Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Поступ з краю  » 


2006-й - рік села
Поки село не стане на ноги, податки не збільшуватимуть, обіцяє Президент
Валентин КОНЦЕВИЧ
 
Цей рік має стати роком розвитку села. Відповідну комплексну програму підтримки та розвитку аграрної промисловості уряд має розробити вже найближчим часом.

Про це повідомив Президент Віктор Ющенко у своєму радіозверненні. За словами Віктора Андрійовича, держава вже здійснила низку кроків, спрямованих на розвиток села, зокрема відбулося вдосконалення фіскальної політики. "Ми зберігаємо сприятливий податковий клімат для аграріїв, крім того, продовжено термін справляння фіксованого податку та податку на додану вартість. Я гарантую: поки село не стало на ноги, ми не будемо збільшувати податковий тягар", - зазначив Президент.

Крім того, за словами Ющенка, в цьогорічний бюджет закладено 2 мільярди гривень на дотації агропромислового комплексу України, а видатки Держбюджету на потреби села збільшено до 8 мільярдів гривень, що є більше, ніж упродовж трьох останніх років разом узятих. Ці гроші підуть на розвиток соціальної сфери, охорону здоров'я, субсидії фермерам, газопостачання та ремонт доріг.

Крім фінансування, серед основних завдань у цій сфері Президент бачить формування в Україні цивілізованого аграрного ринку, тобто розвитку торговельних бірж, робота яких, на його думку, налагодить гнучку цінову політику.

Що ж до програм розвитку, то Президент зазначив, що найбільше уваги приділятимуть соціально-культурним програмам на селі та сільській медицині. Зокрема зараз впроваджується програма сімейної медицини, збільшено до 250 мільйонів гривень фінансування потреб сільських лікарень. 100 мільйонів гривень передбачено на закупівлю комп'ютерів та оновлення технічної бази сільських шкіл. Також цього року уряд зверне увагу на покращання умов життя на селі. "Вже з цього року відчутну підтримку отримають ті, хто хоче розширити власне господарство. Державне пільгове кредитування сільського будівництва зросте майже вдвічі і становитиме 55 мільйонів гривень", - наголосив Президент.

Утім не все залежить лише від фінансування агропромисловості, і виходить так, що це розуміють усі, крім народних депутатів. Членство в СОТ для України є необхідним, що, до речі, ілюструє нинішня м'ясо-молочна війна з Росією. Як вважають і Президент, і урядовці, цієї проблеми не виникло б, якби за спиною стояла ця торговельна організація. Наразі ж Президент укотре закликав Раду затвердити законопроекти, які регулюють агропромисловий комплекс і були внесені для виконання вимог з підготовки до членства України у СОТ.

"Я закликаю політичні сили у Верховній Раді не спекулювати на цьому питанні. Своїми діями ви перекриваєте кисень нашому селянину. Ситуація, що складається з експортом м'ясо-молочних виробів, наприклад у Росію, доводить, наскільки небезпечна залежність від одного ринку", - сказав Віктор Андрійович. Він вважає, що членство у СОТ відкриє перед українськими аграрними виробниками нові ринки збуту їхньої продукції.

Обговорити в форумі» 
Секретні документи
Виявляється, "Нафтогаз України" та російський "Газпром" підписали не один, а аж сім документів, змісту яких вирішили не розголошувати
Володимир ГРИНІВ
 
Угоду підписано, та чи довго вона проіснує?Четвертого січня внаслідок переговорів "Нафтогазу України" та російського "Газпрому" було підписано не один, як повідомляли раніше, а сім документів, які регулюють співпрацю між державами-сусідками в газовій сфері. Про це в суботньому номері написав тижневик "Дзеркало тижня", наводячи зміст решти договорів.

Найцікавіше, що міністр енергетики Іван Плачков підтвердив, що 4 січня в Москві, крім основної газової угоди між Росією й Україною, було підписано певні доповнення до чинних контрактів між "Нафтогазом" і "РосУкрЕнерго", хоча й не уточнив кількості підписаних доповнень.
Детальніше>>
» 
Тимошенко в упряжці з білими кіньми!
Креативні здібності політтехнологів лідера БЮТу справді вражають
Володимир ГРИНІВ
 
На зустріч із виборцями Волині Юлія Тимошенко має намір прибути на санях, запряжених білими кіньми!

Такого видовища ще не бачила Україна. Як повідомляє ЗІК, ця оригінальна зустріч з виборцями повинна відбутись уже завтра, 7 лютого, біля замку Радзивілів у селі Олика Ківерцівського району на Волині.
Детальніше>>
» 
Олег ТЯГНИБОК: Державні службовці мають проходити через детектор брехні
Роз0мовляла Ірина КИРИЧЕНКО
 
Олег ТягнибокЛідер Всеукраїнського об'єднання "Свобода", народний депутат України Олег Тягнибок віддавна має реноме антикомуніста і націоналіста. І в парламенті, і за його межами він завжди захищає все українське і продовжує це робити й зараз.

Так нещодавно Олег Тягнибок скерував звернення до Парламентської Асамблеї Ради Європи з проханням засудити комунізм. Він також пропонує запровадити в Україні міністерство української мови, яке б захищало та поширювало українську мову, та провести люстрацію в органах влади.
Детальніше>>
» 
До НАТО кроком руш!
Валентин КОНЦЕВИЧ
 
Міністр оборони Анатолій Гриценко вважає за можливе розпочати 2006 року процес приєднання України до Плану дій зі вступу в НАТО.

Такий висновок міністру дозволяє зробити рівень військового співробітництва України з НАТО, а також зміни, які відбуваються в українському суспільстві.
Детальніше>>