Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Інтерв'ю.    Економіка.    Політика.    Львівські обсервації.    Соціум / Тема.    Арт.    Для молоді.    Винаходи.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

10 листопада 2005 р.

9:57 24-04-2017 -   На Львівщині презентували книгу "Мустафа Джемілєв. Незламний"
  9:56 24-04-2017 -   До річниці аварії на ЧАЕС у школах Львівщини відбудуться виховні заходи
  9:55 24-04-2017 -   На Львівщині висадили 140 га лісу
  9:54 24-04-2017 -   Львівський геріатричний пансіонат отримав міжнародну гуманітарну допомогу
  9:52 24-04-2017 -   Один із найвідоміших дириґентів світу завітає до Львова з єдиним концертом

Попереду – друге коло

Лідери українського клубного баскетболу -- БК "Київ" та "Азовмаш", зіграли заключні поєдинки першого кола групового турніру Кубка Європи.

Маріупольський "Азовмаш" на власному майданчику після великої перерви таки зламав супротив французького "Шолє" і одержав впевнену перемогу. Натомість БК "Київ", повністю проваливши заключну чверть матчу в Ростові проти місцевого "Локомотіва", зазнав першої поразки в сезоні. Отож, до екватору першого етапу престижного євротурніру обидва представники України підійшли з однаковими показниками -- по дві перемоги і одній поразці, і зберігають непогані шанси на продовження боротьби за почесний трофей у поєдинках плей-оф.

Провальна чверть

Очний поєдинок ростовського "Локомотіва" та БК "Київ" повинен був визначити переможця першого кола змагань у групі G. Більшість фахівців фаворитом вважала гостей, у складі яких є чимало вправних майстрів.

Перша половина зустрічі, незважаючи на стартовий ривок гостей (12:2), загалом пройшла в рівній боротьбі. Господарі, насамперед завдяки вдалим діям в обороні, доволі швидко наздогнали "вовків". І на велику перерву суперники пішли за мінімальної переваги "залізничників" -- 34:33.

Проте, одразу після відпочинку, підопічні Ренато Паскуалє перехопили ініціативу, зробили ще один ривок (7:0) і перед заключною чвертю вже були попереду на сім пунктів -- 56:49. Особливо вдало в третьому періоді зіграло тріо Кецман -- Гарріс -- Лончар. Здавалося, що кияни зуміють довести справу до звитяги.

Однак у заключній чверті сталося непередбачуване. За вісім хвилин до фінальної сирени центровий БК "Київ" Варда вдало виконав триочковий кидок. Виявилося, що це були останні (!) очки, які набрали кияни в цій зустрічі. "Беків" немов підмінили -- м'яч у прямому розумінні слова валився у них з рук. Щоправда дещо їм в цьому "допомогли" і судді. Та як би там не було, а в підсумку перемогу святкував "Локомотів" -- 68:59, який і став одноосібним лідером групи G.

Кадрові проблеми -- не перешкода

Через кадрові проблеми матч проти аутсайдера групи А французького "Шолє" маріупольський "Азовмаш" провів практично вшістьох. Раєвський та Подорваний, які одужують після лікування, провели на майданчику лічені хвилини. Однак це не завадило екс-чемпіонам України доволі впевнено обіграти непоступливих галлів. Щоправда, зробити це вдалося лише після великої перерви.

А в першій половині зустрічі на майданчику точилася рівна боротьба -- 36:33. В складі гостей багато проблем господарям створив Вілсон, який був найрезультативнішим у своїй команді -- 20 очок. Але в другій половині зустрічі маріупольці зуміли його закрити, а іншого козиря у "Шолє" не виявилося.

Натомість лідери "Азовмашу" Ель-Амін (27 очок) та Ліщук (20) й надалі продовжували атакувати кошик гостей. Їм непогано підігрував і Скутельник (13), а на підборі під обома щитами вдало діяли Казлаускас і Ботічев. Все це разом і забезпечило більш ніж переконливу перемогу "Азовмаша" -- 89:60.