Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Репортаж Поступу.    Історія у Поступі.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

5 вересня 2005 р.

14:20 21-09-2017 -   Слідчий Нацполіції погорів на хабарі на Львівщині
  14:13 21-09-2017 -   Львівські «Леви» боротимуться за «бронзу» з київськими «Джокерами»
  12:52 21-09-2017 -   До Львова з візитом прибув один із найвідоміших світових буддистів
  12:30 21-09-2017 -   На початок 2021 року у Львові всі вулиці мають бути каналізовані - посадовець
  14:16 21-09-2017 -   Жінка, яка потрапила з дитиною під трамвай, померла у "швидкій"
  11:36 21-09-2017 -   Зустріч Трампа і Порошенка триватиме годину
  13:27 20-09-2017 -   Киргиз надряпав своє ім'я на меморіалі Лінкольна у Вашингтоні
  12:58 20-09-2017 -   Міністр культури РФ назвав автомат Калашникова культурним брендом Росії

·  ·

___________________________________________________________________________

Завтра -- вирішальна битва

Футболісти молодіжної збірної України у відбірному матчі до Euro-2006 в гостях розгромили ровесників із Грузії -- 3:0.

Команда Олексія Михайличенка в трьох завершальних матчах відбірного турніру молодіжної першості Європи-2006 не має права на очкові втрати. Тому до Тбілісі наші хлопці приїхали з твердим наміром здобути перемогу.

Звітну зустріч збірна України провела таким складом: П'ятов, Башлай, Яценко, Фомін, Чигринський, Пуканич (Алієв, 54), Мілевський (Півненко, 76), Чеберячко (Іщенко, 65), Ярмаш, Максимов, Ситник.

З перших хвилин зустрічі "синьо-жовті" дали зрозуміти, що не мають наміру очікувати на помилку господарів. Українці одразу перейшли до атакувальних дій і вже на 11-й хв. відкрили рахунок: Чигринський головою скинув м'яч Мілевському, той переправив його на Фоміна, і форвард "Шахтаря", зігравши на випередження, не залишив жодного шансу кіперу грузинів Ревішвілі -- 1:0. За кілька хвилин подвоїти рахунок міг Ситник, але зі зручної позиції не влучив у рамку.

Пропустивши м'яч, грузини пішли вперед. В одній з атак ледь не відзначився Гануграва. На виході помилився П'ятов, але хавбек господарів не поцілив у порожні ворота. Як потрібно реалізовувати гольові моменти, за дві хвилини продемонстрував форвард "синьо-жовтих" Мілевський. На 22-й хв. він ударом головою замкнув передачу Ситника -- 2:0.

Після відпочинку підопічні Михайличенка додали обертів, і напруга біля воріт Ревішвілі збільшувалася щохвилини. Однак зручні нагоди відзначитися втратили Чигринський, Ситник і Мілевський. І все ж саме останній із них на 60-й хв. встановив остаточний рахунок матчу: одержавши пас від Чеберячка, Мілевський п'ятою скерував м'яч собі на хід, обіграв захисника і пробив повз кіпера -- 3:0.

Після цього гра стала надто жорсткою, чеський арбітр Седіві змушений був запалити червоне світло спочатку перед Чигринським, а за кілька хвилин і перед Гваджабією. Наприкінці зустрічі дві нагоди розмочити рахунок мали господарі, однак надійно зіграв П'ятов.

Тепер нашу збірну завтра очікує чи не вирішальна зустріч проти ровесників із Туреччини. В разі перемоги наші хлопці практично гарантують собі друге місце в групі, яке дає право на продовження боротьби за нагороди Euro-2006.

Олексій Михайличенко

головний тренер молодіжної збірної України

-- Нам дуже потрібен був позитивний результат. І ми його досягли, реалізувавши перевагу в швидкості. Мені дуже сподобалося, як хлопці проводили стартові хвилини обох таймів. Кінцівки ж були змазані. На мокрому полі не вдалося уникнути помилок. Загалом усі діяли добре. Але працювати ще є над чим. Захисники програли надто багато одноборств, а лінія атаки не завжди могла завершити атакувальні дії прицільним ударом. Постараємося уникнути схожих промахів у наступному матчі з Туреччиною. Інакше гріш ціна нашій сьогоднішній перемозі.

Результати інших матчів 2-ї групи: Албанія -- Казахстан, 3:1 (Музака, 10' -- пенальті; Касані, 18'; Велай, 23' -- Залаєв, 27'); Туреччина -- Данія, 3:2 (Кіса, 35'; Сентюрк, 45'; Мехмет, 90' -- Соренсен, 59'; Лоренцен, 69').

»
Зустріч героїв у Борисполі
Віталій КРУТЯКОВ

Мабуть, такої діаметральної зміни настроїв українські футбольні вболівальники не відчували вже давно. Спочатку гірке розчарування після того, як грузини зрівняли рахунок у матчі з нашою збірною, а потім -- несамовита радість нічиїй у грі Туреччина -- Данія (2:2), завдяки якій Україна офіційно вперше в своїй історії виборола путівку на чемпіонат світу! Не дивно, що вболівальники зустріли національну збірну на українській землі по-королівськи!