13:14 22-09-2017 -   Вихідні в жовтні: скільки відпочиватимуть українці
  13:12 22-09-2017 -   Луценко шокований станом другої лінії оборони в зоні АТО
  10:44 22-09-2017 -   Житомирщину накрив аномально великий град
  15:15 22-09-2017 -   Актрису з "Мухтара" ввели в кому через травму
  13:11 22-09-2017 -   У російській Держдумі з виставки вкрали хамон
  13:9 22-09-2017 -   Вчені назвали легкий спосіб продовження життя
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм

·  ·

___________________________________________________________________________

"Студенти" змарнували шанс
Оксана ПАВЛЮК

У матчі Львівська Політехніка - СК Маріуполь обидві команди застосували щільний захистБаскетболісти "Львівської політехніки" в поєдинку 22-го туру регулярної першості чоловічої Суперліги на паркеті Палацу спорту "Будівельник" приймали дебютанта елітного дивізіону чемпіонату України СК "Маріуполь".

Тиждень тому в матчі попереднього туру "Львівська політехніка" на очах своїх уболівальників складала іспит віце-чемпіонові країни маріупольському "Азовмашу". Зрозуміло, що в тій зустрічі сподіватися на перемогу галичанам було важко. А тому перед "студентами" стояло завдання продемонструвати все, на що вони здатні, і по змозі чинити гідний опір одному з грандів українського баскетболу. Віддамо належне нашій команді: незважаючи на поразку (83:98), підопічні Андрія Шаптали своїми самовідданими діями заслужили на добре слово.

Згідно з календарем регулярної першості, у звітному турі "Львівська політехніка" вдруге поспіль приймала на паркеті Палацу спорту "Будівельник" команду з Маріуполя. Цього разу до столиці Галичини завітав дебютант Суперліги - СК "Маріуполь". Зрозуміло, що в цій зустрічі перед господарями було поставлено завдання не лише продемонструвати якісний баскетбол, а й здобути перемогу.

Проте перша половина зустрічі склалася далеко не так, як планував керманич "студентів" Андрій Шаптала. Особливо невдало галичани діяли в передній лінії. І якщо у стартовій чверті наші хлопці хоч і з великими потугами, але все ж спромоглися набрати 15 очок, то в другому періоді їх хватило лише на те, щоб поповнити свій доробок тільки дев'ятьма пунктами. Тому цілком логічним було те, що на велику перерву суперники пішли за 14-очкової переваги підопічних Володимира Брюховецького - 38:24.

Невідомо, що сказав своїм підопічним Андрій Шаптала в роздягальні, але після відпочинку ми побачили на майданчику зовсім іншу "Львівську політехніку". Налагодивши командну гру, галичани поступово перехопили ініціативу і перед останньою чвертю скоротили відставання в рахунку до десяти очок - 44:54. А кульмінація зустрічі настала за 30 с до фінальної сирени, коли за нічийного рахунку господарі невдало розпорядилися м'ячем і змушені були сфолити. З лінії штрафних Лохманчук влучив у кошик лише раз, але цього виявилося достатньо, аби СК "Маріуполь" одержав свою шосту перемогу в сезоні - 69:68. Найвлучнішими у складі переможців були Забірченко (20 очок) та Подтикан (17), а серед господарів - Ігнатавічюс (15), Скуматов (14) і Лаліч (14).

Результати решти матчів туру: "Будівельник" (Київ) - БК "Сумихімпром", 83:69; БК "Київ" - МБК "Миколаїв", 113:77; "Азовмаш" (Маріуполь) - "Дніпро" (Дніпропетровськ), 108:54; "Черкаські мавпи" - БК "Харків-Політехнік", 112:77; БК-93 "Пульсар" (Рівне) - "Хімік" (Южний), 58:59.

Турнірне становище команд: 1. "Азовмаш" - 44 очки; 2. БК "Київ" - 43; 3. "Хімік" - 37; 4. "Дніпро" - 36; 5. "Черкаські мавпи" - 34; 6. БК "Сумихімпром" - 34; 7. МБК "Миколаїв" - 34; 8. "Будівельник" - 33; 9. "Кривбасбаскет" - 30; 10. МБК "Одеса" - 28; 11. СК "Маріуполь" - 28; 12. БК "Харків-Політехнік" - 25; 13. БК-93 "Пульсар" - 25; 14. "Львівська політехніка" - 25.

»
Характер Галичанок

Гандболістки львівської "Галичанки" у матчах 10-го туру другого етапу чемпіонату України приймали київський "Спартак" - головного конкурента в боротьбі за "срібло".

Приїзд столичного "Спартака", найтитулованішої команди планети, досягнення якої занесені в Книгу рекордів Гіннесса, у шанувальників гандболу Львова завжди викликав особливий інтерес.
»
Конкуренція загострюється

На чемпіонаті України зі сноубордингу, який завершився у Славському, своє реноме фаворита підтвердила львів'янка Ольга Зіньків. Двічі лідер національної збірної України піднімалася на вершину подіуму і раз на другу його сходинку.