Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Погляд  » 


Народне свято за народні гроші
 
Святкування річниці Помаранчевої революції відбуватиметься у масштабі так званого "Всеукраїнського помаранчевого марафону".

У реґіонах святкування розпочнуться 19 листопада і триватимуть до 22-го. У Києві ж старт "Помаранчевого марафону" розпочнеться на майдані Незалежності 20 листопада о 12.00 із закладення конструкцій "Помаранчевої сцени". У цьому дійстві братимуть участь екс-комендант Майдану Роман Безсмертний та польові командири -- Володимир Філенко, Тарас Стецьків та Юрій Луценко.

Із 12 до 16 години 22 листопада у центрі Києва розмістять польові кухні та намети. О 16.00 розпочнеться концертна програма за участі тих виконавців, які виступали на сцені Майдану під час минулорічних подій. Зокрема очікується виступ гуртів "Тартак", "ВВ", "Океан Ельзи", "Мандри", а також виконавців Дмитра Гнатюка, Анатолія Паламаренка, Тараса Петриненка, Марії Бурмаки тощо.

Із 17.30 до 18.00 заплановане відкриття мітингу "Майдан Свободи". Після цього на сцені має відбутися виступ коменданта Майдану Безсмертного, а також Стецьківа, Філенка, Луценка, Томенка. Із 18.30 заплановані виступи політиків, які під час президентських виборів минулого року були у команді Ющенка. Як зазначив Володимир Філенко під час вчорашньої прес-конференції, всі політики, які торік виступали на сцені, цього року виступатимуть за жеребкуванням. Відповідаючи на запитання журналістів, чи буде на сцені разом з Ющенком Юлія Тимошенко, Філенко сказав: "Тимошенко буде, безсумнівно".

Насамкінець, о 20.00, планується виступ Президента України, а завершиться мітинг о 20.20 виконанням Гімну України.

Микола Катеринчук, який є одним із організаторів святкування річниці Помаранчевої революції, повідомив, що організатори цього свята намагатимуться максимально відтворити те, що відбувалося минулого року на Майдані, щоб люди могли згадати "ті емоції, які були у них минулого року".

Як зазначив Філенко, організатори свята очікують, що на Майдані під час свята збереться щонайменше 250 тис. людей, за максимальними прогнозами -- півмільйона. Водночас організатори свята усвідомлюють, що відбуватиметься це у робочий день і тому не всі охочі зможуть потрапити на Майдан.

До речі, як зазначив пан Катеринчук, свято відбуватиметься за кошти, які залишилися на рахунку "Нашої України" після минулорічних подій на Майдані.

Обговорити в форумі» 
Підлатаний бюджет-2006
Андрій ЛІД
 
Верховна Рада прийняла від міністра фінансів України Віктора Пинзеника допрацьований проект Державного бюджету на 2006 рік.

У цьому проекті доходи загального бюджету в наступному році складуть 154,7 мільярда гривень, державного бюджету -- 125,8 мільярда, витрати -- 138,7 мільярда гривень, дефіцит -- 11,4 мільярда, що становить 2,2 відсотка ВВП.
Детальніше>>
» 
Шева вручить "Золотий м'яч" Рональдінью?
Артем ГАЛИЦЬКИЙ
 
Кажуть, чуткам вірити не можна, але прислухатися варто. Так от, за ними, Андрій Шевченко може розпрощатися з мріями про другий "Золотий м'яч".

Італійський сайт Goalcity з посиланням на інформаційне джерело з редакції "Франс футбол" повідомив, що в опитуванні на визначення кращого футболіста Європи-2005 переміг бразилець Рональдінью.
Детальніше>>
» 
Народне свято за народні гроші
Володимир КУЧЕР
 
Святкування річниці Помаранчевої революції відбуватиметься у масштабі так званого "Всеукраїнського помаранчевого марафону".

У реґіонах святкування розпочнуться 19 листопада і триватимуть до 22-го. У Києві ж старт "Помаранчевого марафону" розпочнеться на майдані Незалежності 20 листопада о 12.00 із закладення конструкцій "Помаранчевої сцени".
Детальніше>>
» 
Паркінґи до виборів
Ірина СИРИВКО
 
Останнім часом виконувач обов'язків львівського мера все частіше з'являється перед журналістами: то в трамваї проїдеться на честь відкриття двадцяти метрів вулиці, то відзвітує про зроблене за тиждень, то витягне, як фокусник з рукава, ініціативу півторарічної давності.
Детальніше>>
» 
Синод УГКЦ про майбутнє Церкви
Володимир ПЕРЕГІНЕЦЬ
 
Основні напрямки діяльності УГКЦ у найближчі роки обговорювали дванадцять греко-католицьких єпископів під час сесійних засідань, які відбулися протягом 10 -11 листопада у Львові. Найважливішими питаннями, щодо яких владики напрацювали конкретні кроки, були відзначення 60-ліття псевдособору 1946 року, будівництво Патріаршого центру у Києві та проведення Собору 2007 року.
Детальніше>>
» 
Військовослужбовці повернулися з Ліберії
Оля ГОВЕНКО
 
Учора зранку літак Ту-154 Державного підприємства Міністерства оборони України "Українська авіаційна транспортна компанія" з 98 українськими миротворцями 56 окремого вертолітного загону на борту здійснив посадку у Львові. Повернулася остання, третя, група українських миротворців, які виконували миротворчу місію ООН у Республіці Ліберія, -- передає "Львівський портал".
Детальніше>>
» 
Львів готує помаранчі. На річницю
Олена ДУБ
 
Помаранчеву річницю у Львові відзначатимуть з особливим пафосом. 20 листопада участь у святкуваннях візьме понад 11 партійних осередків -- НСНУ, НРУ, УНП, УРП "Собор", партії "Батьківщина", УНА-УНСО, КУН, СПУ, ПППУ, ГК "Пора".
Детальніше>>
» 
Російський консул стурбований нападами
Олена ДУБ
 
Про нові напади на Російський культурний центр у Львові заявило керівництво установи. За словами керівника справ центру Альберта Астахова, минулої ночі зловмисники побили вітрину біля входу і вікно глядацького залу.
Детальніше>>
» 
Супутниковий "Люкс"
Дмитро ПЕЛИХ
 
Учора на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення затвердили рішення про видачу ліцензії на супутникове мовлення "Телерадіокомпанії Люкс".
Детальніше>>