15:9 22-09-2017 -   На Харківщині затримали банду рекетирів
  13:14 22-09-2017 -   Вихідні в жовтні: скільки відпочиватимуть українці
  13:12 22-09-2017 -   Луценко шокований станом другої лінії оборони в зоні АТО
  10:44 22-09-2017 -   Житомирщину накрив аномально великий град
  15:15 22-09-2017 -   Актрису з "Мухтара" ввели в кому через травму
  13:11 22-09-2017 -   У російській Держдумі з виставки вкрали хамон
  13:9 22-09-2017 -   Вчені назвали легкий спосіб продовження життя
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм

·  ·

___________________________________________________________________________

Вирішальне слово легіонера

Львівські "Карпати" в матчі дев'ятого туру першості України з футболу серед команд першої ліги вдома обіграли київське "Динамо-2" -- 1:0.

Поєдинки футболістів "Карпат" та столичного "Динамо" на будь-якому рівні зазвичай проходять у впертій боротьбі. Причому немає значення, які команди -- головні, другі чи треті -- з'ясовують стосунки. Не став винятком і звітний поєдинок.

Львів'яни матч проти другої команди флагмана вітчизняного футболу провели таким складом: Шуст, Федорів, Тимчишин, Іщенко, Лапко, Худоб'як (Поліванов, 89'), Годвін (Петрівський, 82'), Шмаков, Фещук (Платон, 65'), Голбан (Романюк, 90+5'), Сучков (Пшеничних, 88').

Перші п'ятнадцять хвилин на полі точилася рівна боротьба між двома штрафними майданчиками, в якій команди не створили жодного гольового моменту. А от далі господарі різко додали обертів, захопили територіальну та ігрову ініціативу, і небезпека раз-по-раз почала виникати біля воріт гостей.

Свої атаки "Карпати" проводили флангами, де активністю вирізнялися Сучков і Худоб'як. Нагоду відзначитися, і не одну, втратили Фещук та Голбан. Не раз дальніми ударами перевіряли пильність кіпера "Динамо-2" Рибки Шмаков і Годвін. Віддамо належне воротареві киян, якій діяв практично безпомилково. І лише на останній хвилині першого тайму, коли гравці обох команд подумки були вже в роздягальні, "Карпати" на підступах до карного майданчика суперників розіграли комбінацію, яка завершилася тим, що на ударній позиції опинився Голбан, і молдавський легіонер "зелено-білих" низом відправив м'яч у дальній нижній кут -- 1:0.

Після відпочинку гра була не такою видовищною. "Карпати" більше уваги приділили безпеці своїх воріт, намагаючись втримати переможний результат. Свого вони досягли і записали до турнірного доробку ще три пункти.

Володимир Онищенко, головний тренер "Динамо-2":

-- Мені дуже сподобалася гра. Ми побачили багато боротьби, футболісти обох команд грали з великим бажанням. Однак бракувало виконавської майстерності, гравці допускали багато помилок. Але інакше й не могло бути, адже на полі було багато молоді, якій ще потрібно вдосконалювати свою майстерність. Стосовно своєї команди, мушу зазначити, що в нас немає постійного складу, ми переглядаємо гравців для головної команди клубу. А про "Карпати" скажу одне: львів'яни разом із "Зорею" є головними претендентами на підвищення в класі. Звичайно, за умови, якщо в цих клубах все буде гаразд.

Юрій Дячук-Ставицький, головний тренер "Карпат":

-- У нас в матчі з "Динамо-2" була проблема: не змогли вийти на поле гравці основного складу Распопов, Веприк і Батіста. Ввести одразу трьох нових футболістів -- це не так просто. Однак претензій до тих, хто вийшов замість них у мене немає. Ми добре зіграли в першому таймі, створили багато моментів, але завдяки блискучим діям воротаря гостей зуміли забити лише один гол. У другому таймі хлопці грали значно обережніше, намагаючись перш за все зберегти переможний рахунок. Загалом ми зіграли непогано. Незадоволений лише діями Фещука, який вже кілька матчів грає значно нижче рівня своїх можливостей.

Результати решти матчів туру: ФК "Бершадь" -- "Геліос", 0:1; "Динамо-ІгроСервіс" -- "Зоря", 0:3; "Спартак" І-Ф -- "Борисфен", 2:0; "Сталь" -- "Оболонь", 2:0; "Нафтовик" -- "Енергетик", 2:0; "Шахтар-2" -- "Кримтеплиця", 2:2; "Поділля" -- "Газовик-Скала", 1:1; ЦСКА -- "Спартак" С, 1:2.

Турнірне становище команд: 1. "Зоря" -- 25 очок; 2. "Карпати" -- 20; 3. "Нафтовик" -- 19; 4. "Сталь" -- 18; 5. "Оболонь" -- 16; 6. "Спартак" І-Ф -- 15;... 13. "Газовик-Скала" -- 8;...

»
Золото для двох "К"

Киянка Надія Казимирчук та Денис Кудряшов з Хмельницького завоювали золоті нагороди чемпіонату України з фехтування на шпагах у особистій першості.

Шпажисти останніми серед вітчизняних мушкетерів З'ясували стосунки на внутрішній арені. На доріжки харківського спорткомплексу "Уніфехт" вийшло 174 майстри (105 мужчин і 69 жінок) найпопулярнішого виду фехтування.