Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Політика.    Соціум.    Безпека.    Репортаж.    Львівські обсервації.    Арт.    Для молоді.    Постаті.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

15 грудня 2005 р.

16:49 18-10-2017 -   «Укрзалізницю» мають повернути в підпорядкування Мінінфраструктури
  16:47 18-10-2017 -   У Львові планують відновити ще 20 тролейбусів
  14:40 18-10-2017 -   Випускники ПТУ та коледжів складатимуть ЗНО
  14:33 18-10-2017 -   Працівники Львівської митниці вилучили понад 500 пар контрабандного взуття
  14:28 18-10-2017 -   Сашко Семенов потребує допомоги, щоб перемогти лейкемію
  15:9 18-10-2017 -   В Україні створили інститут сертифікації військової техніки
  14:43 18-10-2017 -   Заробітчани отримають право на пенсію, купивши страховий стаж, - Пенсійний фонд
  14:38 18-10-2017 -   Кабмін доручив сформувати демографічний реєстр
  14:36 18-10-2017 -   З початку безвізу ЄС відвідали 7,5 млн українців
  14:37 18-10-2017 -   У Перу поліція виявила труби з 1,3 тоннами кокаїну
  13:34 18-10-2017 -   У Нідерландах відкрили надрукований на 3D-принтері велосипедний міст
  10:26 18-10-2017 -   Суд Гаваїв заблокував указ Трампа про мігрантів
  10:15 18-10-2017 -   Кейт Міддлтон повідомила, коли народить третю дитину
  13:54 17-10-2017 -   Фіни впевнені, що санкції проти Москви потрібно зберегти

·  ·

___________________________________________________________________________

У Бразилії грають не лише в футбол

На чемпіонаті світу з гандболу серед жіночих команд, що триває в Санкт-Петербурзі, сьогодні завершується другий груповий турнір, в якому визначаться склади півфінальних пар.

Після того, як збірна України на останніх секундах матчу з триразовим олімпійським чемпіоном, командою Данії, не спромоглася вирвати таку жадану перемогу, для того аби пробитися до півфіналу їй необхідно було в двох заключних поєдинках другого групового турніру обігрувати збірні Бразилії та Німеччини з якомога більшим рахунком. Адже цілком можливою була ситуація, що українки та данки наберуть однакову кількість очок і тоді долю путівки до квартету найсильніших вирішувала б різниця закинутих та пропущених м'ячів у всіх матчах другого етапу.

До матчу в Північній Пальмірі гандболістки України та Бразилії в очних поєдинках зустрічалися двічі. На чемпіонаті світу-1995 наша команда не мала з південноамериканками жодних проблем -- 27:17. Значно важче далася перемога підопічним Леоніда Ратнера торік на олімпійському турнірі в Афінах-2004: в груповому турнірі "синьо-жовті" взяли гору з різницею в два м'ячі -- 21:19. Нагадаймо, що в Греції українки у підсумку здобули бронзові нагороди, а бразильянки фінішували на сьомій позиції.

Зрозуміло, що й цього разу фаворитом зустрічі була Україна: Бразилія в гандболі -- далеко не те саме, що Бразилія в футболі. Але водночас не можна забувати, що на світових форумах слабких суперників не буває. Тим паче на другому етапі змагань, коли всі "туристи" вже поїхали додому. Проте, спостерігаючи за перипетіями звітної зустрічі, склалося враження, що наші дівчата забули це правило і діяли на майданчику без жодного сумніву стосовно того, хто одержить перемогу. І це при тому, що напередодні Бразилія ледь не обіграла Румунію -- одного з головних фаворитів чемпіонату.

У першій половині зустрічі ми постійно відігрувалися. Щоправда, перевага суперниць у рахунку була практично весь час мінімальною, але все ж... Проте наприкінці першої 30-хвилинки українки спромоглися таки вийти вперед -- 17:16.

На жаль, Леоніду Ратнеру в перерві так і не вдалося налаштувати команду на боротьбу. Насамперед це стосується дій в обороні, де у нас був справжній прохідний двір. Українкам так і не вдалося закрити потужних Душ Сантуш та Да Сілву, проти кидків яких нічого не могла вдіяти й наш кіпер Ворожцова.

До того ж на початку другого тайму в наших дівчат, як і в попередній зустрічі з Данією, виникли серйозні проблеми в атаці: за дев'ять хвилин ми спромоглися лише на те, щоб реалізувати два семиметрових кидки, а от з гри нічого путнього не виходило.

І все ж більшу частину другої 30-хвилинки "синьо-жовті" були попереду: перевага українок доходила до трьох пунктів. Але наприкінці зустрічі шальки терезів почали хитатися в різні сторони. Врешті-решт за хвилину до фінального свистка Вергелюк зрівняла рахунок -- 32:32, а Ворожцова відбила кидок бразилійок. Команда Ратнера одержала нагоду здобути звитягу, але під час передачі Ляпіній дитячу помилку зробила Сюкало. Перехопивши м'яч, суперниці провели миттєву контратаку і за п'ять секунд до кінця матчу вирвали сенсаційну перемогу -- 33:32.

Результати інших матчів: Група І: Корея -- Хорватія, 38:34; Угорщина -- Голландія, 37:30; Росія -- Норвегія, 26:22. Група ІІ: Румунія -- Німеччина, 37:26; Данія -- Франція, 22:19.