Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    КуПол: новини зі Львова.

7 березня 2006 р.

15:28 28-04-2017 -   У Львові буде встановлено меморіальну таблицю Андрію Білику
  15:23 28-04-2017 -   Шахрай не заплатив львів’янці $6 тис. за куплений автомобіль
  15:21 28-04-2017 -   На Львівщині судитимуть чоловіка, який викрав з могили на кладовищі погруддя пам’ятника
  14:5 28-04-2017 -   Через ремонт колії трамваї не їздитимуть до львівського залізничного вокзалу п'ять місяців
  14:1 28-04-2017 -   Внаслідок задимлення через коротке замикання електромережі у 1-ій поліклініці постраждалих і збитків немає
  15:30 28-04-2017 -   4 травня почнеться суд над Януковичем, докази неспростовні – Порошенко
  15:25 28-04-2017 -   Двоє офіцерів ЗСУ продавали перепустки через лінію розмежування
  15:17 28-04-2017 -   Ситник: ГПУ порушила справи проти Супрун
  13:59 28-04-2017 -   Порошенко: Гроші Януковича уже в Держказначействі
  12:46 28-04-2017 -   Шахраї зняли більше десяти мільйонів із карток українців
  15:33 28-04-2017 -   Самойлова підтвердила, що 9 травня співатиме в окупованому Севастополі

Ювілейна звитяга Моурінью

Лідер англійської Premier League лондонське "Челсі" здобуло свою ювілейну 100-ту перемогу під орудою Жозе Моурінью.

Ювілейну перемогу "Челсі" здобуло у гостьовому матчі з "Вест Бромвічем", який відчайдушно бореться за виживання в елітному дивізіоні англійського футболу. Всі головні події цієї зустрічі розгорнулися після перерви. На 51-й хв. Дрогба увірвався в штрафний майданчик господарів і пробив низом повз кіпера Кущака - 1:0. Івуарієць узяв участь і в другій результативній атаці "аристократів". Саме після пасу Дрогба Джо Коул, який замінив Дафа, вийшов на ударну позицію і холоднокровно переграв кіпера - 2:0. Господарі лише під завісу матчу спромоглися на гол престижу - 2:1. Влучним ударом відзначився Кану.

А от чинний володар титулу найсильнішої команди Європи "Ліверпуль" за 90 хвилин безперервних атак на ворота "Чарлтона" жодного разу так і не зумів спрямувати м'яч у ворота гостей - 0:0. При цьому мерсисайдці завдали десять ударів у рамку воріт суперника і подали 13 кутових. Але це не допомогло...

Як треба реалізовувати гольові моменти, команді Рафаеля Бенітеса наочно продемонстрували підопічні Арсена Венгера. "Арсенал" у лондонському дербі, забивши по два м'ячі в кожному таймі, розтрощив "Фулгем" - 4:0. Як це найчастіше буває, головну скрипку в складі "канонірів" зіграв Анрі, який відзначився дублем (31' і 78'). Ще по одному м'ячу на свій рахунок записали Адебайор (35') і Фабрегас (88'). Ця перемога дозволила "Арсеналові" піднятися на п'ятий рядок турнірної таблиці.

Результати решти матчів туру: "Астон Вілла" - "Портсмут", 1:0; "Мідлсбро" - "Бірмінгем", 1:0; "Ньюкасл" - "Болтон", 3:1; "Вест Гем" - "Евертон", 2:2; "Манчестер-сіті" - "Сандерленд", 2:1; "Тоттенгем" - "Блекберн", 3:2. Поєдинок "Віган" - "Манчестер Юнайтед" відбувся вчора увечері.

Турнірне становище лідерів: 1. "Челсі" - 72 очки; 2. "Ліверпуль" - 55; 3. "Манчестер Юнайтед" - 54; 4. "Тоттенгем" - 49; 5. "Арсенал" - 44; 6. "Блекберн" - 43; 7. "Болтон" - 42; 8. "Вест Гем" - 42.

»
Спорт як привід для повносправного життя

У спортивному святі з нагоди відкриття ІХ зимових Паралімпійських ігор, що минулими вихідними відбулися у Львові, взяло участь понад 200 спортсменів з особливими потребами. Перемігши себе одного разу, юні атлети штурмують спортивні вершини. Можливо, згодом комусь із них випаде нагода своєю наступною перемогою привернути увагу громадськості усього світу до спорту особливих людей.

Кожен із учасників свята міг проявити себе повною мірою: у басейні, за шахівницею, у стрілецькому тирі, на футбольному майданчику.
»
За себе і за брата
Оксана ПАВЛЮК

Поєдинки ХІХ туру регулярної першості чоловічої баскетбольної Суперліги чемпіонату України завершилися без несподіванок.

Найбільший інтерес у звітному турі викликало дніпропетровське дербі "Дніпро" - "Кривбасбаскет". Однак рівна боротьба на майданчику точилася лише в першій половині зустрічі: на велику перерву команди пішли за переваги господарів лише на чотири пункти - 42:38. А от в третій 10-хвилинці "Дніпро" завдяки влучним діям своїх лідерів - Маркова, Лідеки та Іванова, які на трьох набрали 52 очки, збільшили відрив до 17-ти очок - 75:58.
»
Кінець інтриги?

Після матчів ХХ туру чемпіонату України з футболу лідер першості, київське "Динамо", збільшило свій відрив від єдиного конкурента в боротьбі за титул донецького "Шахтаря" до п'яти пунктів.

Весняна частина національного чемпіонату розпочалася з сенсації: чинний володар титулу "Шахтар" вдома не зумів переграти сімферопольську "Таврію", яка проводила свій перший матч під орудою знаного фахівця Михайла Фоменка.
»
"Баварія" хуртовин не любить

У 24-му турі чемпіонату Німеччини одноосібний лідер Bundesliga мюнхенська "Баварія" вдома несподівано зазнала другої поразки в сезоні.

Центральний поєдинок туру "Баварія" - "Гамбург" минув за складних погодних умов. Гравцям довелося боротися не лише зі суперником, а й із хуртовиною, яка віяла протягом усіх 90 хвилин матчу.
»
Три стандарти для "Барси"

Мадридський "Реал" здобув свою першу перемогу під керівництвом нового президента клубу Фернандо Мартіна.

Волею долі дебют нового президента "Реала" припав на мадридське дербі. Матчі "Реал" - "Атлетіко", незалежно від турнірного становища команд, як і належить дербі, завжди відбуваються за запеклої боротьби.