Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    ДАЙДЖЕСТ.    Арт-Поступ.    Класика.    Пост-Faktum.

22 липня 2005 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"
  11:6 31-07-2017 -   У Туреччині перекинувся автобус з туристами
  10:18 31-07-2017 -   В Естонії запустили перші безпілотні автобуси

·  ·

___________________________________________________________________________

Забракло досвіду й сил
Учасники Le Tour de France-2005 проїхали найдовший етап туру

Найдовший етап 92-ї супервелобагатоденки Le Tour de France виграв італієць Паоло Саволделлі з команди Discovery Channel. Українець Андрій Гривко з Domina Vacanze був на фініші п'ятим.

Дистанція ХVІІ етапу цьогорічної "Великої петлі" пролягла між містами По та Ревель. Траса за своїм профілем була не надто складною, зате найдовшою в турі -- 239,5 км. Ускладнювало гонщикам життя й спека. Єдине, що заспокоювало учасників туру, так це усвідомлення того, що всі перебувають в однакових умовах.

Здавалося, що навряд чи хтось відважиться на якісь серйозні дії. Справді, всі, хто має певні перспективи в генеральній класифікації, пильно стежили один за одним. Ніхто нікому так і не дозволив цього разу зробити щось суттєве. Тому після ХVІІ етапу ніяких перестановок у групі лідерів не відбулося.

Попереду й надалі американець Ленс Армстронг з Discovery Channel, який на 2 хв. 46 с випереджає італійця Івана Бассо з CSC та на 3 хв. 09 с данця Міхаеля Расмуссена з Rabobank. Найближче до трійки лідерів розташувався лідер велогрупи T-Mobile німець Ян Ульріх. Наразі переможець "Великої петлі"-1997 відстає від техасця на 5 хв. 58 с. А замикає п'ятірку найкращих іспанець Франсіско Манкебо з Illes Balears-Caisse. Піренейця від лідера туру відділяє 6 хв. 31 с.

Наш Ярослав Попович з Discovery Channel у генеральній класифікації піднявся з 13-ї позиції на 12-ту. Від Армстронга він відстає на 14 хв. 27 с. Водночас дрогобиччанин продовжує зберігати в себе білу майку найкращого молодого гонщика туру. Головний конкурент Поповича в цій боротьбі, казах Андрєй Кашечкін з Credit Agricolt, програє йому 6 хв. 28 с.

А от для другого призера Le Tour de France-2004 німця Андреаса Кльодена з команди T-Mobile цьогорічні перегони вже закінчилися. Він потрапив у завал і зламав собі кисть. Прикро, але що вдієш, -- у велоспорті травми звичайна річ.

А героєм ХVІІ етапу стала доволі чисельна група гонщиків. Щоправда, найкращий з них, іспанець Оскар Севілья з T-Mobile, в генеральній класифікації перед стартом у По був лише 25-м. Тому пелетон дозволив собі відстати від утікачів майже на 25 хвилин.

Одним з найактивніших у групі лідерів був наш Андрій Гривко. А коли до фінішу залишалося менше 10-ти км, 22-річний гонщик Domina Vacanze спробував самотужки вирішити долю етапу на свою користь. Цього разу йому забракло досвіду й сил. У підсумку Андрій фінішував п'ятим, поступившись переможцеві, італійцю Саволделлі 24 с. Останній лише на мить випередив норвежця Курта-Аслє Арвесена з CSC. Третім фінішну лінію перетнув австралієць Сімонс Джерранс. Гонщик AG2R Prevoyance відстав від Саволделлі на 8 с.

»
Сюрприз юніора
Оксана ПАВЛЮК

Українець Дмитро Бойко став переможцем особистого турніру етапу Кубка світу з фехтування на шаблях, який завершився в Тегерані.
»
Тому перемоги не втомлюють

На етапі Кубка світу з тріатлону на довгі дистанції, який завершився в чеському місті Садсна, знову не було рівних львів'янці Тамарі Козуліній.

У плаванні, яке Тамара найбільше не любить, на фініш трикілометрової дистанції вона прийшла восьмою, поступившись лідерові 10-ма хвилинами. Це не є катастрофічним відривом для перегонів на довгі дистанції, тому вихованка Анатолія Шевчука бойового запалу не втратила. І вже на наступному етапі - велоперегонах -- зуміла відіграти 5 хвилин і ввійти до трійки найкращих. А в бігу, де їй немає рівних, вона довела почату справу до перемоги. За 4 км до фінішу (дистанція 20 км) Тома наздогнала лідера, чешку Зеленкову, й показала їй спину. Зеленковій довелося втримувати тільки другу позицію, що вона з успіхом і зробила, не дозволивши срібній призерці цьогорічного чемпіонату Європи, британці Беллі Комерфорд випередити себе.
»
Мар'яна встигає за сестрою
Львів'янка Мар'яна Бавдик -- чемпіонка України

У Южному Одеської області завершився чемпіонат України з жіночої боротьби, який став одним з основних етапів відбору на чемпіонат світу, що відбудеться у Будапешті.

У категорії до 55 кг головною героїнею стала львів'янка Мар'яна Бавдик. У фіналі вихованка Андрія Пістуна зустрілась із досвідченою донеччанкою Оленою Малишко. Основний час двох періодів не визначив найкращої, а в додану хвилину суперниці записали на свій рахунок по перемозі: Олена -- в першому періоді, Мар'яна - в другому. А в завершальній двохвилинці кидком стегном через спину "золоту" крапку поставила львів'янка -- 2:1. Третьою в цій ваговій категорії стала вихованка Олега Сазонова Надія Градюк (Львів).