Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Репортаж.    Інтерв'ю / Політика.    Соціум.    Обсервації.    Мандрівка.    Арт / Для молоді.    Спорт-Поступ.    Постаті.    Пост-Factum.

22 грудня 2005 р.

16:19 29-06-2017 -   У львівських школах запровадять уроки з водного поло
  16:11 29-06-2017 -   Внаслідок удару блискавки постраждало четверо осіб, двоє з них загинули
  14:25 29-06-2017 -   Справи офіцерів, які не з'явилися у військкомат, передані у прокуратуру
  14:24 29-06-2017 -   У Львові впровадили обов’язкове сортування сміття
  14:16 29-06-2017 -   На Львівщині чоловіка насмерть привалило каменем
  16:18 29-06-2017 -   У Кабінеті міністрів заявили про другу хакерську атаку
  16:13 29-06-2017 -   В Україні з 1 липня складатимуть іспити з водіння за новими екзаменаційними питаннями з ПДР
  15:26 29-06-2017 -   Військові передали СБУ затриманого після бою на Луганщині росіянина
  14:28 29-06-2017 -   У Дніпропетровській області на хабарі затримали майора поліції
  14:19 29-06-2017 -   В Україні стартує вступна кампанія
  16:22 29-06-2017 -   Компанія SONY відновлює власне виробництво вінілових платівок
  15:28 29-06-2017 -   Вчені створили новий метод прогнозування вивержень вулканів за допомогою GPS
  14:22 29-06-2017 -   У Польщі жертвами кібератаки стали приватні компанії, які мають партнерів в Україні
  11:54 29-06-2017 -   Австралієць вживив собі в руку проїзний квиток
  10:34 29-06-2017 -   В Італії закриють порти для іноземних суден через наплив мігрантів

·  ·

___________________________________________________________________________

Наслідки ведмежої послуги

Хокеїсти збірної України стали переможцями другого етапу міжнародного турніру "Челендж кап", який фінішував на льодовому майданчику київського Палацу спорту.

У столиці України за головний приз, окрім команди господарів, повинні були боротися збірні Данії, Словенії та Естонії. Однак балканці через фінансові негаразди своєї федерації відмовилися від участі в турнірі, тому організатори їх замінили клубом російської суперліги "Лада" (Тольятті).

Саме проти росіян провела свій перший матч збірна України. Одразу зауважимо, що "Лада" з різних причин прилетіла до Києва без 15-ти гравців основи. Проте це не завадило гостям уже на 40-й с зустрічі відкрити рахунок -- 1:0. Влучним кидком відзначився Бутурлін. Але згодом "синьо-жовті" за рівної боротьби значно ефективніше використовували гольові моменти, що дало змогу їм перемогти -- 4:2. Шайби на свій рахунок записали Толкунов (20'), Варламов (40'), Бобкін (47') та Завальнюк (50'). Другу шайбу за "Ладу" закинув Абдулін (45'). Цього ж дня збірна Данії в овертаймі обіграла команду Естонії -- 4:3.

Найлегшим для українців видався поєдинок із естонцями. У класі прибалти, незважаючи на значний прогрес за останні сезони, ще значно поступаються нашим хлопцям. Це було помітно впродовж усіх 60-ти хвилин поєдинку. Отож нічого дивного не було в тому, що в середині завершального періоду на табло горіли цифри 5:0 на користь українців. Діставати каучуковий диск із сітки власних воріт кіпера гостей Тєрєнтьєва примушували Олецький (2'), Бобкін (19'), Ісаєнко (29'), Завальнюк (30') та Сальніков (45').

І лише за десять хвилин до кінця зустрічі, коли "синьо-жовті" дещо розслабилися, естонці завдяки дублю Палу (50' і 57') зуміли уникнути поразки з розгромним рахунком -- 5:2.

Не була запеклою і боротьба в матчі "Лада" -- Данія. Росіяни без проблем узяли гору -- 4:0. Не зуміли розпечатати ворота команди Пєтра Воробйова в першому матчі завершального ігрового дня і прибалти. "Лада" обіграла збірну Естонії на сухо -- 3:0.

А завершувало київський етап "Челендж кап" протистояння збірних України та Данії. Обидві команди не приховували, що саме цей поєдинок вони вважають основним на турнірі.

Два періоди глядачі були свідками повної ігрової переваги господарів, які тричі скеровували шайбу у ворота Хірша -- 3:0 (Проценко, 13'; Срюбко, 23'; Бобкін, 30'). Могло бути й більше, однак Сальніков не реалізував буліт.

Проте все змінилося у завершальній 20-хвилинці. Не знати чому, але наші хлопці почали діяти доволі грубо. На жаль, українська бригада суддів, виявивши псевдопатріотизм, карала своїх хокеїстів не за кожне порушення правил. А потім ми обурюємося тим, що українці з року в рік на чемпіонатах світу є лідерами за кількістю штрафних хвилин.

Однак довго так тривати не могло, і судді таки почали вилучати підопічних Сеуканда з майданчика. Ведмежа послуга арбітрів призвела до того, що в нашої збірної розладналася командна гра, і данці після пострілів Дегна (52'), Нільсена (53') та Грея (59') зрівняли рахунок -- 3:3. Овертайм переможця так і не виявив, а запам'ятався насамперед сутичкою на останніх секундах додаткової п'ятихвилинки між Завальнюком і Мондбергом, переможцем якої став українець...