталу

Каменем спотикання на шляху Ніни Козлової до п'єдесталу пошани на першості світу з фехтування, яка завершилась в корейському місті Таебаек, стала американка Ребекка Вард. У чвертьфіналі майбутня переможниця турніру шаблісток не дала українці жодного шансу - 5:15.
»
Бронзовий дебют львів'янок

Окрім традиційних оплесків та компліментів, якими шанують наших художниць на турнірах найвищого рівня, у грецькому місті Каламата українські грації зібрали майже усі можливі нагороди.
»
Чорно-біле срібло
Оксана ПАВЛЮК

Львівський гросмейстер Василь Іванчук виборов срібну медаль чемпіонату Європи з шахів, який завершився в турецькому місті Кушадасі.

У чоловічому турнірі за континентальний титул боролися 138 шахістів. Рейтинг-фаворит чемпіонату українець Василь Іванчук, який останнім часом бере участь у багатьох турнірах, розпочав змагання не надто вдало - дві швидкі нічиї із суперниками, рейтинг яких був більше як на 200 пунктів меншим.