Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    ДАЙДЖЕСТ.    Арт-Поступ.    Класика.    Пост-Faktum.

22 липня 2005 р.

15:27 26-05-2017 -   У Стрию засудили зловмисника, що обікрав лікарню на 40 тис грн
  14:12 26-05-2017 -   Незабаром ще сім поїздів зупинятимуться на станції Підзамче
  14:0 26-05-2017 -   Найбільше проблем із невивезеним сміттям у жителів Шевченківського району Львова
  13:18 26-05-2017 -   13-річний школяр з Жовківського району наклав на себе руки
  13:16 26-05-2017 -   У музеї Франка показали сімейні скарби
  15:6 26-05-2017 -   Підписано указ про право українців на безвіз
  14:11 26-05-2017 -   Гройсман ще не знає, що робити з автівками на іноземних «бляхах»
  14:7 26-05-2017 -   Чоловік, який розстріляв мотоцикліста в Києві, здався поліції

Львів'янка Мар'яна Бавдик -- чемпіонка України

У Южному Одеської області завершився чемпіонат України з жіночої боротьби, який став одним з основних етапів відбору на чемпіонат світу, що відбудеться у Будапешті.

У категорії до 55 кг головною героїнею стала львів'янка Мар'яна Бавдик. У фіналі вихованка Андрія Пістуна зустрілась із досвідченою донеччанкою Оленою Малишко. Основний час двох періодів не визначив найкращої, а в додану хвилину суперниці записали на свій рахунок по перемозі: Олена -- в першому періоді, Мар'яна - в другому. А в завершальній двохвилинці кидком стегном через спину "золоту" крапку поставила львів'янка -- 2:1. Третьою в цій ваговій категорії стала вихованка Олега Сазонова Надія Градюк (Львів).

Якось невпевнено зійшла на найвищу сходинку п'єдесталу олімпійська чемпіонка Ірина Мерлені (до 51 кг). З мінімальним рахунком у кожному періоді реалізовувала вона свою перевагу над ветераном збірної хмельничанкою Юлією Війтовою. Останній завадила перемогти лише невпевненість у власних силах. На чемпіонаті світу Мерлені боротиметься в категорії до 48 кг. Можливо, до того часу вона не лише зуміє зігнати зайву вагу, але й вийде на пік форми. Тому що за інших умов Ірині надзвичайно важко буде продовжити свою безпрограшну серію.

За відсутності львів'янки Людмили Балушки, яка відпочиває після першості світу, чемпіонкою країни у вазі до 48 кг стала херсонка Вікторія Ємельянова, яка у фіналі здолала достойну суперницю, хмельничанку Яну Стадник (2:1). Досвідчена херсонка Олена Комарова (до 59 кг) у фіналі без проблем перемогла киянку Марію Бондарчук. Нерви їй змогла зіпсувати лише львів'янка Ольга Бражник. Вихованка Ореста Скобельського протягом усього першого періоду вела в рахунку, але на останніх секундах Комарова провела прийом, який оцінюється одним балом, і здобула перемогу в періоді. Другий період був за львів'янкою, а в доданий час вирішального раунду Ольга не змогла реалізувати свою перевагу -- 1:2 й стала бронзовою призеркою чемпіонату.

Досвідчена хмельничанка Людмила Головченко (до 63 кг) виборола перемогу в донеччанки Ганни Василенко -- 2:1, а титулована сумчанка Катерина Бурмістрова (до 67 кг) в другому періоді фінальної сутички поклала на туше Валерію Златову з Донецька. В цій категорії на третю сходинку п'єдесталу пошани зійшла львів'янка Мар'яна Квятковська, яка у півфіналі поступилася Бурмістровій. Сумчанка Світлана Саєнко (до 72 кг) довела свою перевагу над донеччанкою Надією Сємєнцовою. Львівська спартаківка Оксана Ващук задовольнилася "бронзою".

Остаточно склад української збірної на чемпіонат світу визначиться в середині серпня за результатами міжнародного турніру "Кубок Варшави". Серед претендентів на поїздку до Будапешта є дві представниці Львова -- сестри Олександра Когут (до 51 кг) та Мар'яна Бавдик (до 55 кг).

»
Забракло досвіду й сил
Учасники Le Tour de France-2005 проїхали найдовший етап туру

Найдовший етап 92-ї супервелобагатоденки Le Tour de France виграв італієць Паоло Саволделлі з команди Discovery Channel. Українець Андрій Гривко з Domina Vacanze був на фініші п'ятим.
»
Сюрприз юніора
Оксана ПАВЛЮК

Українець Дмитро Бойко став переможцем особистого турніру етапу Кубка світу з фехтування на шаблях, який завершився в Тегерані.
»
Тому перемоги не втомлюють

На етапі Кубка світу з тріатлону на довгі дистанції, який завершився в чеському місті Садсна, знову не було рівних львів'янці Тамарі Козуліній.

У плаванні, яке Тамара найбільше не любить, на фініш трикілометрової дистанції вона прийшла восьмою, поступившись лідерові 10-ма хвилинами. Це не є катастрофічним відривом для перегонів на довгі дистанції, тому вихованка Анатолія Шевчука бойового запалу не втратила. І вже на наступному етапі - велоперегонах -- зуміла відіграти 5 хвилин і ввійти до трійки найкращих. А в бігу, де їй немає рівних, вона довела почату справу до перемоги. За 4 км до фінішу (дистанція 20 км) Тома наздогнала лідера, чешку Зеленкову, й показала їй спину. Зеленковій довелося втримувати тільки другу позицію, що вона з успіхом і зробила, не дозволивши срібній призерці цьогорічного чемпіонату Європи, британці Беллі Комерфорд випередити себе.