Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Есеї.    Чоловічий Поступ.    Арт-Поступ.    Пост-Faktum.

12 серпня 2005 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"
  11:6 31-07-2017 -   У Туреччині перекинувся автобус з туристами
  10:18 31-07-2017 -   В Естонії запустили перші безпілотні автобуси

·  ·

___________________________________________________________________________

Перевага у зрості не допомогла
Оксана ПАВЛЮК

Марина Ткаченко. Cвітлина uasport.netУкраїнські баскетболістки у відборному матчі чемпіонату Європи-2005 в гостях поступилися збірній Ізраїлю.

До Рамат-Гана підопічні Марини Ткаченко приїхали з думкою про перемогу. Адже для продовження боротьби за єдину вакантну путівку на Euro-2005 українській збірній у суперництві з командами Болгарії, Хорватії та Ізраїлю необхідно займати перше місце в групі.

Здавалося, що особливих проблем у звітному матчі в українок виникнути не повинно. Насамперед впадала у вічі перевага наших дівчат у зрості. Проте виявилося, що в баскетболі не завжди перемагає той, хто вищий.

Ізраїльтянки вже в першій чверті вдало використовували невимушені втрати м'яча командою Марини Ткаченко. "Синьо-жовтим" справді бракувало сконцентрованості на грі. Натомість господарки належно налаштувалися на боротьбу. Особливо вдало в складі ізраїльської команди у першому періоді, який наша команда програла з рахунком 13:17, діяла Епштейн. Нічого не змінилося на паркеті спорткомплексу "Шалом Зісман" і в другій чверті. Хіба що тепер найактивнішою в складі збірної Ізраїлю була вже Коен. На велику перерву команди пішли за восьмиочкової переваги господарок -- 41:33.

Марина Ткаченко під час відпочинку зуміла внести корективи у дії своїх підопічних. Із перших хвилин третьої 10-хвилинки наші дівчата почали грати значно ефективніше в обороні. Отож суперницям стало важко виводити на зручну позицію для кидка своїх лідерів -- Епштейн і Коен. Перед завершальним періодом на табло горіли цифри 51:48 на користь збірної Ізраїлю, але оптимізму в місцевих уболівальників щодо остаточного підсумку зустрічі стало значно менше.

Здавалося, українки впродовж останніх 10 хвилин зуміють дотиснути суперниць. І для цього вони мали чудову нагоду: завдяки зусиллям Горбунової (набрала 16 очок) та Видринської (14) збірна України була попереду -- 65:60. На жаль, наших дівчат підвели нерви.

На останніх хвилинах зустрічі пішов обмін фолами, а під час виконання штрафних українкам забракло влучності. За рахунку 67:67 Видринська двічі промахнулася з лінії штрафних кидків, а от Шарон свій шанс не змарнувала: 69:67 на користь збірної Ізраїлю. В українок на те, щоб перевести гру в овертайм, залишалося 2,7 с, але нічого путнього створити вони не зуміли.

Цього ж дня в іншому матчі групи С збірна Болгарії вдома переконливо обіграла команду Хорватії -- 89:69 (20:14, 29:16, 20:16, 20:23). Отож після двох ігрових днів у активі кожної з чотирьох команд по одній перемозі. Завтра відбудуться поєдинки третього туру: Хорватія -- Україна, Болгарія -- Ізраїль.

»
Величність атлета у його серці

Безмедальні перегони української збірної з легкої атлетики не зумів порушити й Іван Гешко. Хоча "бронза" у бігу на 1 500 м була такою близькою, проте чернівчанин не зміг до неї дотягнутися, фінішувавши за спинами призерів.
»
Мільйони на вітер

Нинішнього сезону свято європейського клубного футболу під назвою Ліга чемпіонів відбудеться без участі українських команд.

Через два тижні в Мілані місцевий "Інтер" та донецький "Шахтар" зіграють матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів. Теоретично в команди Мірчі Луческу ще залишаються шанси пробитися до групового турніру найпрестижніших змагань для найкращих клубів Старого Світу. Та й надія, як кажуть, вмирає останньою, а в футболі буває різне. Чого вартий лише останній фінал Ліги чемпіонів, коли "Ліверпуль" у другому таймі протистояння з "Міланом" ліквідував дефіцит три м'ячі, а потім вирвав перемогу в серії післяматчевих пенальті.