Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Інтерв'ю.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    КуПол: Новини зі Львова.

31 січня 2006 р.

15:21 24-07-2017 -   Наступного року у Львові запланований капітальний ремонт вул. Богдана Хмельницького
  15:18 24-07-2017 -   Тролейбус №7 курсує до вул. Авіаційної
  15:17 24-07-2017 -   Відкриття для проїзду перехрестя вул. Личаківська-Мечникова перенесено на кінець липня
  14:49 24-07-2017 -   З першого серпня ми відновлюємо систему сортування» - Синютка
  14:46 24-07-2017 -   Біля залізничного вокзалу двоє ромів пограбували перехожого
  15:13 24-07-2017 -   Киянин отримав тюремний термін за побиття кота
  15:12 24-07-2017 -   За нардепа Розенблата внесли заставу - ЗМІ
  15:10 24-07-2017 -   В Івано-Франківській області літак здійснив аварійну посадку
  14:42 24-07-2017 -   Населення міста Дніпро перевищило мільйон осіб
  14:23 24-07-2017 -   Населення міста Дніпро перевищило мільйон осіб
  15:15 24-07-2017 -   Кремль пояснив стягування військ до України
  15:9 24-07-2017 -   Невідомий з бензопилою напав на перехожих у Швейцарії
  14:43 24-07-2017 -   У Росії снайпер ЛНР отримав довічний термін
  12:25 24-07-2017 -   Тисячі громадян Грузії не повернулися з ЄС після введення безвізу
  11:33 24-07-2017 -   Внаслідок падіння поперечини футбольних воріт травмувався хлопчик

·  ·

___________________________________________________________________________

У тилу німецької гвардії

Завершальна передолімпійська зустріч санкарів відбулася в німецькому Обергофі. У межах фіналу Кубка світу, а також Кубка виклику майстри швидкісного спуску на санях оголошували про свої претензії на олімпійські нагороди.

"В одиночних заїздах серед жінок немає рівних німкеням", - так донедавна характеризували змагання будь-якого рангу. А тепер ще додають - "...а також українці Наталії Якушенко". Кинувши виклик незрівнянним Сільке Отто, Сільке Краусхаар та Анке Вішневскі, які часто навіть чемпіонат світу перетворюють на відкриту першість Німеччини, киянка міцно закріпилася у квартеті найкращих. В Обергофі Наталія за результатами двох заїздів посіла третє місце, поступившись лише двом німценям. Ще одна досвідчена киянка Лілія Лудан замкнула шістку найкращих. "Я задоволена своїм виступом в Обергофі. Тепер усі думки про Турин. Було б дуже добре вибороти там нагороду, але не загадуймо наперед: кожна із суперниць сподівається показати там якнайкращий результат", - переконана Наталія Якушенко.

На рідній трасі Обергофа головною претенденткою на перемогу була Сільке Краусхаар. Стабільна німкеня, безпомилково проходячи трасу на тих віражах, де втрачали долі секунди її конкурентки, тиждень тому виграла свій третій титул чемпіонки Європи. Та цього разу, навіть побивши рекорд траси, Краусхаар все ж поступилася своїй подрузі по команді та одночасно найзапеклішій супротивниці Отто. Олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка світу та Європи Сільке Отто, на відміну своєї тезки, не може з аптекарською точністю розрахувати кожен свій рух. Один заїзд вона може повністю провалити, однак у другому показати просто феноменальний час. Так сталося на минулому чемпіонаті Європи, де вона випустила з рук очевидне "золото". Але у фіналі Кубка світу натхнення не залишило її до кінця змагань. Вона - чемпіонка.

У суперечках чоловіків несподівано для всіх та для самого себе переміг німець Ян Айхорн. Його відоміший співвітчизник Давід Мюллер фінішував другим. А чинний чемпіон Європи росіянин Альберт Демченко цього разу задовольнився "бронзою".

У межах Кубка виклику, який відбувся на тій самій трасі, Якушенко посіла четверте місце, у півфіналі поступившись Краусхаар.

»
Король Роджер-І знову перший
Оксана ПАВЛЮК

Швейцарський тенісист Роджер Федерер став переможцем Australian Open-2006 у чоловічому одиночному розряді.

Перед початком цьогорічного Australian Open мало хто сумнівався, що одним із фіналістів у змаганнях чоловіків буде беззаперечний лідер світового тенісу кількох останніх сезонів - 24-річний швейцарець Роджер Федерер. А от щодо того, хто складе йому компанію у вирішальному поєдинку на кортах Melbourne Park, прогнози фахівців та вболівальників були найрізноманітнішими.
»
Антиглобалісти проти естафети Олімпійського вогню
Якоб НЕНАДОВГО

Естафета Олімпійського вогню - традиційна всесвітня акція миру та єднання народів усього світу - цього разу більше нагадує біг із перешкодами. Подія, що передує відкриттю Олімпійських ігор і за якою стежать мільйони людей планети, викликала антипатію в антиглобалістів.
»
Мавпячий реванш

У черговому турі регулярної першості в чоловічій Суперлізі чемпіонату України з баскетболу обійшлося без несподіванок.

Одну зі своїх двох перемог у нинішньому сезоні баскетболісти "Львівської політехніки" одержали на початку чемпіонату, коли вдома з мінімальною перевагу взяли гору над одним з новачків елітного дивізіону БК "Черкаські мавпи".
»
Гол Шеви не допоміг "Мілану"
Переможний спурт "Роми"
Андрій СИРОТЯК

Ще однієї невдачі в чемпіонаті Італії зазнав "Мілан", який не зумів у рідних стінах переграти "Сампдорію". Форвард національної збірної України Андрій Шевченко відіграв за команду весь матч, а на 13-й хвилині вивів "Мілан" уперед, чітко реалізувавши пенальті, призначений за фол проти Індзагі.
»
Блохін обрав Азербайджан
Артем ГАЛИЦЬКИЙ

Після розгляду різноманітних кандидатур - від збірної США до збірної Росії - на проведення товариського матчу зі збірною України з футболу, тренерський штаб на чолі з Олегом Блохіним та ФФУ зупинилися на грі з національною збірною Азербайджану Матч відбудеться 1 березня в Баку.