Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Влада.    Соціум.    Стиль / Арт.    Автосалон.    Телевізії.    Канапа.    Мандрівка/Вікенд.    БрендКулінарія.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

22 жовтня 2005 р.

15:28 28-04-2017 -   У Львові буде встановлено меморіальну таблицю Андрію Білику
  15:23 28-04-2017 -   Шахрай не заплатив львів’янці $6 тис. за куплений автомобіль
  15:21 28-04-2017 -   На Львівщині судитимуть чоловіка, який викрав з могили на кладовищі погруддя пам’ятника
  14:5 28-04-2017 -   Через ремонт колії трамваї не їздитимуть до львівського залізничного вокзалу п'ять місяців
  14:1 28-04-2017 -   Внаслідок задимлення через коротке замикання електромережі у 1-ій поліклініці постраждалих і збитків немає
  15:30 28-04-2017 -   4 травня почнеться суд над Януковичем, докази неспростовні – Порошенко
  15:25 28-04-2017 -   Двоє офіцерів ЗСУ продавали перепустки через лінію розмежування
  15:17 28-04-2017 -   Ситник: ГПУ порушила справи проти Супрун
  13:59 28-04-2017 -   Порошенко: Гроші Януковича уже в Держказначействі
  12:46 28-04-2017 -   Шахраї зняли більше десяти мільйонів із карток українців
  15:33 28-04-2017 -   Самойлова підтвердила, що 9 травня співатиме в окупованому Севастополі

Гол -- Брандау (68, з пен.)

"Шахтар": Шутков, Срна, Левандовскі, Сейхан, Рац, Тимощук, Дуляй, Елано, Матузалем, Брандау, Маріка (Аґахова, 59)

ПАОК: Фернандеш, Удезе, Балафас (Сікабала, 72), Хасіотіс, Константінідіс, Ак'єл (Хрістодулопулос, 88), Іліадіс, Загоракіс (Енгомітіс, 86), Хараламбус, Салпінгідіс, Мецель

Це був важкий, але красивий матч, в якому перемогла та команда, яка домінувала на полі впродовж усієї зустрічі. До того ж донецька публіка вперше відчула смак групового турніру Кубка УЄФА.

Підтриманий повними трибунами, "Шахтар" одразу пішов в атаку. В дебюті поєдинку особливо запам'яталися фланговий простріл Срни і відмінний удар під поперечину Елано. Якщо б воротар гостей зіграв не так впевнено, можна було б говорити про "швидкий гол". Греки своєю чергою продемонстрували, що мають намір відсиджуватися в захисті і очікувати слушної нагоди для вдалої контратаки. Особливо небезпечним у цьому компоненті гри виглядав польський легіонер греків Мецель, якого двічі вдавалося зупинити лише спільними зусиллями Левандовскі та Сейхана.

Із небезпечних моментів біля воріт Фернандеша варто відзначити удар Матузалема метрів зі сімнадцяти, який голкіперу суперника парирувати вдалося не без проблем. У своїй звичній манері змусив похвилюватися греків сильним ударом Тимощук. М'яч просвистів поруч із воротами. А на 33-й хвилині Левандовскі головою замикав передачу Тимощука -- над поперечиною.

Другий тайм розпочався теж із атак "Шахтаря". Додав драйву діям донеччан Аґахова, який вийшов на заміну. На 60-й хвилині він зробив відмінну передачу на Брандау. Після удару останнього воротар відбив м'яч перед собою, але на добивання ніхто не встиг. Однак уже через кілька хвилин гол все-таки визрів. Елано почав накручувати усіх у штрафному майданчику і змусив греків помилитися. Одинадцятиметровий чітко реалізував Брандау. "Шахтар" міг відзначитися ще раз, але удар Матузалема прийняла на себе хрестовина.

В іншому матчі групи G "Штутгарт" на виїзді переграв "Ренн" -- 2:0. Голи на рахунку Томассона та Любої.

"Дніпро" -- "Алкмаар" (Голландія) -- 1:2 (0:1)

Голи: Матюхін (69) -- Арвеладзе (13), Сектіуї (52)

"Дніпро": Куслій, Єзерський, Радченко, Русол, Шершун (Мотуз, 64), Шелаєв, Матюхін, Назаренко, Андрієнко (Кравченко, 43), Семочко (Корніленко, 62), Мелащенко

"Алкмаар": Тіммер, Ялінс, Опдам, Тім де Клер, Ландзаат, Арвеладзе (Рамзі, 90), Хуйсегемс, Перес, Сектіуї (Меєрдінк, 83), Стейнссон, Шаарс

Для багатьох було зрозуміло, що голландці цього сезону переважають над дніпрянами. Тож підопічні Кучеревського побудували свою гру на контратаках. Це могло принести успіх уже на сьомій хвилині. Однак під ноги Семочка, який стрімко увірвався до штрафного майданчика з місця лівого інсайда, своєчасно кинувся Тіммер і ліквідував загрозу. А вже через кілька хвилин атака гостей завершилася ударом Арвеладзе з лінії воротарського майданчика, і Куслію довелося витягувати м'яч із сітки. "Дніпро" на деякий час зумів вирівняти гру, але створити реальну загрозу біля воріт голландців не вдавалося. А от гості могли відзначитися ще раз, якби не впевнені дії нашого голкіпера.

Те, що не вдалося "Алкмаару" наприкінці першого тайму, вони зробили на початку другого. Після розіграшу кутового Сектіуї вискочив і головою підрізав м'яч в дальній кут воріт. До честі дніпропетровців, вони не "розклеїлися". І на 69-й хвилині один м'яч відіграли. Після подачі кутового Мелащенко скинув м'яч на дальню стійку, де вже чатував Матюхін -- 1:2. Після цього гра пішла на зустрічних курсах. Але рахунок залишився незмінним. Однак "хоронити" шанси "Дніпра" ще рано. Всі вже звикли, що підопічні Кучеревського у єврокубках борються до кінця.

В іншому матчі групи D "Грассхопперс" на своєму полі поступився "Міддлсбро". Єдиний гол на рахунку Хассельбанка.