Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт.    Соціум.    Інтерв'ю.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

7 грудня 2005 р.

15:19 24-05-2017 -   Синоптики попереджають про зливи, грози і град
  15:17 24-05-2017 -   Завтра у Львові британський еко-активіст розповість про зміни клімату
  15:15 24-05-2017 -   У Львові реставрують одну з найстаріших церков – Храм св. Миколая
  15:9 24-05-2017 -   У Львові працівницю гуртівні за розкрадання майна засудили до 3 років ув'язнення
  14:41 24-05-2017 -   Начальника міграційної служби Львівщини відсторонили від посади
  15:24 24-05-2017 -   Екс-чиновники Януковича повернули 360 мільйонів - ГПУ
  15:21 24-05-2017 -   У Кабміні є доступ до російських соцмереж - ЗМІ
  15:7 24-05-2017 -   «Тітушок» у Дніпрі на 9 травня організував «Опозиційний блок», – Луценко
  14:34 24-05-2017 -   Затримано 23 екс-чиновника Міндоходів
  14:32 24-05-2017 -   ГПУ: Януковича у справі Майдану судитимуть пізніше
  15:23 24-05-2017 -   У США загорівся літак у польоті, є постраждалі
  15:13 24-05-2017 -   Поблизу Букінгемського палацу у Лондоні затримали чоловіка з ножем
  12:18 24-05-2017 -   Помер онук Сталіна
  11:14 24-05-2017 -   Папа Римський прийняв Трампа у Ватикані
  10:23 24-05-2017 -   В Італії зробили обов'язковими щеплення для дітей дошкільного віку

·  ·

___________________________________________________________________________

Дніпропетровський комплекс "Хіміка"
Оксана ПАВЛЮК

У черговому турі чемпіонату України з баскетболу найбільшою несподіванкою став підсумок матчу у Дніпропетровську, в якому місцевий "Дніпро" завдав поразки южненському "Хіміку".

Вирушаючи до Дніпропетровська, баскетболісти "Хіміка" тримали в пам'яті гостьовий поєдинок проти "Дніпра" минулого сезону, в якому вони зазнали сенсаційної поразки. Можна не сумніватися, що підопічні Звєздана Мітровіча горіли бажанням реваншуватися. Та виявилося, що дніпряни також вийшли на паркет СК "Динамо" із твердим наміром довести невипадковість минулорічного успіху.

З перших хвилин зустрічі на майданчику розпочалася запекла боротьба. Перша чверть закінчилася внічию -- 21:21, а на велику перерву команди пішли за п'ятиочкової переваги "Хіміка" -- 44:39. У третьому періоді господарі скоротили відставання до одного кидка -- 60:62, отож усе мали вирішувати у завершальній 10-хвилинці.

Несподівано для суперників у четвертому періоді підопічні Юхима Таслицького почали значно агресивніше діяти в обороні і завдяки цьому за дві з половиною хвилини до завершення основного часу відірвалися на десять пунктів -- 78:68. А остаточно все стало зрозуміло після того, як здали нерви у провідного снайпера "Хіміка" Земліча (на його рахунку 26 очок), і хорват через перебір фолів змушений був достроково залишити майданчик.

У підсумку "Дніпро", в складі якого найрезультативнішими були Іванов (22) та Панченко (19), без проблем довів справу до перемоги -- 86:73. А "Хімік" свої плани щодо реваншу в Дніпропетровську мусить перенести щонайменше до весни.

Упертою видалася боротьба і в очному протистоянні новачків Суперліги "Черкаські мавпи" -- СК "Миколаїв". Гості зуміли виграти стартову чверть -- 24:22, однак на велику перерву команди пішли вже за мінімальної переваги господарів -- 47:46. Після відпочинку підопічні Андрія Подковирова зуміли збільшити відрив до семи пунктів і записали до свого активу другу перемогу в сезоні -- 93:86. Найбільший внесок у доробок команди в складі переможців зробив темношкірий Госа -- 24 пункти, а серед маріупольців найвлучнішим виявився Москаленко -- 17 очок.

Святкували перемоги в своїх домашніх матчах і муніципальні клуби Одеси та Миколаєва. Команда з Південної Пальміри в зустрічі проти рівненського БК-93 "Пульсар" виграла всі чотири періоди. До того ж у першій і завершальній чвертях перевага одеситів була мінімальною (24:23 і 15:14), а в другій і третій вимірювалася п'ятьма пунктами (26:21 і 17:12). Отож фінальна сирена зафіксувала звитягу підопічних Вадима Пудзирея, серед яких найкращі бомбардирські якості виявив досвідчений Анненков (22 очка), з рахунком 82:70. У гостей влучністю відзначився Дубнюк (20).

На відміну від одеситів, миколаївці долю зустрічі проти "Кривбасбаскета" вирішили практично ще до великої перерви -- 61:42. Підопічні Валентина Бєрєстнєва продовжили нарощувати свою перевагу і в третьому періоді, збільшивши її до 28 пунктів -- 84:56. І лише в завершальній чверті господарі скинули оберти, що дозволило гостям дещо скоротити розрив у рахунку -- 102:84. Найбільший внесок у перемогу миколаївців зробили Бойко (31) і Онуфрієв (25). А серед криворіжців відзначився Кондратовець (26).

Без жодних проблем у Маріуполі здолав свого суперника -- БК "Харків-Політехнік" -- і місцевий "Азовмаш" -- 97:62. Серед підопічних Рімаса Гірскіса найвлучнішими були Байрамовіч (23) і Беріч (18). Стільки ж очок, як і останній, набрав харків'янин Цимбал.