Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Інтерв'ю.    Соціум.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    КуПол: Новини зі Львова.

8 лютого 2006 р.

15:27 26-05-2017 -   У Стрию засудили зловмисника, що обікрав лікарню на 40 тис грн
  14:12 26-05-2017 -   Незабаром ще сім поїздів зупинятимуться на станції Підзамче
  14:0 26-05-2017 -   Найбільше проблем із невивезеним сміттям у жителів Шевченківського району Львова
  13:18 26-05-2017 -   13-річний школяр з Жовківського району наклав на себе руки
  13:16 26-05-2017 -   У музеї Франка показали сімейні скарби
  15:6 26-05-2017 -   Підписано указ про право українців на безвіз
  14:11 26-05-2017 -   Гройсман ще не знає, що робити з автівками на іноземних «бляхах»
  14:7 26-05-2017 -   Чоловік, який розстріляв мотоцикліста в Києві, здався поліції

Оксана ПАВЛЮК

У черговому турі регулярної першості в чоловічій Суперлізі чемпіонату України з баскетболу в п'яти матчах із шести перемогу святкували господарі.

З найбільшим інтересом у звітному турі фахівці очікували поєдинку в Сумах, у якому місцевий БК "Сумихімпром" приймав найбільшу несподіванку нинішнього сезону - МБК "Миколаїв". І гравці обох команд повністю виправдали сподівання спеціалістів і вболівальників.

Дебют матчу краще дався господарям, які завдяки відмінним діям в обороні виграли стартову чверть з перевагою в шість очок - 17:11. Однак гості не мали наміру без бою віддати перемогу. Керманич "муніципалів" Валентин Бєрєстнєв перебудував гру в передній лінії, і в кожній з двох наступних 10-хвилинок його підопічні набирали на три пункти більше, ніж суперники. Отож перед останнім періодом на табло баскетбольного центру "Олімп" горіли цифри 62:62.

Цікаво, що гості в цьому матчі були попереду лише двічі. Уперше, коли на 30 с Бойко вдало завершив індивідуальний прохід і сумчани вийшли вперед - 2:1. А вдруге, і востаннє, миколаївці були попереду на останній хвилині: екс-львів'янин Мартинов забив два з фолом, реалізував штрафний кидок і змінив рахунок з 83:85 на 86:85 на користь своєї команди.

Кульмінація зустрічі настала за 6 с до завершення основного часу. На той момент попереду вже знову були господарі - 92:90, а сумчанин Миколайчук одержав право виконати два штрафні кидки. Обидві спроби, проте, виявилися невдалими, а підбір виграли гості. Право виконати переможний кидок було надано плеймейкеру "муніципалів" Бойку, який так само, як і Мартинов, приніс в доробок своєї команди 20 очок. Однак у вирішальний момент Бойкові забракло влучності, і перемога залишилася за сумчанами, у складі яких уже вкотре найрезультативнішими були брати-близнюки Крівічі: Ігор набрав 28 пунктів, а Ростислав - 24.

Доволі цікавим видався і поєдинок між "Черкаськими мавпами" та дніпропетровським "Дніпром". У передматчевих прогнозах більшість фахівців ставила на господарів. Однак напередодні зустрічі через сімейні обставини повернувся додому американський центровий "мавп" Джонсон. Ця втрата виявилася вирішальною під час визначення переможця зустрічі. Завдяки супервлучності Іванова, який набрав 38 очок, свою десяту перемогу в чемпіонаті святкували дніпряни - 95:88.

А от у чотирьох інших матчах перевага господарів майданчика була доволі відчутною. Лідер чемпіонату "Азовмаш" розгромив рівненський БК-93 "Пульсар" - 101:57. Не менш переконливо БК "Київ" обіграв "Львівську політехніку" - 96:53. "Хімік" з Южного в останній чверті остаточно зламав супротив "Кривбасбаскету" - 91:64, а СК "Маріуполь" не залишив шансів БК "Харків-Політехнік" - 87:68.

»
Класика радянського футболу

У матчі зі Спартоком одним із найактивніших у складі Динамо був РебровНа турнірі "Кубок Першого каналу" відбувся поєдинок, якого очікували з найбільшим інтересом: "Динамо" (Київ) - "Спартак" (Москва).

У багатьох провідних футбольних державах світу є поєдинки на які з особливим нетерпінням очікують всі шанувальники короля спорту тої чи іншої країни. Так у Іспанії вже десятки років триває величезний ажіотаж довкола протистояння "Реала" і "Барселони", в Італії - "Мілана" і "Ювентуса", а в Англії - "Манчестер Юнайтеда" та "Арсеналу". Було своє супердербі і в колишньому СРСР: "Динамо" (Київ) - "Спартак" (Москва).
»
Туристи визначили найкращих
Якоб НЕНАДОВГО

Львівські туристи, які протягом усього року активно підкорювали водні та гірські стихії, днями зібралися, щоб переглянути на світлинах та відео свої сходження, поспілкуватися та визначити найкращих.
»
Зі спортом на довгі роки
Тамара ЛЕВЧИЧОВА

Змагання з лижних перегонів завжди були популярними серед львів'ян. У межах Кубка Львова на лижню поряд зі школярами та студентами вийшли ветерани спорту.
»
На перемогу не вистачило сил

У французькому містечку Сент-Мор завершився етап Кубка світу з фехтування на шпагах серед жінок. Українки, які кілька років тому змусили світову фехтувальну громадськість поважати себе, цього разу не змогли втрутитися у боротьбу за нагороди.
  ·  Схід - Захід: точка неповернення