Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Леґенди львівських євреїв.    ПопАрт-Поступ.    Поступ реляксу.    Літературний Поступ.    Поступ на канапі.    Історія у Поступі.    Стиль.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

27 серпня 2005 р.

17:26 28-07-2017 -   У Шевченківському гаю з’явиться паркінг за 2,6 млн
  14:48 28-07-2017 -   Синоптики попереджають про грози та пориви вітру на сьогодні і завтра
  13:29 28-07-2017 -   За львів’янами спостерігають 140 відеокамер
  13:25 28-07-2017 -   Турист впав з обсерваторії у Карпатах
  11:53 28-07-2017 -   Сьогодні на Личаківському кладовищі вшанували пам'ять полеглих героїв України та Польщі
  14:45 28-07-2017 -   На українців чекають дощові вихідні
  13:27 28-07-2017 -   На отримання біометричного паспорту можна записатись онлайн
  13:17 28-07-2017 -   В Одеській області знайшли судно з боєприпасами часів Другої світової
  13:11 28-07-2017 -   У Білій Церкві спрацював вибуховий пристрій: поранена сімейна пара
  12:0 28-07-2017 -   Луценко: Сума арештованого майна Клименка і його компаній – 6 млрд
  14:46 28-07-2017 -   У спадкоємців Майкла Джексона відсудили 9,4 мільйона
  13:23 28-07-2017 -   Заарештовано доньку екс-президента Узбекистану Карімова
  11:59 28-07-2017 -   У Барселоні електричка врізалась у перон: півсотні постраждалих
  11:10 28-07-2017 -   У Німеччині відкликають 22 тисячі Porsche
  10:11 28-07-2017 -   У Британському музеї зникла каблучка за мільйон доларів

·  ·

___________________________________________________________________________

За різним сценарієм

Дніпропетровський "Дніпро" та донецький "Металург" вийшли до головного раунду Кубка UEFA, де після невдачі у Лізі чемпіонів змагатиметься і "Шахтар".

Два тижні тому "Дніпро" в гостьовому матчі проти вірменського "Бананца" лише в другому таймі зумів змінити перебіг подій на полі й одержати перемогу з рахунком 4:2. А от у Дніпропетровську в підопічних Євгена Кучеревського не було жодних проблем.

Звітну зустріч "Дніпро" провів таким складом: Кернозенко, Єзерський, Шелаєв, Корниленко, Радченко (Костишин, 46), Русол, Рикун, Семочко, Кравченко (Балабанов, 52), Шершун, Назаренко (Грицай, 46).

Гра пройшла за повної переваги господарів. Достатньо сказати, що гості за весь матч не створили біля воріт Кернозенка жодного гольового моменту. "Дніпро" відкрив рахунок уже на 9-й хв. Після удару Єзерського з лівого кута штрафного майданчика м'яч летів у дальню дев'ятку, але Осеян по-гандбольному вибив його рукою, за що отримав червону картку, а Шелаєв чітко реалізував пенальті -- 1:0.

Другий гол у ворота "Бананца" на 32-й хв. після індивідуального проходу ударом у нижній кут воріт Ганієва провів Рикун -- 2:0. А на останній хвилині першого тайму знову відзначився капітан "Дніпра" Шелаєв, який сильним ударом приблизно з 32-х метрів поклав "круглого" в дев'ятку -- 3:0.

Після відпочинку господарі продовжували атакувати, але успіху змогли досягти лише одного разу. На 75-й хв. Рикун вивів на побачення з Ганієвим Балабанова, і той, обробивши м'яч в один дотик, наступним ударом поклав шкіряну кулю у кут воріт "Бананца" -- 4:0. Після цього в обох команд зник будь-який інтерес до того, що відбувається на полі. А тому глядачі нічого цікавого більше не побачили.

Донецький "Металург" матч-відповідь проти угорського "Шопрона" на полі стадіону "Шахтар" провів таким складом: Вірт, Бусаїді, Чечер, Грнчаров, Флоря, Полянський, Зотов, Рістіч (Олексієнко, 81), Аліуце (Ткаченко, 70), Закарлюка, Шищенко (Мелікян, 85).

Як і "Дніпро", "Металург" переміг, однак сценарій цього матчу був зовсім іншим, ніж у Дніпропетровську. Після гостьової звитяги з рахунком 3:0 донеччани вдома не зуміли належно налаштуватися на боротьбу і в першому таймі діяли надто академічно.

Лише відверта чоловіча розмова у перерві тренера "металургів" Олександра Севідова з гравцями змусила господарів після відпочинку додати обертів. І на 58-й хв. після неочікуваного для угорців пасу Аліуце на Зотова останній обіграв захисника і точно пробив у нижній кут воріт Балога -- 1:0.

До останніх хвилин матчу рахунок на табло залишався незмінним. А під завісу зустрічі команди обмінялися голами. На 88-й хв. біля воріт Вірта виникла метушня, найшвидше з якою дав раду Котан -- 1:1. Здалося, що гості зуміють несподівано навіть для себе досягти почесної нічиєї. Однак уже за хвилину Олексієнко заробив пенальті і сам же його й реалізував -- 2:1.

Отож і "Дніпро", і "Металург" упевнено пройшли другий кваліфікаційний бар'єр Кубка UEFA. А вчора у штаб-квартирі UEFA в швейцарському Ньоні відбулося жеребкування першого головного раунду Кубка UEFA. Суперником донецького "Металурга" став грецький ПАОК. Перший матч відбудеться в Донецьку. Також поєдинком у столиці Донбасу розпочнуть боротьбу за почесний євротрофей і футболісти "Шахтаря". Їхнім суперником буде ще один невдаха кваліфікації Ліги чемпіонів, найсильніший клуб Угорщини минулого сезону "Дебрецен". Натомість "Дніпро" першу зустріч проти шотландського "Хіберніана" проведе на виїзді.

»
Важка артилерія жіночності

Ще зі стародавніх часів спорт був прерогативою чоловіків. Бігати за мамонтом, йти війною на сусіда чи, прославляючи Зевса, змагатися за лавровий вінок у Древній Олімпії могли тільки чоловіки. За перебігом Олімпійських ігор жінки під загрозою суворого покарання не мали права навіть спостерігати -- від народження на них чекала інша доля.
»
Магія на службі чемпіонів
Іван ЯРЕМКО

Хто уважно і регулярно стежить за спортивними подіями, може зауважити, як виходять на поле неголеними футболісти, як щодня сідають за шахівницю в тій самій сорочці шахісти.

І це стосується не тільки більшості спортсменів, а й знаних чемпіонів, які впевнені, що досягати високих результатів їм допомагає... магія. Тому й носять різноманітні амулети, дотримуються перед стартом якихось ритуалів чи аж надто вірять у прикмети.
»
Подіум для ровесників
У Львові завершився 10-й шаховий турнір Кубок Лева-2005
Оксана ПАВЛЮК

Переможцем 10-го шахового турніру Кубок Лева-2005, присвяченого 14-й річниці незалежності України, став міжнародний майстер зі Львова Назар Фірман.

Львів -- загальновизнана шахова столиця нашої держави. Тому невипадково саме в столиці Галичини відбувається найбільший відкритий турнір в Україні Кубок Лева. Цього разу в змаганнях, що проводить Львівський шаховий клуб (директор Вадим Бондарець), взяли участь 168 шахістів із семи країн. Володаря головного призу визначали в десяти турах за швейцарською системою.