Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    ПопАрт-Поступ.    Пост-Faktum.
Життя – це супермаркет, бери що хочеш, але каса попереду
Ігор КОЛОМОЙСЬКИЙ

16 грудня 2017 р.

15:13 18-12-2017 -   Отці-домініканці запрошують долучитись до різдвяного ярмарку
  15:12 18-12-2017 -   У День святого Миколая найстаріший храм Львова відзначає престольне свято
  14:54 18-12-2017 -   У Львові чоловік з ножем чіплявся до перехожих з погрозами вбити себе
  14:9 18-12-2017 -   Поліція розшукує водія, що збив 79-річну жінку у Львові і втік з місця ДТП
  14:6 18-12-2017 -   Сьогодні у Львові відбудеться театралізована вистава просто неба
  15:17 18-12-2017 -   Наступного року міністром оборони України має стати цивільна особа
  15:15 18-12-2017 -   Перші платні дороги в Україні почнуть будувати не раніше ніж у 2019 році
  14:52 18-12-2017 -   У Чернігові вкрали 100-кілограмовий бюст Коцюбинського
  14:15 18-12-2017 -   В Україні подешевшало м'ясо та подорожчав хліб
  15:20 18-12-2017 -   Президентом Чилі знову обрали мільярдера Піньєру
  14:55 18-12-2017 -   У Росії випустили золотий iPhone з портретом Дзержинського
  13:15 18-12-2017 -   У Польщі знесли черговий радянський пам'ятник
  11:20 18-12-2017 -   Більше половини британців хочуть залишитись в ЄС, – опитування
  11:2 18-12-2017 -   Встановлено причину відсутності пари у людей

·  ·

___________________________________________________________________________

Вплив палкого вболівання
Оксана ПАВЛЮК

Українські баскетболістки здобули четверту перемогу в п'яти поєдинках групового турніру додаткового кваліфікаційного раунду Euro-2005.

Збірна України повернулася з виїзного турне в хорошому настрої: у трьох матчах -- дві перемоги. Єдиної поразки з різницею в два пункти (67:69) підопічні Марини Ткаченко зазнали в Рамат-Гані від команди Ізраїлю.

Зрозуміло, що в домашній зустрічі проти ізраїльтянок українки прагнули реваншу. Але початок був за гостями -- 6:2 на користь команди Елі Рабі. Було помітно, що суперниці "синьо-жовтих" вийшли на майданчик столичного спорткомплексу "Меридіан" з величезним бажанням вдруге обіграти нашу команду.

І тут на допомогу збірній України прийшла хоч і невелика, зате голосиста вболівальницька аудиторія, яка спочатку дружно виконала національний гімн, а потім "погнала" своїх улюбленців уперед. Уже в середині стартової чверті завдяки вдалим діям Горбунової українки були попереду -- 19:14. Щоправда, ізраїльтянки, взявши на озброєння слова із пісні Славка Вакарчука "Я не здамся без бою", на велику перерву пішли за переваги в два пункти -- 40:38.

Нервовим видався і початок третього періоду. Обидві команди зробили чимало помилок. А від невпевнених дій баскетболісток "заразилися" і арбітри зустрічі, поляк Бачанський та росіянин Дємєнков, які кілька разів робили неправильні рішення на користь як гостей, так і господарок. І все ж наші дівчата перед завершальною 10-хвилинкою зуміли вийти вперед -- 54:52.

Вирішальними в перемозі українок стали перші хвилини останнього періоду. Завдяки чіткій взаємодії, поперемінно використовуючи "зону" та персональну опіку, наші дівчата збільшили відрив до десяти очок -- 62:52. Збірна Ізраїлю так і не змогла прорвати оборонні редути "синьо-жовтих", які здобули цілком заслужену перемогу -- 81:66 (27:19, 11:21, 16:12, 27:14). Найрезультативнішими в складі господарок були Горбунова (22 очка), Видринська (19) і Крикуненко (17), а в гостей -- Коен (14) і Арбель (10).

Марина Ткаченко

головний тренер збірної України

-- Збірна Ізраїлю виявилася дуже незручним для нас суперником. Дівчата чудово виконували індивідуальні проходи та триочкові кидки. Для того, щоб прикрити ізраїльтянок, я попросила своїх дівчат чітко зіграти в захисті. У першій половині зустрічі мої підопічні не давали ради з цим завданням. Натомість після великої перерви претензій до дій в обороні моєї команди я не мала. Була й проблема із надто великою кількістю помилок у нападі. Але я думаю, що з надбанням досвіду таких помилок ми зможемо позбутися.

»
Драма львівського дербі

У межах третього туру першості України з футболу серед команд першої ліги відбулося львівське дербі: в місті Лева місцеві "Карпати" приймали стрийський "Газовик-Скалу".

Налаштовувати на звітну зустріч своїх підопічних тренерам обох команд, Юрію Дячуку-Ставицькому та Богданові Бандурі, не було потреби. Адже саме поняття дербі гарантувало повну мобілізацію гравців на всі 90 хвилин боротьби. Так і сталося. А долю зустрічі визначили лише в компенсований арбітром час. Однак про все за чергою...
»
Маркевича побили

Через зайнятість футболістів донецького "Шахтаря" в матчі Ліги чемпіонів проти італійського "Інтера" їхній гостьовий поєдинок національної першості проти харківського "Металіста" відбувся на день швидше від решти матчів VІ туру.