Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Інтерв'ю.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    КуПол: новини зі Львова.

22 березня 2006 р.

16:47 22-06-2017 -   У навчальні заклади Львова закупляють лінгафонне обладнання для вивчення іноземних мов
  16:41 22-06-2017 -   Сміття з перенакопичених контейнерних майданчиків у Львові вивозити все ще нікуди
  13:48 22-06-2017 -   1 серпня розпочне працювати зона паркування біля «Вернісажу» місткістю 73 паркомісця
  13:20 22-06-2017 -   За отримання хабара у розмірі $2 тис. начальник львівського СІЗО сплатить ₴17 тис. штрафу
  13:16 22-06-2017 -   На Львівщині визначать найкраще спортивне село
  16:59 22-06-2017 -   ЗСУ перейдуть на нову систему харчування до кінця 2019 року
  16:55 22-06-2017 -   Кучма: Обмін полоненими розпочнеться 5 липня
  13:44 22-06-2017 -   13-річний школяр наклав на себе руки: мама заборонила ігри на телефоні
  13:19 22-06-2017 -   У Дніпрі поліція оштрафувала жінку за георгіївську стрічку
  13:9 22-06-2017 -   На Одещині в браконьєрських сітках масово гинуть дельфіни
  13:46 22-06-2017 -   Археологи знайшли стародавнє забуте місто в Ефіопії
  13:22 22-06-2017 -   У Польщі затримали двох українців за підозрою в убивстві жінки
  13:18 22-06-2017 -   На фестивалі діаспори в Оттаві міністр оборони Канади приготував український борщ
  12:6 22-06-2017 -   Хлопчики, народжені у немолодих пар, частіше виростають високоінтелектуальними
  10:35 22-06-2017 -   Терористи ІДІЛ підірвали в Іраку мечеть ХІІ століття

·  ·

___________________________________________________________________________

Реванш по-львівськи

У матчах ІХ туру другого етапу чемпіонату України гандболістки львівської "Галичанки" двічі обіграли ужгородські "Карпати".

Поєдинки гандболісток Львова та Ужгорода вже не один сезон викликають особливу увагу вболівальників цих команд. Адже протистояння сусідів завжди є принциповим. В останні роки, як правило, гору брали галичанки. Однак у нинішньому сезоні матчі в Ужгороді принесли дещо несподівані результати - у першому поєдинку підписали мирну угоду, а наступного дня перемогу святкували "Карпати".

Зрозуміло, що перед домашніми матчами підопічні Валерії Савчук горіли бажанням узяти реванш. Проте й команда одного з провідних вітчизняних фахівців Леоніда Євтушенка приїхала до міста Лева не на екскурсію.

"Карпати" в першому матчі доволі довго на кожну результативну атаку "Галичанки" відповідали не менш ефективними діями. І нічийний рахунок на табло (13:13 на 24-й хв.) повністю відповідав тому, що відбувалося на майданчику спорткомплексу ЛНУ ім. Івана Франка. Проте кінцівка першого тайму була повністю за господарками, які до перерви встигли вразити ворота суперниць п'ять разів. При цьому кіпер "Галичанки" Вікторія Тимошенкова не пропустила жодного м'яча.

Такий поворот у сюжеті матчу надломив психологічний стан гандболісток "Карпат", які після відпочинку так і не могли отямитися. Фінальна сирена зафіксувала переконливу перемогу "Галичанки" - 37:23 (18:13), у складі якої найрезультативнішими були Вікторія Борщенко (10 м'ячів) та Ольга Ващук (9). Серед гостей найкращою була Олена Шукаль, в активі якої - вісім влучних кидків.

Наступного дня "Галичанка" з перших хвилин захопила ініціативу і ще до перерви вирішила долю зустрічі, пішовши на відпочинок за комфортної переваги у десять м'ячів - 16:6. У другому таймі на майданчику з'явилися резервісти нашої команди. Приємно, що дівчата відіграли доволі впевнено і довели справу до цілком заслуженої перемоги - 34:23. Цього дня серед галичанок бомбардирський хист виявили Ольга Ващук (10), Анжела Травян (6) та Реґіна Шимкуте (6). А в складі "Карпат" найвлучнішими були Світлана Моісеєнко (8) та Вікторія Гордієнко (7).

»
Епоха китайського панування

Після короткої програми лідерство захопив китайський дует Дань Жанг / Хао ЖангХоча чемпіонат світу з фігурного ковзанярства проходить без участі олімпійських чемпіонів, ажіотажу на трибунах канадського Калгарі вистачає. Та й чи потрібні справжнім поціновувачам найвишуканішого зимового спорту титули? Лише присутність на льоду американця Джонні Вейра, якого ще довго пам'ятатимуть в образі лебедя, що вмирає, а також інших непересічних зірок льодової арени, яким не пощастило зійти на олімпійський п'єдестал пошани, здатна зробити яскраве шоу з будь-яких другорядних змагань.
»
Хет-трик екс-українки
Оксана ПАВЛЮК

У фінському Контіолахті перегонами з масовим стартом завершився VІІІ етап Кубка світу з біатлону.

До участі в перегонах із масовим стартом допускають лише 30 учасників, яких визначають за поточним рейтингом Кубка світу. Серед українців наразі до топ-30 входить лише Лілія Єфремова.
»
Футбол як битва

Сьогодні, о 19.00, на полі стадіону "Україна" у Львові розпочнеться перший півфінальний матч Кубка України з футболу, в якому "Карпати" поміряються силами з київським "Динамо".

Що може бути цікавішим для шанувальників футболу міста Лева, ніж поєдинок "Карпати" (Львів) - "Динамо" (Київ)? А якщо це ще й півфінал Кубка України, то інтерес до нього зростає до захмарних висот.