Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Інтерв'ю.    Тема.    Львів'яни.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    КуПол: Новини зі Львова.

30 січня 2006 р.

13:59 17-10-2017 -   На Яворівщині розшукали бабусю, яка півтори доби блукала лісом
  13:57 17-10-2017 -   На Львівщині судитимуть посадовця «Народної міліції ЛНР»
  11:54 17-10-2017 -   У центрі Львова планують зробити безбар'єрну вулицю
  11:49 17-10-2017 -   У Львові на маршрути виїхала половина автобусів
  11:47 17-10-2017 -   Садовий доручив впорядкувати діяльність вуличних музикантів
  13:53 17-10-2017 -   У Луганській області провели навчання снайперів
  13:51 17-10-2017 -   Мінімальна пенсія для чорнобильців зросла на 11%
  13:50 17-10-2017 -   Саакашвілі прибув на мітинг під Раду
  11:57 17-10-2017 -   У Маріїнському парку перебувають військові 209-ї танкової бригади
  11:56 17-10-2017 -   На Закарпатті буде додатковий вихідний день
  13:54 17-10-2017 -   Фіни впевнені, що санкції проти Москви потрібно зберегти
  13:49 17-10-2017 -   Різ Візерспун заявила про домагання режисерів
  11:38 17-10-2017 -   Двоє українців претендують на престижну шведську премію з літератури
  10:59 17-10-2017 -   Лісові пожежі в Португалії та Іспанії забрали життя 39 людей
  10:10 17-10-2017 -   90 відсотків депортованих із Польщі нелегальних працівників – українці

·  ·

___________________________________________________________________________

Золото-бронзовий вояж

Одинадцять нагород, встановивши при цьому ще й чотири національні рекорди, здобули українці на шостому етапі Кубка світу з плавання на короткій воді в Москві.

Дo Білокаменної українські плавці приїхали з гарним настроєм. Причиною цього був чудовий виступ "синьо-жовтих" тиждень тому на попередньому етапі Кубка світу в Берліні. Особливо відзначився в столиці Німеччини лідер нашої збірної Олег Лісогор, який встановив два рекорди в плаванні брасом - світовий - на 50-метрівці (26,17 с) та європейський - на 100-метрівці (57,67 с). За це організатори Arena Festival нагородили учня заслуженого тренера України Віктора Турчина спеціальним призом - новеньким автомобілем VW Golf.

Потішив Лісогор рекордними секундами вітчизняних шанувальників плавання і в Москві. Щоправда, цього разу його досягнення було національного рівня: на дистанції 100 м комплексним плаванням броварчанин фінішував першим із новим рекордом України - 53,38 с. Відзначимо, що перевага Олега над найближчими переслідувачами, росіянином Бєрєзуцкім та американцем Брунеллі, була більш ніж переконливою - відповідно 1,15 с і 1,83с.

Окрім комплексу Лісогору не було рівних і на його коронних дистанціях - 50 і 100 метрів брасом. На першій із них головним конкурентом українця в фіналі, які в Берліні, був словенець Тахіровіч. І знову швидшим, цього разу з часом 26,75 с, на фініші був наш співвітчизник. Балканець відстав доволі суттєво - на 0,54 с. Замкнув трійку призерів француз Дюбоск (27,67 с). Останній до речі виборов "срібло" на вдвічі довшій дистанції. Щоправда, переможцю галл програв багатенько -1,21 с. Однак в такому відставанні від володаря "золота" нічого дивного немає, адже першим на фініші знову був Лісогор, який показав час 58,26с. А на третю сходинку п'єдесталу пошани зійшов росіянин Фалько (59,80с).

Відмінно виступила в Москві й українка Зубкова, в активі якої по два "золота" і "бронзи". Нашій співвітчизниці не було рівних на дистанціях 100 і 200 метрів на спині. Першого дня змагань Зубкова завдяки неймовірному фінішному спурту на останніх метрах дистанції 200 м зуміла таки на 0,13 с випередити росіянку Комарову. Час українки - 2 хв. 08,03 с. Третьою тут була полька Сташак (2 хв. 11,68 с).

Наступного ж дня на вдвічі коротшій дистанції Зубкова боролася з двома серйозними конкурентками - білорускою Бас і китаянкою Чжоу Яньсінь, які на фініші показали абсолютно однаковий час - 1 хв. 00,65 с. Проте цього їм вистачило лише для завоювання "срібла". А першою знову була Зубкова, яка випередила суперниць на 0,54с.

Третьою українка фінішувала на дистанціях 50 м на спині (28,18 с) та 100 м комплексного плавання (1 хв. 02,37 с) "золотим" дублем, на яких відзначилася білоруска Гєрасімєня. Цікаво, що й на другу сходинку подіуму на цих обох дистанціях піднімалася одна й та ж спортсменка, ще одна представник ця Білорусі Хохлова.

Шосту золоту нагороду до скарбнички української команди приніс Бреус. Броварчанин на дистанції 50 м батерфляєм переміг із новим національним рекордом - 23,11 с. Приємно, що разом із ним на подіум піднявся його товариш по збірній команді України Сердінов, який показав третій час дня - 23,78 с. Між українцями зумів вклинитися лише росіянин Коротишкін (23,51 с).

Третім Сердінов фінішував і на вдвічі довшій дистанції (52,40 с), на якій переможний дубль святкували господарі змагань - усе той Коротишкін та Скворцов: росіяни показали час 51,30 с і 51,78 с відповідно. "Бронзою" у фіналі плавання на 50 м на спині відзначився і наш Олійник (24,75 с), який поступився лише американцю Белу (23,95 c) та росіянину Вятчаніну (4,66 с).

»
Жіночі сльози бувають різними
Французька тенісистка Амелі Моресмо стала чемпіонкою Australian Open -2006 у жіночому одиночному розряді
Оксана ПАВЛЮК

Амелі МоресмоТурнір у жіночому одиночному розряді на цьогорічному Australian Open -2006 був унікальним. За головний приз змагалися відразу вісім тенісисток, які свого часу володіли титулом першої ракетки світу. Заслуговує на увагу й той факт, що вперше за останні роки в турнірі серії Великого Шлему брали участь усі 20 перших номерів поточного рейтингу WTA Tour.

Отож цього року коло фавориток Відкритого чемпіонату Австралії було, як ніколи, широким.
»
Кубкові вершини львів'ян

Львів'яни Василь Цікало та Віктор Шаповал стали переможцями Кубка України з легкої атлетики, що завершився в Запоріжжі.

Кубок України в Запоріжжі був першим серйозним стартом вітчизняних легкоатлетів у новому році. А вінцем нинішнього зимового сезону для найсильніших майстрів королеви спорту стане чемпіонат світу в закритому приміщенні, який у березні прийматиме Москва.