Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Точка зору.    Репортаж.    Арт-Поступ.    Стиль.    Для чоловіків.    Канапа / Бренд.    Мандрівка.    Телевізії.    Спорт-Поступ.    КуПол: Новини зі Львова.

25 березня 2006 р.

18:33 12-12-2017 -   Завтра на Львівщині – сильні опади та ожеледиця
  15:59 12-12-2017 -   У Личаківському районі промивають трубопроводи
  15:53 12-12-2017 -   «Веселі ангелята»: Марічка Крижанівська презентує нову книгу
  14:0 12-12-2017 -   У Львові обікрали автомобіль судді ВСУ
  13:59 12-12-2017 -   Димінський причетний до смертельної ДТП на Львівщині, – ЗМІ
  18:35 12-12-2017 -   Бойовики відмовляються обмінювати 20 ув’язнених українців
  15:55 12-12-2017 -   Осіння мобілізація: 70% неявки призовників
  14:5 12-12-2017 -   Міністерство охорони здоров’я ввело для українців нові добові норми харчування
  13:25 12-12-2017 -   У п'ятиповерхівці Луганська вибухнула граната
  12:40 12-12-2017 -   Луценко прокоментував звільнення Саакашвілі
  15:56 12-12-2017 -   Вибух в Австрії: поставки газу в низку країн Європи призупинені
  14:2 12-12-2017 -   Внаслідок вибуху на газопроводі в Австрії загинула одна людина і десятки постраждали
  11:32 12-12-2017 -   В Італії затримали 48 осіб за зв'язки з мафією
  10:33 12-12-2017 -   У Чехії зібрали сотні різдвяних подарунків для українських дітей
  10:24 12-12-2017 -   Вчені розповіли, як чоловіки стають геями

·  ·

___________________________________________________________________________

Провал галльського півня
Оксана ПАВЛЮК

У норвезькому Холменколлені спринтерськими перегонами стартував останній етап Кубка світу з біатлону.

Володарка Кришталевого глобуса-2006, як відомо, визначилася достроково. На попередньому етапі в фінському Контіолахті перемогу в загальному заліку Кубка світу гарантувала собі Катя Вільгельм з Німеччини. Але німкеня продовжує виступи в нинішньому сезоні. В Холменколлені в перший день змагань вона фінішувала шостою.

А перемогу в спринті одержала її співвітчизниця Мартіна Глагов, яка, розбивши всі мішені, показала найкращий час дня - 21 хв. 28 с. Стовідсоткову влучність продемонструвала й італійка Мішель Понца, яка по "золото" спізнилася на 3 с. А от представниці Білорусі Єкатєріні Івановій єдиний промах коштував найвищої сходинки подіуму. Адже німкені білоруска програла лише 3,6 с.

Найкращою з українок була Олена Петрова, яка, пробігши два штрафні кола, посіла 29-те місце. Її подруги по збірній Оксана Хвостенко та Ірина Тананайко фінішували на 42-й і 70-й позиціях відповідно.

На відміну від жінок, у чоловіків володар Кришталевого глобуса визначиться саме в Холменколлені. Перед звітними перегонами француз Рафаель Пуаре випереджав норвежця Оле-Ейнара Бйорндалена на 21 пункт. Однак тепер усе кардинально змінилося на користь скандинава, який і переміг у спринті. Причому Бйорндалена від найближчого конкурента, Ілмара Бріціса з Латвії, на фініші відділила прірва - 41,7 с. І це при тому, що обоє допустили по одному промаху у стрільбі лежачи. Там само свій єдиний промах зробив і бронзовий призер Маттіас Нільссон зі Швеції, який відстав від переможця на 45,8 с.

А де ж Пуаре? Галл звітну гонку провалив, як кажуть, на всі сто. В нього виникли серйозні проблеми на обох вогневих рубежах, і в підсумку він узагалі не потрапив до залікової 30-ки. Схоже на те, що тепер Пуаре практично не має шансів здобути Кришталевий глобус.

Серед наших біатлоністів більш-менш пристойно виступив лише Руслан Лисенко. Стріляв він бездоганно. Однак не надто швидкий біг лижнею не дозволив українцю піднятися вище за 19-те місце. Решта "синьо-жовтих" лижників-стрільців фінішувала далеко за межами 30-ки найкращих.

»
Золотий дубль робінгудів

Українські робінгуди - найвлучніші в Старому СвітіВ іспанському місті Хаен, де завершився Х чемпіонат Європи зі стрільби з лука у приміщенні, українські робінгуди вибороли п'ять нагород: дві золоті, дві срібні та одну бронзову.

Єдину нагороду до скарбнички збірної України в особистих змаганнях поклав львів'янин Маркіян Івашко, який тренується у заслуженого тренера України Віктора Міненка. На шляху до фіналу галичанин "перестріляв" росіянина Алєксєя Ніколаєва, Яцека Проца з Польщі та олімпійського чемпіона Афін-2004 - італійця Марко Гальяццо.
»
Спортивна генетика
Олена Садовник

Одним із найскравіших прикладів непереможних батьків і дітей є родина БезсоновихЯк віднайти спортивного генія

Коли австралійські спеціалісти зі спортивної медицини заявили, що знайшли ген, пов'язаний зі спортивними досягненнями, а російські науковці підтвердили можливість передбачення майбутніх спортивних результатів, попередньо дослідивши генетичний набір людини, то стало зрозуміло: спортивна наука зробила новий виток у своєму розвитку.

Працівники Санкт-Петербурзького науково-дослідного інституту фізичної культури усіх людей розподілили на три категорії...
»
Гідне протистояння

У матчі ХХІ туру чемпіонату України баскетболісти "Львівської політехніки" приймали лідера турніру - маріупольський "Азовмаш".

До поєдинку у Львові "Азовмаш" у регулярній першості провів 20 матчів і в усіх здобув перемоги. Натомість в активі "Львівської політехніки", яка наразі перебуває на дні турнірної таблиці, були лише три виграші.
»
Швейцарське "золото"
Артем ГАЛИЦЬКИЙ

Попри те, що на чемпіонат світу з фігурного ковзанярства в Калгарі не приїхав жоден олімпійський чемпіон Турина-2006, все ж у кожному виді змагань інтрига розпалюється неабияка. Кожен фігурист, який ще вчора тільки мріяв про п'єдестал світової першості, сьогодні прагне зайняти вільний трон чемпіона.