Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ / Стиль.    Канапа / Бренд.    Мандрівка.    Пульс міста.    Точка зору.    Для дому / Здоров'я.    Телевізії.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    КуПол: Новини зі Львова.

17:2 28-03-2017 -   Віктор Пушкарьов звільнився з міської ради за згодою сторін
  16:1 28-03-2017 -   Понад 50% безробітних Львівщини становлять жінки
  15:52 28-03-2017 -   У Львові затримали рецидивіста, який торгував боєприпасами
  14:26 28-03-2017 -   У Львові на хабарі затримали прокурора
  12:51 28-03-2017 -   На Львівщині може з’явитися завод із ливарного виробництва
  16:57 28-03-2017 -   Справу Януковича передали в інший суд
  16:0 28-03-2017 -   У Чернівцях патрульного поліцейського звільнили за кермування напідпитку
  15:57 28-03-2017 -   Сума збитків від вибухів та пожеж у Балаклії може сягнути близько 300 млн грн

Донецьк. Київ. Москва. Москва.

Радість київських динамівців: м'яч щойно опинився у воротах суперникаПоєдинком між київським "Динамо" та московським ЦСКА у Тель-Авіві завершився футбольний турнір "Кубок Першого каналу".

Володар чека на мільйон доларів США, головного призу Кубка Першого каналу, визначився достроково. Обігравши напередодні народну команду Росії - московський "Спартак", ним став донецький "Шахтар", на який найближчої середи чекає перший поєдинок у 1/16 фіналу Кубка UEFA проти французького "Лілля". Сподіватимемося, що з галлами донеччани зіграють так само успішно, як і з провідними командами Росії.

А в матчі "Динамо" (Київ) - ЦСКА на кону стояло друге місце престижного турніру та чек на 500 000 зелених. Зазначимо, що за всю історію проведення чемпіонатів та розіграшів Кубка колишнього СРСР динамівці столиці України та армійці Москви провели між собою 101 поєдинок: 45 разів перемагало "Динамо", 26 - ЦСКА, і 30 матчів завершилися внічию; різниця м'ячів - 142 - 121 на користь киян.

Для того, аби посісти на Кубку Першого каналу друге місце, ЦСКА у звітній зустрічі потрібно було обов'язково вигравати; натомість "Динамо" влаштовував і нічийний підсумок. Напевно, саме цим можна пояснити те, що москвичі на перших хвилинах діяли дещо активніше. Чудову нагоду відкрити рахунок мав Дуду, на удар головою якого відмінно зреагував 18-річний кіпер киян Рибка.

Проте у футболі частенько буває, що атакує одна команда, а забиває інша. Саме так сталося й цього разу. На 29-й хв. після передачі з лівого флангу атаки киян хавбек збірної України Гусєв, випередивши на мить Шембераса, сильно пробив по воротах Акінфєєва: кіпер ЦСКА на удар зреагував, але втримати м'яч не зумів - 1:0. До кінця першої 45-хвилинки армійці й надалі володіли ініціативою, але відігратися до перерви їм так і не вдалося - на останньому рубежі відмінно діяв Рибка.

Після відпочинку в москвичів не зникло бажання виправити ситуацію, і вони знову пішли вперед. Дві нагоди зрівняти рахунок підопічні Валерія Газзаєва втратили на 52-й хв. Однак у першому епізоді на висоті вже вкотре в матчі був Рибка, а в другому м'яч влучив у стійку динамівських воріт. І все ж за п'ять хвилин після цього чинні володарі Кубка UEFA таки досягли свого: Ігнашевич тонким пасом вивів на побачення з Рибкою Вагнера Лава, і бразилець нарешті змусив капітулювати юного кіпера "Динамо" - 1:1.

Проте вже за хвилину підопічні Анатолія Дем'яненка мали шанс знову вийти вперед. Та після удару Ротаня метрів з 20-ти охоронця воріт ЦСКА і збірної Росії Акінфєєва підстрахувала штанга. Трохи пізніше автори голів могли відзначитися вдруге: Вагнер Лав небезпечно пробив у дальній кут, а Гусєв - у ближній. Але в обох епізодах надійно зіграли воротарі.

Останні хвилини пройшли значно спокійніше, і моментів практично не було. Щоправда, за хвилину до фінального свистка арбітра зустрічі Алена Хамера з Люксембурга в метушні біля воріт ЦСКА форвард "Динамо" Клебер міг принести перемогу своїй команді, однак не влучив у рамку. Проте киянам для завоювання другого місця вистачило і нічиєї.

Підсумкова таблиця: 1."Шахтар" (Донецьк) - 6 очок (м'ячі 5 - 2); 2."Динамо" (Київ) - 2 (2 - 2); 3."Спартак" (Москва) - 1 (2 - 3); 4. ЦСКА (Москва) - 1 (2 - 4).

»
Кличко - Бьорд: словесна дуель
Артем ГАЛИЦЬКИЙ

Хоча до титульного поєдинку Володимир Кличко - Кріс Бьорд ще чимало часу, все ж боксери вже встигли провести двораундову словесну дуель. Перша прес-конференція суперників за звання чемпіона світу за версією IBF відбулася ще в середу в нью-йоркському ресторані Gallagher's Steak House, а вже за два дні Володимир та Кріс потиснули один одному руки в німецькому Махенхаймі, де 22 квітня і відбудеться поєдинок.
»
"Ювентус" пригальмував

У черговому 24-му турі італійської Serie A лідер турніру "Ювентус" несподівано для всіх втратив два пункти.

Перед початком зустрічі "Ювентус" - "Парма" майже ніхто не сумнівався у перемозі "Старої сеньйори". Адже господарі в нинішньому сезоні як ніколи впевнено йдуть до здобуття ще одного скудето.
»
Спартанські випробування для олімпійців

Олімпійські селища, розташовані на гірських схилах Бардонеккіа та Сеетрієре, а також у центрі олімпійської столиці - Турина, поступово заповнюють щораз нові й нові "прибульці" - спортсмени, які вже за кілька днів стануть героями змагань.
»
Зберегти ідеали олімпізму

Олімпійська ейфорія у Турині набула ще більшого розмаху. Багато місцевих мешканців, які тривалий час залишалися осторонь Ігор, вирішили все ж долучитися до олімпійського свята. Про це свідчить зростання темпів продажу квитків на змагання. Так аншлаг спостерігатиметься під час перегонів ковзанярів, фіналу хокейного турніру та у найвидовищнішому виді спорту - фігурному ковзанярстві.
»
Чи дивитимуться українські зірки Олімпійські ігри?
Розпитувала Катерина КИРИЛОВА

Вадим КРАСНООКИЙ, вокаліст Mad Heads, музикант:

- Для мене Олімпійські ігри не є дуже важливою подією. Так уже склалося, що не дуже захоплююся великим спортом. Тим паче, що літні види спорту є для мене зрозумілішими (така гра, як футбол, наприклад, мені особливо подобається), від зимових змагань натомість я далекий.