Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Інтерв'ю.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    КуПол: Новини зі Львова.

6 лютого 2006 р.

16:49 18-10-2017 -   «Укрзалізницю» мають повернути в підпорядкування Мінінфраструктури
  16:47 18-10-2017 -   У Львові планують відновити ще 20 тролейбусів
  14:40 18-10-2017 -   Випускники ПТУ та коледжів складатимуть ЗНО
  14:33 18-10-2017 -   Працівники Львівської митниці вилучили понад 500 пар контрабандного взуття
  14:28 18-10-2017 -   Сашко Семенов потребує допомоги, щоб перемогти лейкемію
  15:9 18-10-2017 -   В Україні створили інститут сертифікації військової техніки
  14:43 18-10-2017 -   Заробітчани отримають право на пенсію, купивши страховий стаж, - Пенсійний фонд
  14:38 18-10-2017 -   Кабмін доручив сформувати демографічний реєстр
  14:36 18-10-2017 -   З початку безвізу ЄС відвідали 7,5 млн українців
  14:37 18-10-2017 -   У Перу поліція виявила труби з 1,3 тоннами кокаїну
  13:34 18-10-2017 -   У Нідерландах відкрили надрукований на 3D-принтері велосипедний міст
  10:26 18-10-2017 -   Суд Гаваїв заблокував указ Трампа про мігрантів
  10:15 18-10-2017 -   Кейт Міддлтон повідомила, коли народить третю дитину
  13:54 17-10-2017 -   Фіни впевнені, що санкції проти Москви потрібно зберегти

·  ·

___________________________________________________________________________

Блохіна Туніс не цікавить?..
Завтра на ХХV Africa Cup of Nations-2006, який проходить у Єгипті, визначаться учасники фінального матчу

Серед чвертьфінальних поєдинків Africa Cup of Nations-2006 українських шанувальників футболу найбільше цікавив матч Туніс - Нігерія. Пояснення такого підвищеного інтересу в Україні саме до цієї зустрічі очевидне: чинний чемпіон Чорного континенту збірна Тунісу - один із суперників українців у груповому турнірі фінальної частини чемпіонату світу-2006.

Щоправда, керманич "синьо-жовтих" Олег Блохін чомусь не скористався нагодою вживу подивитися на одного із суперників своєї команди в офіційній грі проти насправді дуже сильного візаві. Замість перегляду в серйозній справі команди Роже Лемерра він відправився до Ізраїля на "Кубок Першого каналу". Як на мене, доволі сумнівне рішення. Хоча зрозуміло, що це право Блохіна - де, коли і кого дивитися. До речі, на відміну від свого українського колеги по тренерському цеху, коуч збірної Іспанії, яка в Німеччині також гратиме в нашій групі, Луіс Арагонес до Єгипту прилетів...

А подивитися в матчі Нігерія - Туніс було на що: гра видалася напрочуд змістовною та цікавою. Основний час і додаткові 30 хвилин так і не визначили переможця - 1:1. Уже на 6-й хв. молодий форвард нігерійців Нсофор скористався помилкою досвідченого кіпера тунісців Бумніжеля, який невдало перервав простріл із правого флангу Мартінса, і гарматним пострілом сходу відкрив рахунок - 1:0. Туніс міг вирівняти ситуацію за вісім хвилин, але удар із 11-метрової позначки натуралізованого бразильця Клейтона відбив кіпер Нігерії Еньяма. І все ж на початку другої половини зустрічі, коли на 49-й хв. Хагі після передачі верхом Буазізі головою в падінні розстріляв ворота Еньяма, підопічні Лемерра зрівняли рахунок - 1:1. Однак до півфіналу вийшла таки Нігерія: хлопці Августина Егуавона були влучнішими під час виконання післяматчевої серії пенальті - 6:5.

У післяматчевій "лотереї" визначався і суперник Нігерії в півфіналі. У матчі Камерун - Кот-д'Івуар основний час завершився 0:0, а в додаткові 30 хвилин суперники обмінялися голами - 1:1 (Мейонг, 96' - Бекарі Коне, 92). А в серії пенальті стався унікальний випадок. Спочатку гравці обох команд повними складами реалізували свої спроби - 11:11. А потім лідер атак Камеруну, зірка світового футболу Ето'О пробив над поперечкою. Натомість його візаві, не менш знаний голеадор Дрогба пробив влучно. Отож 12:11 на користь івуарійців.

Коли визначилися всі учасники чвертьфінальної стадії Africa Cup of Nations-2006, фахівці практично одностайно відзначили, що найбільш прогнозованою є пара Єгипет - ДР Конго. Так воно і сталося: господарі в кожному з таймів забили по два м'ячі у ворота суперника, а наприкінці першого примудрилися відправити круглого й у власну сітку. Отож фінальний свисток на радість переповненим трибунам Центрального стадіону в Каїрі зафіксував перемогу збірної Єгипту - 4:1 (Ахмед Хассан, 33'-пенальті і 88'; Хоссан Хассан, 40'; Мотеб, 58' - Ель-Сакі, 43'-автогол). Особливо слід відзначити Хоссана Хассана, який провів свій 168-й матч за 20-річну кар'єру виступів за головну команду Єгипту.

Завтра єгиптяни намагатимуться здолати останній бар'єр на шляху до фіналу Africa Cup of Nations-2006. А суперником команди господарів у півфіналі буде збірна Сенегалу, яка чотири роки тому на футбольних полях Японії та Кореї на весь голос заявила про себе на всю планету. Відзначимо, що в Єгипті сенегальці в груповому турнірі спромоглися набрати тільки три очки і здобули право грати на стадії плей-оф лише завдяки кращій різниці м'ячів, випередивши в такий спосіб Гану і Зімбабве. Однак у гостросюжетному і видовищному чвертьфінальному протистоянні з командою Гвінеї, яка в своїй групі виграла всі три матчі, збірна Сенегалу показала футбол зовсім іншого гатунку і одержала вольову перемогу з рахунком 3:2 (Буба Діоп, 60'; Ньянг, 83'; Анрі Камара, 90+3' - Каба Діавара, 24'; Фейндуно, 90+5').

»
"Вовки" - екзаменатори суворі
Оксана ПАВЛЮК

У черговому турі регулярної першості чоловічої Суперліги чемпіонату України баскетболісти "Львівської політехніки" складали іспит чинному володарю титулу БК "Київ".

Ще задовго до звітного матчу практично ніхто не сумнівався в його підсумку. Адже після 15-ти турів регулярної першості БК "Київ" посідав у турнірній таблиці другий рядок, зазнавши при цьому лише однієї поразки. Натомість "Львівська політехніка" востаннє відчула смак перемоги ще 19 листопада минулого року.
»
Надія на майбутнє

На чемпіонаті Європи з гандболу серед чоловічих команд збірна України посіла 12-те місце.

Виступ збірної України на континентальній першості в Швейцарії можна оцінити по-різному. З одного боку, підопічні Сергія Кушнірюка та Івана Фучеджи виконали завдання мінімум - вийшли з групи. Причому для завоювання путівки до другого етапу змагань українцям необхідно було у вирішальній зустрічі обов'язково перемагати амбіційну збірну Швейцарії. Більшість фахівців у цій зустрічі ставила на команду господарів.