Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Арт-Поступ.    Пост-Faktum.

2 серпня 2005 р.

16:34 29-03-2017 -   У Стрию судитимуть водійку, яка збила жінку з дитиною
  16:30 29-03-2017 -   З 1 квітня львівський трамвай №2 їздитиме на Сихів
  15:22 29-03-2017 -   Через гідравлічні випробування у Львові на кількох вулицях не буде гарячої води
  15:14 29-03-2017 -   На Львівщині стартувала посівна кампанія
  14:13 29-03-2017 -   На Львівщині стартувала посівна кампанія
  16:42 29-03-2017 -   МВФ знову відклав розгляд траншу для України
  16:37 29-03-2017 -   В Україну йде похолодання
  16:36 29-03-2017 -   В Україну йде похолодання
  15:19 29-03-2017 -   У Дніпрі звільнили водія-сепаратиста за образи у бік учасниці АТО, – активісти
  15:17 29-03-2017 -   На Донеччині з гранатомета стріляли по магазину
  16:38 29-03-2017 -   Вчені знайшли слід найбільшої живої істоти
  15:16 29-03-2017 -   Польща призупинила роботу своїх консульств в Україні
  14:18 29-03-2017 -   Україна оскаржуватиме рішення суду Лондона щодо "боргу Януковича"
  13:14 29-03-2017 -   У США ухвалили резолюцію до річниці анексії Криму
  11:0 29-03-2017 -   Після успіху на Євро-2016 в Ісландії спостерігається демографічний вибух

·  ·

___________________________________________________________________________

Крок назад -- крок уперед
На ХІІІ-му етапі ''Формули-1'' переміг фінський гонщик Кімі Райкконен

Cвітлина з архіву ПоступуПереможцем Гран-прі Угорщини, який відбувся на автодромі "Хунгароринг" у Будапешті, став фінський пілот команди "Макларен" Кімі Райкконен.

Після прикрої невдачі на попередньому етапі в німецькому Хоккенхаймі, здавалося, що у Кімі Райкконена, який залишався чи не єдиним конкурентом іспанця Фернандо Алонсо з конюшні "Рено" у боротьбі за чемпіонство, шансів на продовження суперництва в нинішньому сезоні практично не залишилося. Адже перевага піренейця над скандинавом складала вже 36 очок. Однак звітний етап на трасі Хунгарорингу знову відродив надію у серцях вболівальників "Макларену": нині різниця скоротилася до все тих же 26-ти пунктів. А попереду ще шість гонок.

У Будапешті в кваліфікації всіх здивував Міхаель Шумахер. Семиразовий чемпіон світу вперше в сезоні-2005 виграв поул. Вражала і перевага Червоного Барона над найближчим переслідувачем: португальця Хуана Пабло Монтойю з "Макларена" німець випередив на 0,897 с. Одразу за лідерами позиції на стартовому полі зайняли італієць Ярно Труллі ("Тойота"), Райкконен, німець Ральф Шумахер ("Тойота") та Алонсо.

Старт перегонів видався доволі цікавим. Шумахер-старший спокійно зберіг за собою першу позицію. А от Монтойя пропустив поперед себе партнера по команді Райкконена. Та найцікавіше відбувалося позаду лідерів. Від зіткнень постраждали Алонсо та бразильський пілот "Феррарі" Рубенс Баррікелло, яким довелося заїхати на піт-стоп у бокси. А "Ред Булл" австрійця Крістіана Кліна, зіткнувшись із "Заубером" канадця Жака Вільньова, виконав справжнє сальто. На щастя для пілота, болід став на колеса.

Коли лідер чемпіонату Алонсо повернувся на трасу, він був лише 17-им. Але ж перегони тільки но розпочалися, і здавалося, що іспанець зуміє втрутитися у боротьбу принаймні за залікові пункти. Однак цього йому зробити не вдалося. На фініші Алонсо був лише 11-им.

А лідером після других піт-стопів Шумахера-старшого та Райкконена став Монтойя. Колумбієць впевнено очолював перегони, але на 40-му колі (всього їх було 70) з ним трапилося те саме, що минулого тижня з Райкконеном: через проблеми з трансмісією він зійшов з траси...

Лідером став Райкконен, який з кожним колом майже на 2 с збільшував свою перевагу над Червоним Бароном. На фініші їх розділило 35,581 с. Можливо,міг обійти Міхаеля і його брат Ральф. Однак молодший з Шумахерів не став атакувати старшого, і розрив між ними у мізерні 0,548 с зберігся до кінця гонки. Одразу за призерами Гран-прі Угорщини фінішували Труллі (програв переможцю 54,221 с), британець Дженсон Баттон з команди "БАР" (58,832 с) та німецький пілот "Вільямса" Нік Хайдфельд (1 хв. 08,375 с).

»
Бронза для розсердженого Сердінова
Андрій Сердінов став бронзовим призером чемпіонату світу з плавання
Оксана ПАВЛЮК

Бронзовий призер Олімпіади в Афінах-2004, Андрій Сердінов, на чемпіонаті світу з плавання в Монреалі здобув медаль такого ж ґатунку в плаванні на 100 м батерфляєм.

У Монреалі Андрій Сердінов стартував на двох дистанціях батерфляєм-- 50 м і 100 м. На першій з них, де на третю сходинку подіуму піднявся його товариш по команді Сергій Бреус, дніпропетровець виступив вкрай невдало: у півфіналі показав найгірший час і посів незвичне для себе 16-е місце.
»
Маркевич -- лідер

Після чотирьох турів чемпіонату України з футболу турнірну таблицю очолює харківський "Металіст", який з нового сезону тренує львівський фахівець Мирон Маркевич.

Поєдинок у Харкові між "Металістом" та "Таврією" вважався центральним у звітному турі. Адже господарі несподівано для всіх у трьох стартових матчах досягли стовідсоткового результату, а гості, перед початком сезону, заявили про намір вибороти путівку в єврокубки.