Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds

Перша сторінка  » 


За паркування на тротуарі – на штафмайданчик
Дзвінка ФІЯКОВСЬКА
 
 Міська влада заборонила стоянку в центральній частині міста і на площі Ринок. Порушників, які поставлять автомобіль в непризначених для цього місцях, каратимуть, забираючи їхні авта на штрафмайданчики. Це рішення набуде чинності вже з першого січня наступного року.

Загалом вирішити проблему неправильного паркування автомобілів міська влада намагається вже не вперше. Виконком пробував вирішити ситуацію, зокрема з рухом по площі Ринок, заборонивши його взагалі, однак з того нічого не вийшло. Здається, машин там їздить і паркується сьогодні навіть більше, ніж раніше. Отож міськвиконком скасував своє попереднє рішення, яке дозволяло заїжджати на площу Ринок за спеціальним дозволом, і ухвалив нове. В'їзд на площу Ринок заборонять взагалі, а паркування біля Ратуші тим паче.

Щодо евакуації машин, які паркуватимуться у непризначених для цього місцях, то до неї вирішили долучити муніципальну дружину, позаяк ДАІ з теперішніми повноваженнями не має права цього робити. Найсерйозніше візьмуться за тих горе-паркувальників, які примощують свої транспортні засоби на тротуарах вулиць Дорошенка, Січових Стрільців та вулиці Івана Франка.

Проте присутній на засіданні прокурор Львова Андрій Палюх зауважив, що спершу вартує визначити альтернативні місця для паркування машин, а вже тоді забороняти стоянки і проводити евакуацію авт...

Говорили владоможці і про різнокольорові "квадратики" на фасадах львівських будинків -- пам'яток архітектури. Йшлося про численні порушення, що допускають львів'яни, які переобладнують квартири під нежитлові приміщення у центральній частині Львова, внаслідок чого маємо ультраяскраві кольори фасадів, які не вписуються в історичне середовище міста.

Особливо емоційного виступив щодо цього питання член виконкому Микола Горинь. Він зауважив, що львів'яни свідомо порушують паспорти фасаду, до того ж стосується це, за його словами, не лише "простих смертних", а й представників влади. Микола Горинь повідомив, що поруч із ним, на вулиці Дорошенка, проживає голова облради Михайло Сендак, який виробив собі кований балкон, що геть не гармоніює з іншими -- бетонними -- балконами будинку.

Тож міськвиконком доручив начальнику управління житлово-комунального господарства Мирону Пастущуку та начальникові інспекції Держархбудконтролю Андрію Стецьківу очолити комісію, яка з'ясовуватиме відповідність фасадів погодженню головного художника міста та міського управління архітектури.

Зауважимо, що в такий спосіб міська влада має намір з'ясувати, чи мешканці самі порушують паспорти фасадів, чи винні у цьому виконавчі органи, які видають львів'янам такі дозволи, де нечітко вказано колір фасаду.

До речі, міськвиконком так і не зміг затвердити "Програму соціально-економічного та культурного розвитку Львова на 2006 рік". До цієї програми, яку зачитав заступник міського голови з питань економіки та соціальної політики Василь Білоус, виявилося надто багато запитань та зауважень. Відтак члени міськвиконкому вирішили відправити її на доопрацювання, а згодом повернутися до розгляду.

Обговорити в форумі» 
Усе ж чекаємо на першу леді
 
Перша леді держави Катерина Ющенко таки приїде до Львова, але іншого дня, -- повідомили "Поступу" конфіденційні джерела.
Детальніше>>
» 
Магнітний полюс переїде в Сибір
 
Північний магнітний полюс землі переміщається із Північної Америки такими темпами, що за 50 років він виявиться в районі Сибіру. Про це повідомили американські вчені.
Детальніше>>