Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Історія.    Арт.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

12 вересня 2005 р.

16:46 24-03-2017 -   Серед секонд-хенду львівські митники знайшли новий одяг та гіроскутери
  16:26 24-03-2017 -   На мості у Жидачівському районі тривають протиаварійні роботи, - рух транспорту обмежено
  16:25 24-03-2017 -   На Личакові вшанували пам’ять Ігоря Білозіра
  15:2 24-03-2017 -   Львів домовився про вивезення 900 тонн сміття
  13:13 24-03-2017 -   На Львівщині судитимуть дев’ятьох учасників організованого угрупування
  16:50 24-03-2017 -   Заступниці Кернеса повідомили про підозру в земельних махінаціях
  16:29 24-03-2017 -   У ДНР школу назвали на честь Гіві - ЗМІ
  16:28 24-03-2017 -   У Тернополі осквернили пам'ятник жертвам Голокосту
  15:4 24-03-2017 -   Україна 26 березня перейде на літній час
  15:1 24-03-2017 -   СБУ не переглядатиме рішення щодо Самойлової
  16:31 24-03-2017 -   Путін прийняв Ле Пен у Кремлі
  16:27 24-03-2017 -   Знайдена гігантська чорна діра, "виселена" з галактики
  14:56 24-03-2017 -   Поліція Хорватії заборонила марш українських уболівальників по Загребу
  12:37 24-03-2017 -   Адронний колайдер: учені виявили п'ять нових частинок
  11:35 24-03-2017 -   Яресько отримала нову посаду в Пуерто-Ріко

·  ·

___________________________________________________________________________

Львівське дербі в Черкасах

Збірна Львівщини зі стрільби з лука здобула перше загальнокомандне місце на ІV Літніх всеукраїнських юнацьких спортивних іграх.

Львів уже давно є загальновизнаним лідером української стрільби з лука. Зрозуміло, що й до Черкас юні галичани прибули з честолюбними планами. Одразу відзначимо, що з головним завданням -- виграти загальнокомандну першість -- наші робінгуди впоралися відмінно.

Найбільш переконливим був виступ львівських юніорів (U-18) у командних змаганнях, де фінал перетворився на львівське дербі. Всі очікували запеклого суперництва, але перша команда (Мартин Сеник, Юрій Гавелко, Дмитро Марченко і Володимир Джула) була значно влучнішою за своїх земляків із другого квартету (Тарас Сенюк, Тарас Занік, Андрій Дорожко та Денис Дуднік) і здобула переконливу перемогу -- 245:235. Доповнили трійку призерів лучники Харківщини, які в боротьбі за "бронзу" перестріляли збірну Чернівецької області -- 238:226. Додамо, що перша збірна Львівщини обновила три юніорські рекорди України в фінальній частині змагань.

Представники Львівщини святкували перемогу і в командному турнірі серед дівчат. У фіналі Галина Добрєва, Катерина Яворська, Олена Бєляєва та Катерина Шабалітова в запеклій боротьбі з різницею в два пункти обіграли збірну Харківщини -- 215:213. На третю сходинку подіуму піднялася команда Чернівецької області, яка була значно точнішою від лучниць Херсонщини -- 225:199. А друга збірна Львівської області (Олена Кушнірюк, Ольга Матюкевич, Ірина Василик і Анна Бабяк) фінішувала на сьомій позиції.

Дві нагороди вибороли львів'яни в особистому турнірі серед юніорів. У дуелі за "бронзу" Мартин Сеник переміг Дмитра Ізумрудова з Харкова -- 104:101. Залишився незадоволеним своїм виступом у вирішальній дуелі й інший Дмитро, наш Марченко. У фіналі зі своїм тезкою, ще одним харків'янином, Ловчиковим перед останньою серією він був попереду на кілька пунктів. Однак Ловчиков, влучивши тричі поспіль у "яблучко", вирівняв становище -- 109:109. Десятку харків'янин вибив і в перестрілці. А от Марченко, влучивши в дев'ятку, змушений був задовільнитися "сріблом".

На відміну від хлопців, львівські дівчата в особистому турнірі залишилися поза межами подіуму. Найкраща з них, Катерина Яворська, фінішувала на п'ятій позиції. А "золото" виборола представниця Херсонщини Юлія Рєзнікова, яка в фіналі здолала опір харків'янки Ірини Новікової, -- 107:103. В дуелі за третє місце Марія Супрун із Сум впевнено перемогла іншу лучницю з Харківщини Надію Івахненко -- 97:86.

»
Принципова перемога "Карпат"

Футболісти львівських "Карпат" у матчі VI туру першості України серед команд першої ліги в Києві обіграли місцеву "Оболонь" -- 1:0.

Перед початком нинішнього турніру в першій лізі більшість фахівців сходилася на тому, що головна боротьба за дві путівки до елітного ешелону вітчизняного футболу розгорнеться між трьома командами -- луганською "Зорею", львівськими "Карпатами" та столичною "Оболонню", яка за підсумками минулого сезону втратила прописку у вищій лізі.
»
Перший шлем Кім
Оксана ПАВЛЮК

Чемпіонкою тенісного турніру US Open-2005 в жіночому одиночному розряді стала бельгійка Кім Клійстерс.

Торік жіночий фінал на US Open-2004 був суто російським: Свєтлана Кузнєцова у вирішальному поєдинку взяла гору над Єлєною Дємєнтьєвою.