Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Арт.    Соціум.    Інтерв'ю.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

7 грудня 2005 р.

17:32 21-07-2017 -   Дорогу від вул. Зеленої до вул. Пасічної відремонтують
  14:57 21-07-2017 -   Дорогу від вул. Зеленої до вул. Пасічної відремонтують
  14:53 21-07-2017 -   У Львові за розкрадання 8 млн гривень бюджетних коштів арештували директора підприємства
  14:50 21-07-2017 -   Знайдені ручні гранати мешканець Жидачівщини передав у шкільний музей
  14:46 21-07-2017 -   Вулицю Замарстинівську відремонтують на ділянці від вул. Гайдамацької до вул. Липинського
  14:44 21-07-2017 -   Полторак заявив про небезпеку російсько-білоруських навчань
  14:39 21-07-2017 -   Суд закрив кримінальну справу проти Ляшка
  14:38 21-07-2017 -   В Україні надзвичайна пожежна небезпека
  14:35 21-07-2017 -   На нардепа Розенблата одягли електронний браслет
  14:27 21-07-2017 -   ГПУ: На заводі Мотор Січ розікрали 350 млн грн
  14:41 21-07-2017 -   Маск отримав дозвіл на тунель між Нью-Йорком і Вашингтоном
  14:37 21-07-2017 -   У Техасі дозволили пороти учнів палицею
  13:3 21-07-2017 -   Зірку американського футболу помилували після 9 років в'язниці
  11:33 21-07-2017 -   У Греції від землетрусу постраждали понад 120 людей
  10:14 21-07-2017 -   У Монако на аукціоні за мільйон євро продали годинник Путіна

·  ·

___________________________________________________________________________

Оборона проґавила захисника

18-й тур національного футбольного чемпіонату завершувався матчами за участі представників України в розіграші Кубка UEFA.

Перед поєдинком "Шахтар" -- ФК "Харків" наставник гостей Геннадій Литовченко говорив, що його команда приїхала до столиці Донбасу з твердим наміром дати бій чемпіонові країни. При цьому він зазначив, що індивідуальна майстерність "гірників" значно вища, ніж у харків'ян, але його підопічні мають свої козирі.

І справді, гості з перших хвилин зустрічі показали, що відсиджуватися в обороні не будуть. Щобільше, в дебюті матчу саме вони створили кілька небезпечних моментів біля воріт Шуткова, але досягти успіху так і не змогли. А от господарі скористалися чи не першою нагодою відзначитися: на 23-й хв. Жадсон завдав удару по воротах, м'яч відлетів від когось з оборонців до Брандао, і бразилець спокійно спрямував "круглого" повз Стойка у сітку -- 1:0. За такого рахунку команди і пішли на перерву.

З перших хвилин другого тайму "Шахтар" перейшов на половину поля суперника і доволі швидко довів рахунок до 3:0. На 52-й хв. після розіграшу кутового Матузалем виконав передачу верхом; вище за всіх вистрибнув той самий Брандао і ударом головою з лінії площі воріт не залишив жодних шансів кіперові. А ще через п'ять хвилин капітан "гірників" Тимощук підібрав м'яч у центрі поля, практично без опору харків'ян дійшов до лінії карного майданчика і низом пробив у правий кут; Стойко навіть не зреагував на удар -- 3:0. Після цього гра втратила будь-який інтерес. Тому й не дивно, що більше нічого цікавого в цій зустрічі глядачі не побачили.

Поєдинки географічних сусідів у футболі -- це завжди принципове протистояння. Саме цим пояснюється той факт, що матчу у Запоріжжі між місцевим "Металургом" та дніпропетровським "Дніпром" очікували з великим нетерпінням. І це тоді, як обидва колективи проводять, м'яко кажучи, далеко не найкращий свій сезон.

Додавала інтриги матчу й та обставина, що господарів віднедавна очолює знаний фахівець В'ячеслав Грозний, який свого часу плідно працював і з "Дніпром". Може, й не надто видовищний, але запеклий поєдинок завершився мінімальною перемогою "металургів" -- 1:0. Переможний гол на 77-й хв. після подачі кутового ударом з шести метрів забив центральний захисник "Металурга" і молодіжної збірної України Чигринський, якого оборона "Дніпра" відверто проґавила у власному штрафному майданчику.