Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Інтерв'ю.    Для чоловіків.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    КуПол: Новини зі Львова.

31 березня 2006 р.

16:28 26-07-2017 -   У львівській психіатричній лікарні шукали вибухівку
  14:29 26-07-2017 -   Львівський трамвай подорожчає до 3 грн
  14:27 26-07-2017 -   Цього року у Львові ремонтують 3 аварійні житлові будинки
  14:25 26-07-2017 -   Львів молитвою вшанує пам’ять загиблих у Скнилівській трагедії
  13:9 26-07-2017 -   У квартирі львів'янина слідчі під час обшуку виявили 100 кг бурштину
  17:14 26-07-2017 -   Доступні ліки: з 1 серпня розширять список препаратів
  14:33 26-07-2017 -   В Україні знімають документальний фільм про участь жінок у війні на Донбасі

Безгольові пристрасті в Ліоні

Обидва поєдинки другого ігрового дня перших матчів чвертьфінальної стадії Ліги чемпіонів пройшли за участі клубів з Мілана.

Зрозуміло, що українських шанувальників футболу насамперед цікавила зустріч між одноосібним лідером чемпіонату Франції "Ліоном" та другою командою італійської Serie A "Міланом", головним бомбардиром якого вже не один рік є капітан національної збірної України Андрій Шевченко. Одразу зазначимо, що в цьому матчі український голеадор, незважаючи на те, що йому так і не вдалося вразити ворота господарів, був чи не найкращим у складі гостей.

В атаці саме на стрімкі рейди Шевченка з глибини поля зробив ставку керманич "россо-нері" Карло Анчелотті. І вже в першому таймі, в якому гості були дещо активнішими, українець двічі небезпечно пробивав по воротах "Ліона", проте в обох випадках досвідчений кіпер команди господарів та національної збірної Франції Купе діяв бездоганно. Не зумів Шевченко переграти Купе і в ситуації, коли партнери організували йому побачення з воротарем сам на сам. Натомість в оборонця воріт "Мілана" Діди в перші 45 хвилин роботи було значно менше.

Зовсім по-іншому розвивалися події після відпочинку. Підопічні Жерара Ульє поступово перехопили ініціативу і щохвилини нарощували тиск на ворота команди Карло Анчелотті. Мабуть, недаремно "Ліон" називають "командою другого тайму". Нагадаємо, що в усіх домашніх поєдинках цьогорічної Ліги чемпіонів ліонці забивали щонайменше два м'ячі. Здавалося, що під тиском французів не встоять і оборонні редути "россо-нері". Однак Фред, Кар'ю, Вільтор та Тьяго так жодного разу і не зуміли примусити Діду виймати м'яча із сітки власних воріт. Отож нічия - 0:0, і тепер все вирішуватиметься найближчого вівторка на полі знаменитого стадіону "Сан-Сіро" в Мілані. Звичайно, хтось може казати, що найважче, гостьовий поєдинок, для Шевченка та його партнерів вже позаду. Але я не сумніваюся, що в цій парі ще нічого не зрозуміло. Адже нинішній "Ліон" належить до тих команд, для яких загалом не важливо, де грати - вдома чи на виїзді...

До початку матчу-відповіді "Мілан" - "Ліон" на полі "Сан-Сіро" залишилося майже п'ять діб, а два дні тому на цьому ж стадіоні свій перший поєдинок 1/4 фіналу Ліги чемпіонів провів інший клуб з цього міста - "Інтер", суперником якого був іспанський "Вільярреал".

Більшість фахівців фаворитом у цій парі вважає італійського гранда. Однак у Мілані першою успіху досягла "жовта субмарина". До того ж сталося це вже на першій хвилині зустрічі, коли Хосе Марі, скориставшись позиційною помилкою оборони "неро-адзуррі", вийшов на ударну позицію і пробив, його удар Тольдо відбив, але першим на добиванні був Форлан - 0:1.

Проте віддамо належне підопічним Роберто Манчіні, які оговталися від такого приголомшливого початку дуже швидко і вже за шість хвилин вирівняли рахунок - 1:1. Це Станкович пройшов правим флангом і зробив сильний простріл низом, а Пенья не зумів завадити Адріано, який без жодних проблем переграв кіпера гостей Вієру. Нічийний рахунок протримався до перерви.

Одразу після відпочинку "Інтер" усією командою пішов уперед. І наполегливість господарів доволі швидко дала свої плоди. На 54-й хв. нігерійський форвард "неро-адзуррі" Мартінс, який у середині першого тайму вийшов на заміну замість Рекоби, вдало замкнув простріл все того ж Станковича - 2:1.

Поєдинок тримав у напруженні вболівальників обох команд аж до фінального свистка. Небезпечні моменти виникали як біля воріт Вієра, так і Тольдо. Проте обидва кіпери діяли бездоганно. До того ж нападникам обох команд бракувало влучності. Фінальний свисток зафіксував перемогу "Інтера" - 2:1, але перед матчем-відповіддю на полі "жовтої субмарини" шанси обох команд на вихід до квартету найсильніших команд Старого Світу практично однакові.

»
Андрій Шевченко: "Челсі" чи збірна Бразилії
Артем ГАЛИЦЬКИЙ

Кажуть, що надмір вибору - це погано, але, мабуть, ще гірше, коли вибору немає. Андрієві Шевченку, схоже, таке не загрожує. Тільки-но українець заявив, що готовий грати в "Мілані" аж до пенсії, як водночас з'явилися аж два доволі цікаві повідомлення.

Хоча збірній Бразилії, яку вже традиційно вважають головним фаворитом ЧС-2006, не бракує хороших нападників, все ж головний наставник команди чарівників м'яча Карлос Альберто Паррейра зізнався, що мріє, аби у складі його підопічних з'явився не будь-хто, а капітан збірної України Андрій Шевченко.
»
Метелики проти Олімпіади-2008

Упродовж останніх років напередодні чи не кожних нових Олімпійських ігор подейкували про ймовірність зриву змагань. То лякали терористами, то країна-організатор не встигала з будівництвом спортивних арен, але причина, через яку можуть не відбутися наступні літні Ігри-2008 у Пекіні, схоже, не має аналогів у спортивній історії.