|
|
 |
Погляд »
|
|
 |
|
 |
___________________________________________________________________________
Мостиські міліціонери вимагають перевірки |
|
Іван ПИСАРЕНКО |
|
Працівники Мостиського РВ УМВСУ у Львівській області звернулися до КРУ, щоби воно перевірило фінансово-господарську діяльність їхнього райвідділу.
Про це Західній інформаційній корпорації повідомив начальник контрольно-ревізійного відділу у Мостиському районі Володимир Воїнський.
Причина такого прохання міліціонерів -- невиплата працівникам мостиської міліції матеріальної допомоги для оздоровлення впродовж 2003-2005 років.
За словами пана Воїнського, згідно з п. 3 ч. 5 ст. 11 Закону України "Про державну контрольно-ревізійну службу в Україні", працівники КРУ скерували цю скаргу в Мостиський РВ УМВСУ у Львівській області з вимогою надати пояснення та документальне підтвердження причин невиплати працівникам мостиської міліції допомоги на оздоровлення протягом 2003-2004 років. |
 |
|
 |
Адмінреформа довела Безсмертного до відставки |
|
Валентин КОНЦЕВИЧ |
|
У суботу під час громадських слухань про реалізацію адміністративної реформи віце-прем'єр із питань адміністративно-територіальної реформи Роман Безсмертний заявив, що має намір подати у відставку. На такий крок, як пояснив віце-прем'єр, його підштовхує районна номенклатура, яка є проти реформ.
"Мені здається, що рано нашій державі пропонувати серйозні проекти, які швидко виводять ситуацію з кризи і роблять серйозний прорив. Я бачу, що вся система влади працює проти нового президента, і я не хочу брати участі в цьому спектаклі", -- зазначає віце-прем'єр.
Останньою ж краплиною, яка заставила його зробити таку заяву, стали суботні слухання в селі Макарів Київської області, на яких Безсмертний освідомив, що "нікого не цікавлять умови, в яких будуть жити люди, і що одержить кожен громадянин внаслідок проведення реформи, натомість усіх цікавлять посади". |
Детальніше>> |
|
 |
КОРОТКО |
|
|
|
Вчора ввечері відбулися матчі другого туру чемпіонату України з футболу, після якого турнірну таблицю очолили "Таврія", "Металіст" та "Шахтар", в активі яких по шість очок. Вчора всі три команди виграли: "Шахтар" -- "Дніпро", 2:0; "Арсенал" -- "Динамо", 0:2; "Металіст" -- "Кривбас", 1:0. В інших матчах зафіксовані такі результати "Таврія" -- ФК "Харків", 2:1; "Сталь" -- "Чорноморець", 0:1; "Закарпаття" -- "Металург" (Донецьк), 0:0.
Уночі проти неділі в Москві на 80-му році життя помер після операції на серці Спартак Мішулін. Відомий актор Московського театру естради, знімався в багатьох кінофільмах, зокрема в "Білому сонці пустелі". Найбільшу популярність Мішулін здобув у 1960-1970-х роках завдяки сатиричній телепередачі "Кабачок 12 стільців", де він виконував роль "пана директора". |
Детальніше>> |
|
 |
Уроки Помаранчевої революції -- 8 |
(продовження, початок у попередніх понеділкових числах "Поступу") |
Ілько ЛЕМКО |
|
Як би дивно це не звучало, минулорічні президентські вибори в Україні і все з ними пов'язане: фальшування, брехня, насильство влади і врешті революційний народний вибух -- це лише зовнішній бік ще одного етапу глибинного історичного розвитку української національно-державницької ідеї. І тому Помаранчеву революцію варто трактувати як абсолютно логічне продовження в єдиному історичному контексті національно-визвольних змагань українського народу, починаючи від боротьби з монголо-татарами, через козацькі повстання, війну Богдана Хмельницького, Коліївщину, УНР-ЗУНР, боротьбу Січових Стрільців, вояків УПА і дисидентів 1960-80 років. Це та ж одвічна боротьба нашого народу за право державного існування. Але в нових умовах цю боротьбу вели новими методами, дякувати Богові, мирними. |
Детальніше>> |
|
 |
Італійці не хочуть з'єднатися із Сицилією мостом |
|
|
|
Мешканці прибережних районів Італії протестують проти будівництва через Мессінську протоку гігантського підвісного моста, який має з'єднати Апеннінський півострів із островом Сицилія.
Як повідомляють "Подробности", в суботу сотні човнів, риболовних суден і невеличких яхт вишикувалися в одну лінію, перегородивши Мессінську протоку і з'єднавши у такий спосіб Апеннінський півострів із островом Сицилія. На багатьох човнах було розгорнуто плакати "Так -- протоці, ні -- мосту". На думку маніфестантів, будівництво моста, яке планують закінчити до 2010 року, порушить морську екологію і завдасть непоправної шкоди флорі і фауні цього унікального місця. |
Детальніше>> |
|
 |
Ратуша дослідить, чим володіє |
|
Петро ШЕВЧЕНКО |
|
Міські чиновники мають намір наступного року розпочати інвентаризацію землі.
Таку ініціативу озвучив заступник міського голови Львова з питань містобудування та землекористування Василь Лозинський. Як приклад для наслідування він наводить США, де інвентаризацією займаються з 1923 року. За його словами, на ці заходи потрібні значні кошти, проте чиновник впевнений у тому, що їх знайдуть. |
Детальніше>> |
|
 |
Дизпаливо нищить природу |
|
Дмитро ПЕЛИХ |
|
Близько чотирьох тонн дизельного пального у ніч на неділю вилилося у довкілля. Частина солярки потрапила в лісове озеро неподалік Стебника Дрогобицького району.
Як повідомив "Поступу" інженер прес-центру ГУ МНС у Львівській області Назар Рей, витік палива стався через несанкціоноване врізання у підземний продуктопровід ТзОВ "Карпатнафтохім" Дрогобич -- Калуш. Зокрема під трубу здійснили підкоп, де був розташований кран, який не витримав навантаження -- по швах пішла іржа, і він розійшовся. Внаслідок порушення герметичності продуктопроводу витекло близько чотирьох тонн дизельного палива, частина якого потрапила в лісове озеро площею 2,5 га. Відтак витік нафтопродукту поширився за межі охоронної зони. |
Детальніше>> |
|
 |
Львівських сиріт охрестили |
У церкві святого Онуфрія охрестили вісімнадцятьох вихованців дитячого будинку № 1 |
Володимир ПЕРЕГІНЕЦЬ |
|
Недільна подія стала продовженням низки акцій, що вже відбулася, як повідомляв "Поступ", у львівських церквах Пресвятої Євхаристії та Благовіщення Пречистої Діви Марії. Організатори акції -- сестри греко-католицького чину святого Василія Великого. Раніше вони оголосили про пошук людей, які б стали хрещеними батьками, взявши участь у церковній церемонії хрещення діточок із сиротинця.
Акція знайшла підтримку Церкви, з великим зацікавленням сприйняли її й львів'яни. Охочих підтримати сиріт виявилося дуже багато. Люди прийшли, аби заопікуватися дітьми, які змалку позбавлені батьківського тепла і любові. Хрещеними батьками зголосилися стати люди різного віку -- від молоді до сивочолих. |
Детальніше>> |
|
 |
|