Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    КуПол: Новини зі Львова.

10 квітня 2006 р.

16:34 29-03-2017 -   У Стрию судитимуть водійку, яка збила жінку з дитиною
  16:30 29-03-2017 -   З 1 квітня львівський трамвай №2 їздитиме на Сихів
  15:22 29-03-2017 -   Через гідравлічні випробування у Львові на кількох вулицях не буде гарячої води
  15:14 29-03-2017 -   На Львівщині стартувала посівна кампанія
  14:13 29-03-2017 -   На Львівщині стартувала посівна кампанія
  16:42 29-03-2017 -   МВФ знову відклав розгляд траншу для України
  16:37 29-03-2017 -   В Україну йде похолодання
  16:36 29-03-2017 -   В Україну йде похолодання
  15:19 29-03-2017 -   У Дніпрі звільнили водія-сепаратиста за образи у бік учасниці АТО, – активісти
  15:17 29-03-2017 -   На Донеччині з гранатомета стріляли по магазину
  16:38 29-03-2017 -   Вчені знайшли слід найбільшої живої істоти
  15:16 29-03-2017 -   Польща призупинила роботу своїх консульств в Україні
  14:18 29-03-2017 -   Україна оскаржуватиме рішення суду Лондона щодо "боргу Януковича"
  13:14 29-03-2017 -   У США ухвалили резолюцію до річниці анексії Криму
  11:0 29-03-2017 -   Після успіху на Євро-2016 в Ісландії спостерігається демографічний вибух

·  ·

___________________________________________________________________________

Ось так би і в Києві!..

У Бурштині Максим Фещук відзначився переможним дублемВольова перемога над бурштинським "Енергетиком" дозволила львівським "Карпатам" зміцнити своє становище лідера першості України з футболу серед команд першої ліги.

Безперечно, центральний матч 22-го туру відбувся у Харкові, де амбіційний дебютант першої ліги місцевий "Геліос" у протистоянні з одним із претендентів на підвищення в класі луганською "Зорею" зумів утримати свої ворота в недоторканості. Особливо сутужно біля своїх воріт господарям було в останні двадцять хвилин матчу. Проте підопічним Юрія Коваля забити у цьому матчі так і не судилося - 0:0.

Звичайно, футболістів і шанувальників львівських "Карпат" такий підсумок матчу в Харкові не міг не потішити. Тим паче, що про нього "зелено-білі" та їхні фани дізналися вже тоді, коли в них і так був відмінний настрій: "Карпати" впевнено перемогли на виїзді бурштинський "Енергетик" - 3:1 і закріпилися на першій сходинці у турнірній таблиці. Особливо тішить той факт, що перемогу над "Енергетиком", із яким, до речі, в матчі першого кола у Львові було підписано мирну угоду - 0:0, "Карпати" одержали незважаючи на те, що першими пропустили гол.

Та перш ніж розповісти про подробиці поєдинку, за яким із переповнених трибун стадіону "Енергетик" спостерігали 3500 глядачів, наведемо склад "Карпат": Мартищук, Федорів, Бобилєв (Веприк, 64'), Годвін (Процик, 88'), Шмаков, Батіста, Фещук (Ткачук, 70'), Пшеничних, Петрівський, Худоб'як, Сучков (Тимчишин, 46').

Як було сказано вище, розпочався матч для гостей із неприємностей: за рівної гри на 12-й хв. Рудницький увійшов із правого флангу в штрафний майданчик львів'ян і з гострого кута поцілив у ближню від Мартищука "дев'ятку" - 1:0. Проте вже через дев'ять хвилин Батіста, який востаннє забивав ще восени минулого року, ударом із гострого кута в ближній кут воріт Хомина відновив рівновагу - 1:1. За такого рахунку команди відправилися на перерву.

Долю матчу було вирішено на початку другої 45-хвилинки. Схоже на те, що бурштинці, готуючись до звітного матчу, не переглядали останній поєдинок "Карпат" проти івано-франківського "Спартака". Бо в іншому разі напевне б не фолили поблизу власного карного майданчика. Але оборонці "Енергетика" порушили правила проти Батісти, і Фещук, як і тиждень тому, безпосередньо зі штрафного пробив у дальню від кіпера дев'ятку: Хомин був безсилий виручити свою команду - 2:1. А за чотири хвилини після навісу з правого флангу Фещук ударом головою в падінні оформив дубль і встановив остаточний рахунок у матчі - 3:1.

Перемога "Карпат" могла бути ще більш переконливою. Однак на 74-й хв. постріл головою Батісти після подачі кутового прийняла на себе стійка, а ще за шість хвилин захисники "Енергетика" з лінії власних воріт вибили м'яч у поле. Проте "Карпати" цілком влаштувала і звитяга з перевагою в два м'ячі. І тепер "зелено-білі" в гарному настрої готуються до матчу-відповіді 1/2 фіналу Кубка України проти київського "Динамо", який за два дні відбудеться в столиці на полі НСК "Олімпійський". До речі, рахунок 3:1 на нашу користь у Києві нас також повністю влаштує.

Результати решти матчів туру: "Оболонь" (Київ) - ФК "Бершадь", 6:0; "Кримтеплиця" (Молодіжне) - "Динамо-ІгроСервіс" (Сімферополь), 0:0; "Газовик-Скала" (Стрий) - "Спартак" (Івано-Франківськ), 1:0; "Спартак" (Суми) - "Сталь" (Дніпродзержинськ), 1:0; ЦСКА (Київ) - "Нафтовик" (Охтирка), 2:1.

Турнірне становище лідерів: 1. "Карпати" - 58 очок; 2. "Зоря" - 55; 3. "Оболонь" - 45; 4. "Нафтовик" - 39; 5. "Динамо-2" - 34; 6. "Сталь" - 33; 7. "Газовик-Скала" - 32; 8. "Геліос" - 31;...

»
"Вовкам" до Руслани ще далеко
Оксана ПАВЛЮК

Баскетболісти БК "Київ" на майданчику столичного Палацу спорту не зуміли здобути перемогу в "Фіналі чотирьох" розіграшу Кубка Європи.

Два роки тому популярна українська співачка Руслана несподівано для всіх здобула перемогу у престижному пісенному конкурсі "Євробачення". А тому, згідно з регламентом, минулорічне свято найкращих пісень Старого Світу приймала столиця України. І так сталося, що саме через конкурс "Євробачення" Київ змушений був відмовитися від проведення "Фіналу чотирьох" баскетбольної Євроліги-FIBA.
»
"Динамо": ще один крок до мети

У матчі з Волинню найкращим у складі Динамо знову був Артем Мілевський (крайній справа)У перший ігровий день 25-го туру чемпіонату України з футболу не було зафіксовано жодної нічиєї: команди господарів та гостей одержали по дві перемоги.

Перед київським "Динамо" в нинішньому сезоні на внутрішній арені (з Європою "біло-сині" розпрощалися ще влітку минулого року) стоїть традиційне завдання - золоті медалі національного чемпіонату покласти в Кубок України. І потрібно відзначити, що до його вирішення підопічні Анатолія Дем'яненка з кожним матчем наближаються все ближче.