Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    post-Поступ.    Інтерв'ю.    Влада.    Здоров'я.    Наука.    Фор4Пост.    Арт.    Постаті.    Спорт-Поступ.    Пост-Factum.

8 вересня 2005 р.

13:59 17-10-2017 -   На Яворівщині розшукали бабусю, яка півтори доби блукала лісом
  13:57 17-10-2017 -   На Львівщині судитимуть посадовця «Народної міліції ЛНР»
  11:54 17-10-2017 -   У центрі Львова планують зробити безбар'єрну вулицю
  11:49 17-10-2017 -   У Львові на маршрути виїхала половина автобусів
  11:47 17-10-2017 -   Садовий доручив впорядкувати діяльність вуличних музикантів
  13:53 17-10-2017 -   У Луганській області провели навчання снайперів
  13:51 17-10-2017 -   Мінімальна пенсія для чорнобильців зросла на 11%
  13:50 17-10-2017 -   Саакашвілі прибув на мітинг під Раду
  11:57 17-10-2017 -   У Маріїнському парку перебувають військові 209-ї танкової бригади
  11:56 17-10-2017 -   На Закарпатті буде додатковий вихідний день
  13:54 17-10-2017 -   Фіни впевнені, що санкції проти Москви потрібно зберегти
  13:49 17-10-2017 -   Різ Візерспун заявила про домагання режисерів
  11:38 17-10-2017 -   Двоє українців претендують на престижну шведську премію з літератури
  10:59 17-10-2017 -   Лісові пожежі в Португалії та Іспанії забрали життя 39 людей
  10:10 17-10-2017 -   90 відсотків депортованих із Польщі нелегальних працівників – українці

·  ·

___________________________________________________________________________

Наша доля -- в наших руках

Футболісти молодіжної збірної України у відбірному матчі першості Європи-2006 зіграли внічию із ровесниками з Туреччини -- 0:0.

Результат матчу Україна -- Туреччина для команди Олексія Михайличенка був доленосним. Причому навіть нічия цілком влаштовувала "синьо-жовтих". Натомість туркам потрібна була лише перемога.

Перед грою в керманича української збірної була одна, але доволі важлива кадрова проблема. Через дискваліфікацію звітну зустріч пропускали головні центральні захисники -- Чигринський та Іщенко. На щастя, все обійшлося.

Звітну зустріч українська команда провела таким складом: Пятов, Башлай, Яценко, Фомін (Півненко, 88), Невмивака, Пуканич (Алієв, 61), Мілевський, Чеберячко, Ярмаш, Максимов, Ситнік (Аржанов, 90).

Перші хвилини пройшли за ініціативи господарів, які кілька разів загрожували воротам Елмаза. Хорошу нагоду відкрити рахунок змарнував Фомін: після передачі Ситніка з лівого флангу в центр штрафного майданчика гостей форвард "Шахтаря" зіграв на випередження, але з ударом у нього не склалося. А найнебезпечнішого моменту у першому таймі не реалізував Мілевський. Розігравши із Фоміним комбінацію "стінка", нападник "Динамо" вийшов на очне побачення з кіпером гостей, проте переграти його не зумів. Як зізнався після матчу Мілевський, йому забракло холоднокровності.

Після цього епізоду територіальну ініціативу захопили турки. Щоправда, українці, діючи від оборони, грали значно гостріше. Завдяки швидким контратакам наші хлопці ефективно використовували вільні зони в захисті суперника, які заповнювали Мілевський і Фомін. І лише під завісу першої 45-хвилинки гості притисли господарів до їхніх воріт. Перед перервою вболівальники української команди пережили кілька неприємних хвилин, але, на щастя, все обійшлося.

Після відпочинку турки і далі атакували, але практично жодного по-справжньому гольового моменту біля воріт П'ятова вони так і не створили. Значно частіше виникала небезпека у володіннях кіпера гостей Елмаза. Зокрема після удару Пуканича зі штрафного м'яч пройшов за кілька сантиметрів над поперечкою. Забракло влучності й Алієву, котрий завершував комбінацію партнерів після розіграшу кутового. А останню можливість принести перемогу українській збірній утратив Чеберячко, який не реалізував виходу сам на сам із воротарем турецької команди.

Отож нічия -- 0:0. Тепер, аби стовідсотково гарантувати собі друге місце в групі (перше вже забезпечила збірна Данії) і продовжити виступи в першості Європи у матчах плей-оф, підопічним Михайличенка необхідно 7 жовтня в Києві обіграти команду Албанії. Погодьтеся, з таким завданням наша молодіжка повинна впоратися. В іншому разі її просто не зрозуміють.

Результати решти матчів туру: Казахстан -- Греція, 1:2; Данія -- Грузія, 1:0.