Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Інтерв'ю.    Історія.    Арт.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

14 вересня 2005 р.

10:16 29-03-2017 -   Львівський центр зайнятості склав «портрет» безробітного
  10:11 29-03-2017 -   Дрогобицьке підприємство постачає на ринки України 28 сортів троянд
  10:10 29-03-2017 -   Трускавець прийматиме Чемпіонат України зі спортивного орієнтування
  17:2 28-03-2017 -   Віктор Пушкарьов звільнився з міської ради за згодою сторін
  16:1 28-03-2017 -   Понад 50% безробітних Львівщини становлять жінки
  10:23 29-03-2017 -   У Донецьку під час обстрілу загинула жінка
  10:19 29-03-2017 -   У Луцьку обстріляли Генконсульство Польщі
  10:13 29-03-2017 -   Стартує Урядова програма «Доступні ліки»
  16:57 28-03-2017 -   Справу Януковича передали в інший суд
  16:0 28-03-2017 -   У Чернівцях патрульного поліцейського звільнили за кермування напідпитку

Золотий фініш Івана

Українець Іван Гешко став переможцем у бігу на 1 500 м на World Athletics Final.

У престижному Всесвітньому легкоатлетичному фіналі IAAF, який пройшов на Stade Louis II у Монте-Карло, у кожному з видів королеви спорту брало участь по вісім найкращих спортсменів за підсумками сезону. Кожен із них отримував грошову винагороду: переможець -- 30 тисяч доларів, срібний призер -- 20 000, бронзовий -- 12 000, четверте місце -- 7 000, п'яте -- 5 000, шосте -- 4 000, сьоме -- 3 000, восьме -- 2 000. За встановлення світового рекорду було передбачено додаткову премію -- 100 тисяч "зелених". Зауважмо, що серед учасників змагань було 30 новоспечених переможців серпневого чемпіонату світу в Гельсінкі.

Україна в Монте-Карло була представлена десятьма атлетами (по п'ять жінок та чоловіків), які вибороли три нагороди. Найбільшого успіху досяг Іван Гешко: стрімким фінішним спуртом у бігу на 1 500 м він на останніх метрах дистанції випередив американця Лагата та кенійське тріо в складі знаменитих Кіпчірчіра, Сімотво та Кіпчірчіра-Комена, які посіли відповідно місця з другого по п'яте. Водночас українець встановив новий рекорд змагань -- 3 хв. 33,50 с. Доповнимо, що Гешко і торік став переможцем фіналу IAAF, а 2003-го був третім.

Дві інші нагороди, обидві срібні, до скарбнички української збірної принесли Ірина Михальченко та Вікторія Паламарь. У секторі для стрибків у висоту українки показали ідентичний результат (193 см) за однакової кількості спроб. У підсумку Ірина та Вікторія розділили друге місце, а перемогу святкувала шведка Кайсе Бергквіст -- 200 см. Ще одна українка, Віта Стьопіна, також підкорила висоту 193 см, але за спробами посіла п'яте місце.

Сподівався взяти реванш за втрату нагороди в останній спробі на чемпіонаті світу нинішнього року наш олімпіонік-2004 Юрій Білоног. Однак із результатом 20 м 04 см одесит фінішував лише шостим. "Золото" ж виборов чинний чемпіон світу Адам Нельсон зі США, який, як і Гешко, встановив новий рекорд змагань -- 21 м 92 см. Разом із американцем на подіум піднялися данець Ольсен та співвітчизник переможця Хоффа.

Двоє наших атлетів, лідер світового сезону Андрій Соколовський (238 см) та новоспечений чемпіон світу Юрій Кримаренко, змагалися в чоловічому турнірі зі стрибків у висоту. На жаль, Юрій зумів взяти лише 220 см і залишився на останній, восьмій позиції, а Андрій із результатом 229 см фінішував п'ятим. А найвище, на 235 см, стрибнув кубинець Мойя. Три сантиметри програли йому росіяни Воронін (срібний призер) і Рибаков та швед Хольм (розділили третє місце).

У стрибках у довжину Володимир Зюськов із посереднім результатом 7 м 70 см фінішував на сьомій позиції. Перемогу ж, стрибнувши на 8 м 46 см, святкував американець Філліпс, який на 16 см і 18 см відповідно випередив свого товариша по збірній США Пейта і представника Ямайки Бекфорда.

Непогано розпочала біг на 400 м з/б Тетяна Терещук-Антипова. Проте на всю дистанцію її не вистачило: з результатом 56,28 с українка посіла сьоме місце. А трійку призерів склали американки Демус (53,37 с) і Гловер (54,09 с) та росіянка Пєчонкіна (53,80 с), яка вклинилася між ними.

Усе на тій же сьомій позиції завершила змагання і наша метальниця диска Олена Антонова -- 56 м 57 см. Володаркою "золота" в цій дисципліні стала росіянка Садова -- 63 м 40 см, яка на 1 м 49 см і 2 м 72 см відповідно випередила німкеню Діцш та американку Турмонд.

»
"Ураганна" помста "Енергії"

Львівські команди "Енергія", ТВД і "Тайм" чудово стартували в новому чемпіонаті України з футзалу.

За доволі дивним календарем усі три представники міста Лева в елітному дивізіоні українського футзалу новий чемпіонат розпочинали в гостях. А вже в другому турі так само дружньо грали на своєму майданчику в палаці спорту "Будівельник".
»
Тривога напередодні Euro-2005
Оксана ПАВЛЮК

Баскетбольна збірна України завершила підготовку до фінального турніру чемпіонату Європи-2005.

Останнім етапом підготовки підопічних Геннадія Защука до Euro-2005 був традиційний баскетбольний турнір у французькому Ліможі, в якому, окрім українців, узяли участь національні збірні Франції, Туреччини і Болгарії.