Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    КуПол: Новини зі Львова.

1 березня 2006 р.

16:3 28-06-2017 -   На вул. Кульпарківській, 230а при демонтажі впав кран, ніхто не постраждав
  15:15 28-06-2017 -   На вул. Алмазній, 21 у сміттєвих майданчиках виявили предмети, схожі на гранати
  15:13 28-06-2017 -   Дев’ятирічний хлопчик постраждав у аварії на Львівщині
  14:29 28-06-2017 -   Львів і Варшаву з'єднає колія за 50 млн
  14:27 28-06-2017 -   У Львові сотня пар виконала гопак
  16:0 28-06-2017 -   Вірус Petya: Кіберполіції понад тисячу разів поскаржилися на втручання у комп’ютери
  15:11 28-06-2017 -   На Донеччині вибухнуло авто зі співробітниками СБУ
  14:34 28-06-2017 -   На території рівненського молокозаводу пролунав вибух
  13:45 28-06-2017 -   На території рівненського молокозаводу пролунав вибух
  12:56 28-06-2017 -   Держборг України скоротився на ₴11 млрд завдяки зміцненню гривні
  16:2 28-06-2017 -   У Міноборони РФ відхрестилися від полоненого військового
  15:17 28-06-2017 -   В Ізраїлі розробили лазерну систему збиття безпілотників
  12:4 28-06-2017 -   Мерія Лос-Анджелеса схвалила будівництво музею «Зоряних воєн»
  10:37 28-06-2017 -   В Ємені оголосили епідемію холери
  10:32 28-06-2017 -   У Таїланді дівчині без ніг дали роботу з зарплатою $29 тис. на місяць

·  ·

___________________________________________________________________________

На чемпіонок вчаться в Україні

Фрагмент змагання борців у київському Палаці спортуМіжнародний турнір з боротьби серії Гран-прі, присвячений видатним українським борцям, цього року зібрав на килимах столичного Палацу спорту найсолідніший за всі роки склад учасниць. Близько сотні титулованих борчинь із 14-ти країн світу приїхало в Україну не лише для того, щоб кинути виклик господарям змагань, але й щоб повчитися у найсильніших: разом з українками до чемпіонату Європи, що відбудеться у Москві наприкінці квітня, у Кончі-Заспі готувалися представниці Росії, Польщі та Італії.

Єдиною, хто зуміла протистояти натиску гостей, стала юна львів'янка Юлія Левчук ("Динамо", ШВСМ, Львівська обласна федерація греко-римської боротьби). Учениця Андрія Пістуна та Анатолія Мілехіна у ваговій категорії до 59 кг не розгубилася перед 34-річною росіянкою Наталією Івановою, неодноразовою призеркою чемпіонатів Європи та світу. Беззаперечну перевагу Юлія у другому періоді реалізувала у туше. Нічого не могли вдіяти проти львів'янки й італійка Арнела Буччі (2:0) та росіянка Ларіса Канаєва (2:0). Міцним горішком виявилася лідер збірної Росії Вікторія Загайнова. У першому періоді фінальної сутички за рівних умов Левчук була більш винахідливою у положенні "клінч". А за кілька секунд до завершення другої двохвилинки, поступаючись з мінімальним рахунком, зуміла вирвати переможний бал.

Невимушено на п'єдесталі пошани престижних змагань почувається львів'янка Марія Стадник ("Спартак", ЛУФК). Одна з наймолодших учасниць турніру (вага до 48 кг) спочатку "образила" білоруску Юлію Старовойтову (2:0), а потім свою землячку Людмилу Балушку (2:0). Каменем спотикання для вихованки Ореста Скобельського стала півфінальна сутичка проти росіянки Лілії Каскаракової, яка методично та наполегливо виштовхувала суперницю за межі килима (0:2). Однак у боротьбі за "золото" така тактика не принесла росіянці успіху: бронзова призерка чемпіонату світу канадка Керол Хун була непохитною (2:0).

На оптимістичній ноті розпочала турнір Мар'яна Бавдик (до 55 кг). Львів'янка впевнено взяла гору над казашкою Айтин Ісмагуловою (2:0) та білорускою Татьяною Бохан (2:0). Але у півфіналі зіштовхнулася з майбутньою переможницею турніру Тонею Вербик - канадкою українського походження (бабуся Тоні колись мешкала на Волині). Перший період Мар'яна залишила за собою, але надалі не зуміла втримати переваги - досвід срібної призерки Олімпіади дався взнаки. У підсумку львів'янка посіла п'яте місце. Однак подіум без українок не залишився: на третю його сходинку зуміла зійти донеччанка Олена Малишко.

Одну з найбільших перемог у своєму житті здобула запоріжанка Ольга Буткевич (до 63 кг). У попередньому колі змагань вона спростувала авторитет п'ятиразової чемпіонки світу австрійки Ніколь Хартман, яка нещодавно на турнірі "Золота ліга FILA" стала володаркою срібної нагороди - 2:1. Але цей успіх не надихнув Ольгу на подальші здобутки: згодом вона не змогла нічого протиставити росіянці Альоні Карташовій - 0:2 і посіла п'яте місце. А перемогу у своєї подруги по команді виборола знана росіянка Любов Волосова, у колекції якої чимало нагород чемпіонатів світу та Європи.

Вихованка Львівського училища фізичної культури Мар'яна Квятковська (до 67 кг), яка сьогодні представляє рідний Калуш, у фінальній сутичці проти росіянки Каріни Шадаян була близькою до перемоги. У другому періоді, вдало провівши кидок, Мар'яна все ж не зуміла завершити сутичку туше. Росіянка, навпаки, швидко оговталася і поспішила записати переможні бали на свій рахунок - 2:1.

У найважчій ваговій категорії (до 72 кг) росіянка Дарія Назарова перемогла чемпіонку Європи полячку Аню Вавжиху (2:0), яка незадовго до фіналу поклала на туше донеччанку Ольгу Дмуховську (5-те місце).

»
Жанна Блок мріє про "золото" чемпіонату Європи
Якоб НЕНАДОВГО

Сумський легкоатлетичний манеж, який став би перлиною спортивного містечка будь-якої країни Європи, зібрав під свої дахом понад 500 атлетів. У межах відкритого чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні конкурувати з нашими спортсменами намагалися представники Грузії та Молдови.