Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Погляд  » 


Екологічну надбавку ''виб'є''... Димінський?
Петро Димінський потрапив до першої десятки списку партії ''ЕКО + 25%''
Ірина СИРИВКО
 
 Львівський бізнесмен Петро Димінський урешті знайшов політичну силу, яка прийняла його під своє крило і готова провести у парламент. Нею виявилася Партія екологічного порятунку "ЕКО + 25%", відома у народі рекламним роликом про екологічну надбавку до зарплат і пенсій.

У списку партії, з яким можна ознайомитися на офіційному сайті Центральної виборчої комісії, Петро Петрович є на почесному дев'ятому місці. Тобто якщо маловідоме, але широко розрекламоване політичне об'єднання набере потрібні для проходження у парламент три відсотки голосів, то поки що народний обранець Петро Димінський має всі шанси знову стати депутатом.

Та й загалом увесь список партії "ЕКО + 25%" цікавий: у ньому більш, ніж досить відомих львів'янам прізвищ. На почесному третьому місці -- колишній голова Львівської облдержадміністрації та екс-посол України в Латвії Мирон Янків. Не менш почесне п'яте місце отримав депутат від Франківщини Ігор Насалик. Нагадаємо, до того Насалик, як і Петро Димінський, намагався потрапити до списку БЮТ та ВО "Свобода", а в результаті став екологом. Крім них, у першій десятці списку опинився й Валерій Скотний, ректор Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

Серед тих, хто начебто має намір захищати екологічні права громадян України, "Поступ" нарахував двадцять одного мешканця Львова та Львівської області. Здебільшого всі вони є безпартійними науковцями або ж підприємцями. Є також один безробітний -- колишній директор ДП "Львіввугілля" Віктор Шайтан, який був довіреною особою Віктора Януковича у 126-му виборчому окрузі. До виборчого списку "ЕКО + 25%" потрапили також викладач Львівського університету ім. Івана Франка політолог Юрій Шведа, колишній заступник львівського губернатора Олександра Сендеги Степан Лукашик та кореспондент радіо "Ера" у Львові Оксана Колодрубець.

За неофіційною інформацією, курує проект Олександр Гурбич, який у списку на восьмому місці. За часів перебування Віктора Януковича на посаді голови Донецької ОДА пан Гурбич був його заступником із питань ідеології. Після призначення Віктора Федоровича на посаду прем'єр-міністра Олександр Грубич пішов за шефом і став одним із його найвпливовіших штатних радників. Цим, зокрема, і можна пояснити велику присутність представників Донецька у списку "ЕКО + 25%".

Обговорити в форумі» 
Українські надкусувачі яблук відпочивають
У телерадіоефірі помітив Ілько ЛЕМКО
 
Янукович забув, яке було давєчя свято. У записаному заздалегідь різдвяному привітальному ролику лідер Партії реґіонів із папірця (тобто з телесуфлера) усе прочитав правильно, але в живому коментарі декільком телеканалам (принаймні це показали "5 канал" та "1+1") після слів "вітаю зі святом..." забув із яким, помовчав 5-7 секунд, а потім, залишивши надію пригадати, як воно, це кепське свято, називається, перейшов до іншого.
Детальніше>>
» 
Міська ТВК уже з головою
Дзвінка ФІЯКОВСЬКА
 
Львівська міська рада нарешті затвердила керівний склад міської територіальної виборчої комісії.

Головою комісії обрали представника СПУ Олега Щербакова, заступником -- представника ВО "Батьківщина" Михайла Тимчишина, секретарем -- представника НРУ Володимира Кебала, -- повідомив "Львівський портал".
Детальніше>>
» 
Глава УГКЦ вірить в об'єднання
Марта ПРОКОПОВИЧ
 
Глава УГКЦ Блаженнійший Любомир кардинал Гузар переконаний у можливості об'єднання Церков в Україні. Про це він заявив у прямому ефірі радіо "Ера", -- повідомляє прес-секретаріат глави УГКЦ.

"Я переконаний, що таке об'єднання є можливим, -- зазначив Блаженнійший Любомир кардинал Гузар. -- Трагедія нашого народу полягає у тому, що впродовж сторіч ми втратили цю єдність, внутрішню єдність, церковну єдність.
Детальніше>>
» 
Різдвяний подарунок
Шуста продали у ''Шахтар'' за мільйон доларів
Андрій СИРОТЯК
 
Не встиг львівський уболівальник як слід оговтатися після Різдвяних свят, як отримав "подарунок" від футбольного клубу "Карпати". Улюбленець команди, воротар молодіжної збірної України Богдан Шуст підписав п'ятирічний контракт із донецьким "Шахтарем".

Цей трансфер чемпіону України коштував мільйон доларів. Чогось схожого в українському футболі, здається, ще не було. Крім того, що гравець є досить молодим (в березні йому виповниться лише 20 років), що такі гроші чемпіон країни заплатив клубу першої ліги, що футболіст не з-за кордону, та ще й за ігровим амплуа він воротар, а ціни на них значно нижчі, аніж на футболістів іншого профілю.
Детальніше>>
» 
ЦВК не зареєструвала Шухевича
Леся КОРИЦЬКА
 
Центральна виборча комісія відмовила лідерові Української національної асамблеї Юрію Шухевичу зареєструвати його кандидатом у народні депутати України. Як повідомила прес-служба ЦВК, за підсумками розгляду заяви партії "Українська національна асамблея" про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, комісія зареєструвала 21 кандидата у народні депутати України, котрі є у виборчому списку цієї партії.
Детальніше>>