Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    ДАЙДЖЕСТ.    Чоловічий Поступ.    НАША АФІША.    Літературний Поступ.    Арт-Поступ.    Пост-Faktum.

1 липня 2005 р.

9:57 24-04-2017 -   На Львівщині презентували книгу "Мустафа Джемілєв. Незламний"
  9:56 24-04-2017 -   До річниці аварії на ЧАЕС у школах Львівщини відбудуться виховні заходи
  9:55 24-04-2017 -   На Львівщині висадили 140 га лісу
  9:54 24-04-2017 -   Львівський геріатричний пансіонат отримав міжнародну гуманітарну допомогу
  9:52 24-04-2017 -   Один із найвідоміших дириґентів світу завітає до Львова з єдиним концертом

Збірна Бразилії -- переможець Кубка конфедерацій із футболу

Розгромивши у фіналі збірну Аргентини з рахунком 4:1, футболісти Бразилії стали переможцями VІІ розіграшу Кубка конфедерацій.

Обидва півфінали, матч за третє місце і фінал VІІ Кубка конфедерацій, який завершився на футбольних полях Німеччини, видалися напрочуд цікавими та видовищними. Вболівальники, які заповнили трибуни стадіонів у Нюрнбергу, Ганновері, Ляйпцигу і Франкфурті, та мільйони телеглядачів, спостерігаючи за грою провідних команд світу, отримали справжню насолоду.

У першому півфіналі Німеччина -- Бразилія багато хто вважав, що господарі зіграють від оборони. Проте у першому таймі підопічні Юргена Клінсманна нічим не поступалися пентакампеонам. І лише після перерви бразильці зуміли закрити німців на їхній половині поля і за 15 хвилин до фінального свистка провели таки переможний гол -- 3:2 (Адріано, 21'; Роналдінью, 42' -- пенальті; Адріано, 76' -- Подольскі, 22'; Баллак, 45+2' -- пенальті).

В основний час другого півфіналу Аргентина -- Мексика глядачі голів так і не побачили. А в додаткові 30 хвилин на влучний удар мексиканця Сальсідо (104') аргентинці за шість хвилин відповіли голом Фігероа -- 1:1. Долю путівки у фінал вирішували в серії післяматчевих пенальті, які точніше виконали спадкоємці Дієго Марадони -- 6:5.

Збірна Німеччини у матчі за "бронзу" з командою Мексики в основний час тричі була попереду, але суперник щоразу зрівнював рахунок -- 3:3 (Подольскі, 37'; Швайнштайгер, 41'; Хут, 79' -- Фонсека, 40'; Боргетті, 68' і 85'). І все ж господарям вдалося взяти гору, не доводячи справу до післяматчевої лотереї. На 97-й хв. капітан німецької збірної Баллак бездоганно виконав штрафний: м'яч поцілив у праву дев'ятку мексиканських воріт -- 4:3.

З величезним нетерпінням усі очікували фіналу: вічне протистояння непримиренних суперників Бразилії та Аргентини. Три тижні тому в матчі цих збірних у відборі до чемпіонату світу-2006, який відбувся в Буенос-Айресі, перемогли аргентинці -- 3:1. Цього ж разу сильнішими виявилися пентакампеони.

Уже на 16-й хв. бразильці були попереду з перевагою у два м'ячі. На 11-й хв. Адріано потужним дальнім пострілом спрямував "шкіряну кулю" у праву дев'ятку, а за п'ять хвилин партнер Шевченка по "Мілану" Кака елегантним ударом з-за меж штрафного майданчика подвоїв рахунок -- 2:0.

Остаточно питання про переможця Кубка конфедерацій-2005 було вирішено на 47-й хв., коли Роналдінью ударом з лінії площі воріт завершив зусилля партнерів -- 3:0. А довершив розгром команди Хосе Пекермана на 63-й хв. найвлучніший снайпер турніру Адріано -- 4:0, якого до того ж було визнано і найкращим гравцем. Єдине, що вдалося аргентинцям, це забити гол престижу -- 4:1. Зробив це на 65-й хв. Аймар.

»
Львівський ешелон -- на чемпіонат світу

На міжнародних спортивних іграх країн СНД і Балтії з боротьби серед молоді, які завершилися в російському Можайську, майже щоразу на п'єдестал пошани сходили українки.
»
Звитяги фаворитів
Оксана ПАВЛЮК

Сьогодні на Wimbledon відбудуться півфінальні поєдинки. Перша ракетка світу, швейцарець Роджер Федерер, зіграє проти Ллейтона Хьюітта з Австралії, а швед Томас Юханссон поміряється силами з володарем найпотужнішої подачі, американцем Енді Роддіком.

Серед цього квартету на чвертьфінальній стадії змагань найважчу зустріч провів Роддік. Фіналіст минулорічного Wimbledon лише у п'ятій партії зламав опір француза Себастьяна Гросжана -- 3:6, 6:2, 6:1, 3:6, 6:3. Зауважимо, що через дощ цей матч було перенесено майже на годину.
»
Дівчинка без нервів
Львів'янка Яна Шемякіна -- чемпіонка Європи

Тиждень тому, коли львівська шпажистка Яна Шемякіна стала переможницею Кубка світу у командному заліку, прихильники фехтування одностайно зазначили: юній львів'янці до снаги вже й "дорослі" нагороди. І навряд чи хтось із них міг навіть припустити, що вже за кілька днів Яна зійде на найвищу сходинку п'єдесталу пошани чемпіонату Європи.