Поступ
< bgColor="#ffffff" leftMargin=0 topMargin=10 marginwidth="0" marginheight="10"> Classifieds


  ·  · 
 
Поступ у Львові  » 


Байкерів боятися не треба
Андрій СИРОТЯК
 
Цими вихідними у Львові відбудуться міжнародні авто-шоу змагання "Львівський трикутник-2005", присвячені 75-й річниці перших автомобільних змагань в Україні. Організатором цього дійства став байкер-клуб Lions MC LVIV.

Сьогодні на іподромі планується байк-зліт представників Польщі, Білорусі, Італії, Німеччини і, звичайно, представників з усієї України. Можливий приїзд чехів, словаків та угорців. Цього самого дня на площі Ринок пройде перший етап змагань, під час якого відбудеться презентація та виставка автомобілів. Те ж саме відбуватиметься і в неділю, але вже на площі Міцкевича. Другий етап змагань передбачає перегони вгору по вулиці Гвардійській. Також в програмі заплановано спортивно-туристичний автопробіг "Золота підкова" замками Галичини, автопробіг учасників маршрутом Золочів -- Львів, шоу для дітей з вивчення правил вуличного руху "Безпечна дорога до школи", яке відбудеться на літній сцені в Парку культури та показові виступи вуличних екстремалів ( на скейтах, велосипедах, роликах). Як повідомили організатори змагань, дощ не стане на заваді проведення шоу -- в такому разі в Парку культури встановлять накриття.

З нагоди цієї події вчора в малому сесійному залі міської ради повинна була відбутись прес-конференція. Але, як це не прикро, депутати були настільки заклопотані іншими справами, що її так і не провели. Хоча документально все узгодили. Тож після тривалого очікування на приміщення, довелося прес-конференцію переносити в кав'ярню навпроти. "Мені прикро, що так сталося. Наші депутати, мабуть, думають, що це потрібно тільки мені і організаторам, щоби заробити на цьому гроші. Ні, це потрібно місту, а вони цього не розуміють", -- зазначив голова оргкомітету шоу-змагань Мирослав Шваб.

Обуреними були й представники Lions MC LVIV, яких, зважаючи на їхній байкерський одяг, спочатку довго не хотіли впускати до міської ради, а згодом кожен депутат, який проходив повз них, не полінувався саркастично спитати, що вони тут забули і чого хочуть. "Нас не треба боятися. Ми зовсім не такі, як показують у фільмах. Ми такі ж люди, як і вони. Якби ми прийшли в костюмах, то ставлення до нас було б іншим. Але хіба в одязі справа?" -- дивувалися байкери. Та, незважаючи ні на що, розважальне шоу, змагання та повчальний захід для дітей таки відбудуться.

Обговорити в форумі» 
Галина ЛОПУШАНСЬКА: Треба виховувати майбутнє покоління
 
Про титанічну працю вчителя сказано і написано чимало, адже саме ці люди формують з маленьких громадян особистостей. Напередодні Дня вчителя "Поступ" вирішив поспілкуватися з директором Львівської української гуманітарної гімназії з поглибленим вивченням українознавства та англійської мови Галиною Лопушанською.
Детальніше>>
» 
Пропрезидентська більшість без опозиції
Дмитро ПЕЛИХ
 
Зразком того, як потрібно єднатися, вважають нещодавнє створення пропрезидентської більшості в облраді її депутати -- ініціатори цього утворення.
Детальніше>>
» 
Зеновій Гузар може повернутися
Володимир ПЕРЕГІНЕЦЬ
 
Перший заступник голови Луганської ОДА Зеновій Гузар, який водночас є депутатом Львівської міської ради, наразі не вирішив як бути з планованим призначення його на одну з посад у виконавчих органах Львівської міськради.
Детальніше>>
» 
Високого Замку не буде
Степан ТАРАСЮК
 
Львівський міськвиконком скасував рішення щодо проведення робіт з будівництва Високого Замку, ініціатором і палким прихильником якого, як відомо, був екс-мер Львова Любомир Буняк.
Детальніше>>
» 
Любомир Гузар спілкується з єпископами Європи
Оля ГОВЕНКО
 
У Римі триває щорічне пленарне засідання Ради єпископських конференцій Європи. Від Синоду Єпископів УГКЦ участь у цьому форумі візьме Блаженнійший Любомир Гузар, Глава Української Греко-Католицької Церкви, -- повідомив прес-секретаріат Глави УГКЦ.
Детальніше>>
» 
Коні на політичній переправі
Юрій ПОЛЯКОВ
 
Прихильникам "Трудової України" навряд чи вдасться побачити цю партію самостійною у складі Верховної Ради. Швидше за все вона увійде в один блок з "Реґіонами", партією Литвина, "Зеленими" чи блоком Леоніда Кравчука.
Детальніше>>
» 
Облрада проти недоторканності
Дмитро ПЕЛИХ
 
Львівська обласна рада звернулася до Президента України з проханням накласти вето на Закон, згідно з яким депутати місцевих рад отримали недоторканність.
Детальніше>>