Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    ДАЙДЖЕСТ.    Поступ реляксу.    Наша афіша.    Пост-Faktum.

8 липня 2005 р.

17:12 21-04-2017 -   Трамвайну колію на Сихів продовжать до «Арени Львів»
  16:24 21-04-2017 -   До річниці аварії на ЧАЕС у школах Львівщини відбудуться виховні заходи
  15:34 21-04-2017 -   У чоловіка викрали гроші під час зняття готівки у банкоматі
  14:24 21-04-2017 -   Графік планової профілактичної дезінфекції в пологових стаціонарах Львова
  14:17 21-04-2017 -   У Шегинях затримали ретроавтомобіль
  17:8 21-04-2017 -   Жданов та Омелян хочуть взяти Мартиненка на поруки
  16:19 21-04-2017 -   В Одесі знайшли вкрадений пам'ятник солдату Швейку
  15:33 21-04-2017 -   Зарплата Гройсмана у березні становила понад 36 тисяч гривень
  15:15 21-04-2017 -   На Сумщині СБУ затримала ключового фігуранта справи Сергія Курченка
  14:22 21-04-2017 -   Укрзалізниця з червня підвищує тарифи на 25%
  17:5 21-04-2017 -   В Арканзасі вперше за 12 років стратили засудженого
  15:29 21-04-2017 -   Королеві Єлизаветі виповнився 91 рік
  12:12 21-04-2017 -   Перестрілка в центрі Парижа: затримано трьох підозрюваних
  11:39 21-04-2017 -   У Північній Осетії в аварії загинули двоє українських підлітків - ЗМІ
  11:32 21-04-2017 -   Кількість жертв теракту в Пітері зросла до 16 осіб

·  ·

___________________________________________________________________________

Лідером стає фаворит
Ленс Армстронг очолив супервелоперегони Le Tour de France

Після п'яти етапів 92-ї супербагатоденки Le Tour de France генеральну класифікацію очолює головний фаворит змагань, шестиразовий переможець найпрестижніших велоперегонів, американець Ленс Армстронг. Його одноклубник по команді Discovery Channel, українець Ярослав Попович, наразі посідає шосту позицію.

Зміна господаря жовтої майки, якою володів гонщик команди CSC, американець Забріскі, сталася після четвертого етапу, коли проводилася командна гонка. Трасу завдовжки 57,324 км, показавши час 1 год. 10 хв. 39 с, найшвидше пройшла команда Discovery Channel, в якій якнайкраще проявив себе саме Попович. Гонщики CSC, які посіли друге місце, поступившись переможцям лише 2 с, фінішували... без Забріскі. Тепер вже екс-лідер упав і кілька кілометрів до фінішу змушений був долати самотужки. Ця прикра невдача відкинула Забріскі на дев'яте місце в турі.

Третю позицію посіла команда T-Mobile (відставання 35 с), лідер якої, знаний німець Ульріх, вважається головним конкурентом Армстронга. Одразу за призерами фінішували велогонщики Liberty Seguros-Wurth (53 c) та Phonak Hearing Systems (1 хв. 31 с).

Успіх у командній гонці дозволив вийти на друге місце у генеральній кваліфікації ще одному американцеві з Discovery Channel Гінкепі (відставання від Армстронга становить 55 с). Замикає трійку лідерів німець Войт з CSC (1 хв. 04 с). На шосту позицію з 17-ї піднявся Попович (1 хв. 16 с).

Перші кілометри п'ятого етапу, загальна довжина якого становить 183 км, пройшли спокійно. А на 25-му км у відрив пішов квартет гонщиків, перевага якого над основною групою на окремих відрізках траси сягала понад двох з половиною хвилини. Однак сил у втікачів забракло, і за 10 км до фінішу пелетон їх "проковтнув".

На фініші знову, як і на другому та третьому етапах, все вирішували спринтерські якості велосипедистів. Партнери бельгійця Боонена по Quick Step -- Innergetic все зробили для того, аби він одержав свою третю перемогу на етапах Le Tour de France-2005. Здавалося, що так воно й станеться, але на останніх метрах дистанції Боонена на півколеса випередив австралієць Маківен з Davitamon -- Lotto. Третім фінішну лінію перетнув гонщик Credit Agricole норвежець Гусговд. Попович та Армстронг фінішували в загальній групі, посівши відповідно 41-те та 45-те місця. До того ж обидва показали такий самий час, як і переможець -- 3 год. 46 хв. 00 с.

Тож результати п'ятого етапу практично не вплинули на генеральну класифікацію 92-ї Le Tour de France. Але можна не сумніватися, що головні події супербагатоденки попереду. Адже на учасників туру ще чекає 16 етапів. А найцікавіше, вочевидь, розпочнеться в горах, до яких залишилося вже зовсім трохи.

»
Донька продовжує справу батьків
Оксана ПАВЛЮК

У середземноморському курортному містечку Ліньяно-Сабіадоро стартував VІІІ літній Європейський олімпійський фестиваль. Серед його учасників є й майже 70 юних спортсменів з України.

Першу золоту нагороду на італійській землі до скарбнички української команди поклала Віра Клименко з Дніпропетровська, яка, пропливши 200 м брасом за 2 хв. 33,07 с, на 2,62 с випередила росіянку Надєжду Воропаєву. А володарка "бронзи", британка Гелен Торнтон, відстала від Віри більш ніж на 3 с.
»
Подвійна перемога львів'ян

Чемпіонат України з тріатлону на олімпійській дистанції, який завершився в Житомирі, був головним етапом відбору на першість Європи. Тому успіх львів'ян можна сміливо назвати подвійною перемогою.

Знову найкращою в перегонах жінок стала наша Тамара Козуліна. Вихованка Анатолія Шевчука -- справжній боєць. Не дуже вдало пройшовши перший етап -- плавання, де львів'янка програла основній групі близько 40 с, Тома зуміла сконцентруватися на дистанції велоперегонів і приїхала у вісімці найкращих. А в бігу переможниці чемпіонату світу у категорії Iron men рівних в Україні немає: без зайвого напруження львів'янка "втекла" від суперниць. Слідом за Томою фінішувала екс-львів'янка Леся Пристайло, яка сьогодні виступає за Житомир.
»
Львівська перлинка Чорного моря
Львівські акробати стали переможцями міжнародного турніру

Міжнародний турнір зі спортивної акробатики "Перлина моря", який традиційно приймала Одеса, з кожним роком набуває все більшої популярності. Цьогоріч понад 300 найсильніших акробатів з 11-ти країн світу влаштували в найвеселішому місті світу моря справжню феєрію: крім змагань, глядачі стали свідками великого спортивно-мистецького шоу.