Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт-Поступ.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.    Львівські новини: КуПол.

17 січня 2006 р.

15:28 28-04-2017 -   У Львові буде встановлено меморіальну таблицю Андрію Білику
  15:23 28-04-2017 -   Шахрай не заплатив львів’янці $6 тис. за куплений автомобіль
  15:21 28-04-2017 -   На Львівщині судитимуть чоловіка, який викрав з могили на кладовищі погруддя пам’ятника
  14:5 28-04-2017 -   Через ремонт колії трамваї не їздитимуть до львівського залізничного вокзалу п'ять місяців
  14:1 28-04-2017 -   Внаслідок задимлення через коротке замикання електромережі у 1-ій поліклініці постраждалих і збитків немає
  15:30 28-04-2017 -   4 травня почнеться суд над Януковичем, докази неспростовні – Порошенко
  15:25 28-04-2017 -   Двоє офіцерів ЗСУ продавали перепустки через лінію розмежування
  15:17 28-04-2017 -   Ситник: ГПУ порушила справи проти Супрун
  13:59 28-04-2017 -   Порошенко: Гроші Януковича уже в Держказначействі
  12:46 28-04-2017 -   Шахраї зняли більше десяти мільйонів із карток українців
  15:33 28-04-2017 -   Самойлова підтвердила, що 9 травня співатиме в окупованому Севастополі

Оксана ПАВЛЮК

У чоловічій Суперлізі чемпіонату України з баскетболу зіграно останній тур першого кола регулярної першості.

Свій завершальний поєдинок першого кола баскетболісти "Львівської політехніки" проводили в гостях проти МБК "Миколаїв". Шанувальники баскетболу міста Лева сподівалися, що новорічно-різдвяна перерва піде на користь їхнім улюбленцям і підопічні Андрія Шаптали зуміють не лише покращити гру, а й перервуть свою програшну серію, яка до звітного туру нараховувала шість матчів.

На жаль, надії галичан на позитивний підсумок вояжу до міста корабелів виявилися марними. "Львівська політехніка" знову програла, і вже вкотре з доволі відчутною різницею. Хоча початок протистояння в Миколаєві був доволі цікавим. Принаймні перша чверть, в якій обидві команди не відзначалися результативністю, завершилася за переваги господарів лише в чотири пункти - 14:10.

Але вже в наступній 10-хвилинці долю зустрічі практично було вирішено. "Муніципали", на відміну від першого періоду, ефективно завершували чи не кожну свою атаку. Натомість "політехнікам" і надалі кожен пункт давався з превеликими труднощами. Львів'янам не допоміг навіть той факт, що вони чи не вперше в сезоні на рівних боролися із суперниками під обома щитами: рахунок підборів - 41:38 на користь господарів. Отож на велику перерву команди пішли за рахунку 47:23 на користь підопічних Валентина Бєрєстнєва.

Після відпочинку гості зуміли вирівняти гру. Щобільше, третій та четвертий періоди виграли львів'яни. Але їхня перевага в обох 10-хвилинках була надто мізерною (20:19 і 20:17), а тому говорити про відродження інтриги в матчі було б смішно. Фінальна сирена зафіксувала дев'яту перемогу в сезоні миколаївців - 83:63. Найрезультативнішими у складі "муніципалів" були Онуфрієв (18 очок) і Ревзін (14). Заслуговує на похвалу і центровий господарів Виноградов, який ще минулого сезону захищав кольори "Львівської політехніки". У матчі зі своїми колишніми одноклубниками екс-львів'янин набрав 13 очок, зробив 13 підборів та 5 перехватів. А серед "політехніків" найвлучнішими були Штереб (19) і Скуматов (15). Останній до того ж зробив ще й 14 підборів.

А центральним поєдинком туру була зустріч у столиці між БК "Київ" та южненським "Хіміком" - золотим і бронзовим призерами минулої першості. 30 хвилин на майданчику точилася рівна боротьба, і перед останньою чвертю на табло спорткомплексу "Меридіан" горіли цифри 52:51 на користь гостей, у складі яких снайперською влучністю відзначився Зємліч (25).

Але на завершальну 10-хвилинку підопічних Звєздана Мітровіча не вистачило. "Вовки" додали у швидкості і завдяки насамперед балканським та американським леґіонерам зуміли таки зламати супротив "хіміків" - 76:69. Найбільший внесок у перемогу киян зробили Гарріс (14), Грірр (13), Луковскі (11) і Кецман (11). Сподіватимемося, що й сьогодні БК "Київ" у надважливому матчі другого групового турніру Кубка Європи проти санкт-петербурзького "Динамо" також святкуватиме перемогу.

Цікавим видався і поєдинок у Маріуполі, в якому БК "Сумихімпром" у гостях зумів узяти гору над місцевим СК "Маріуполь" - 88:79. Господарям не допомогла навіть суперрезультативність Подорванного, який у доробок своєї команди приніс 31 пункт. У складі сумчан найбільший внесок у перемогу зробив один із братів-близнюків Крівічів Ігор - 22 очки.

Гостьові перемоги здобули також столичний "Будівельник" і "Черкаські мавпи". Кияни на виїзді впевнено обіграли БК "Харків-Політехнік" - 91:71, а "мавпи" в Південній Пальмірі взяли гору над МБК "Одеса" - 79:74. Дещо несподівано завершився поєдинок у Кривому Розі, де місцевий "Кривбасбаскет" у напруженій боротьбі виявився сильнішим за дніпропетровський "Дніпро" - 85:78.

»
Зідану набридла безвиграшна серія
Андрій СИРОТЯК

П'ята поразка "Мілану"

У центральному матчі 19-го туру чемпіонату Італії "Мілан" програв на виїзді "Ромі" і тепер відстає від лідера "Ювентуса" вже на дванадцять очок. У першому таймі обидві команди діяли обережно, і гострих моментів виникало мало. Зате після перерви гра помітно змінилася. Проте "Мілан" своїми шансами не скористався, а "Рома" на 81-й хвилині зусиллями Алессандро Манчіні забила переможний гол. У такий спосіб столичний клуб допоміг своєму колишньому тренерові Фабіо Капелло, під керівництвом якого "Ювентус" зміцнив своє лідерство у турнірній таблиці.
»
Претензії підтверджуємо результатами

Друге місце Наталії Якушенко для суперниць не стало сюрпризомНа етапі Кубка світу із санного спорту, який завершився в австрійському місті Іглз, українка Наталія Якушенко принесла своїм уболівальникам приємний сюрприз - стала володаркою срібної нагороди.

Уже в перший день киянка, фінішувавши третьою, продемонструвала свої претензії на медаль. А у другому заїзді, який відбувся наступного дня, Наталія пропустила попереду лише німкеню Сільке Краузар (1 хв. 20, 395 с), програвши їй 0,188 с. За результатами двох заїздів Якушенко посіла друге місце, обійшовши леґендарну Сільке Отто.
»
День фотофінішів у Рупольдінгу

В останній день п'ятого етапу Кубка світу з біатлону, який завершився в німецькому Рупольдінгу, переможців у перегонах переслідування як серед жінок, так і у змаганнях чоловіків визначали за допомогою фотофінішу.

Те, що сталося минулої неділі в Рупольдінгу, шанувальники біатлону згадуватимуть ще довго.