Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт.    Для чоловіків.    Економіка.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

16 грудня 2017 р.

16:10 15-12-2017 -   На Жовківщині відкрили дахову сонячну електростанцію
  16:8 15-12-2017 -   У Гарнізонному храмі відновили унікальні фрески
  15:37 15-12-2017 -   Завтра на вулиці Львова повернуться тролейбуси №5 та №24
  13:29 15-12-2017 -   Мешканець Львівщини загинув під час пожежі в дерев`яному будинку
  15:36 15-12-2017 -   Іспанію можуть відсторонити від участі в ЧС-2018
  13:23 15-12-2017 -   Ще три жінки звинуватили Дастіна Гоффмана в домаганнях - ЗМІ
  10:58 15-12-2017 -   На заводі у Тернополі пролунав вибух
  10:54 15-12-2017 -   Напади з ножем в Нідерландах: загинули двоє людей

·  ·

___________________________________________________________________________

За перемогами стоять традиції

У Мадриді завершився чемпіонат Європи з фехтування у візках. За відсутності лідера синьо-жовтої збірної -- чемпіона Паралімпійських ігор Андрія Комара з Миколаєва, який переніс операцію, українці не розгубилися і вибороли сім нагород.

У турнірі рапіристів (група В) володарем бронзової нагороди став юний львів'янин Антон Дацко. У поєдинку за третє місце вихованець Андрія Колесникова переміг угорця Пала Секереши, знаного своїми здобутками і серед здорових майстрів клинка. Секереши -- олімпійський чемпіон. Серйозне ушкодження хребта не перешкодило заняттю улюбленою справою -- тепер угорець змагається за нагороди чемпіонатів осіб з особливими потребами. Рівних в іспанській столиці не було французові Аліму Латрешу, який у фіналі здолав опір угорця Чопа.

Найуспішнішими наші хлопці були у змаганнях шпажистів. У фіналі господаря арени Карлоса Солера переміг Сергій Шимкевич з Миколаєва. Неподалік від п'єдесталу пошани зупинився Антон Дацко, який у чвертьфіналі з мінімальним рахунком (14:15) поступився Солеру. На третій позиції опинився представник Польщі Роберт Вишмерскі.

У командних змаганнях з фехтування на рапірах українському тріо Антону Дацко, Сергію Шимкевичу та Михайлу Бажукову зовсім трішки не вистачило, аби знову зійти на подіум. У півфіналі українці поступилися полякам, а у поєдинках, де розігрували "бронзу", не встояли перед натиском італійців. Проте незабаром хлопці взяли реванш зі шпагами у руці. Як і у попередніх двобоях, дорогу їм перейшли поляки, проте бронзової медалі хлопці з рук не випустили, впевнено перемігши італійців. Неперевершеними в обох видах змагань були французи, які командою записали на свій рахунок дві перемоги.

Двічі срібним -- у фехтуванні на рапірах та шпагах категорії С -- став лучанин Олексій Сундієв. Бронзові медалі стали заслуженим трофеєм для киянки Ірини Лук'яненко (рапіра) та мешканця Миколаєва Михайла Бажукова (шпага).

"Українці були вищими за усілякі похвали, -- прокоментував Андрій Колесніков. -- Особливо усіх вразив Антон Дацко, який фехтуванням займається лише два роки. Як за такий короткий термін нам вдалося це зробити? Все тому, що ми йдемо правильним шляхом. Зараз європейці, в яких є давні фехтувальні традиції, чомусь намагаються наслідувати китайців, представників інших східних країн, які не так давно взяли до рук фехтувальну зброю. Їх фехтування радше нагадує вуличну бійку, але вони перемагають, тому і стали прикладом для наслідування. Ми ж намагаємося зберегти давню школу, класичну техніку. Я навчався тренерського мистецтва у самого Вадима Андрієвського, тому знаю, що минає, а які цінності вічні. Ми вже серед лідерів, і незабаром той час, коли станемо найкращими".

»
На черзі – динамівський бар'єр

У півфіналі Кубка України з футболу львівські "Карпати" поміряються силами з київським "Динамо". В іншій парі зустрінуться "Металург" із Запоріжжя та маріупольський "Іллічівець".

Такий склад півфінальних пар розіграшу престижного трофею визначило жеребкування, яке відбулося вчора на бюро Професіональної футбольної ліги.
»
Стратегічна мудрість Руслана
Оксана ПАВЛЮК

Український гросмейстер Руслан Пономарьов пробився до фіналу Кубка світу з шахів, де його опонентом буде Левон Аронян з Вірменії.

Після перемоги у чвертьфіналі з рахунком 1,5:0,5 над росіянином Євґєнієм Барєєвим (рейтинг -- 2675) у боротьбі за право зіграти у фіналі Кубка світу-2005 киянин Руслан Пономарьов (2704) зустрівся з іншим представником Росії Алєксандром Гріщуком (2720).
»
Повторення пройденого?

Баскетболісти маріупольського "Азовмашу" другий раунд розіграшу Кубка Європи розпочали з поразки.

Свій перший матч другого групового турніру Кубка Європи віце-чемпіон України розпочинав поєдинком у Барселоні проти місцевого "Хувентуда".