Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Цікавий світ.    Есеї Поступу.    Арт-Поступ.    post-Поступ.

6 червня 2005 р.

15:19 25-05-2017 -   У Львові поблизу залізничного вокзалу пограбували чоловіка
  14:8 25-05-2017 -   За одну ніч львівські патрульні зупинили десятьох п'яних водіїв
  14:0 25-05-2017 -   До Львова приїде німецька скрипалька Сюзанна Мате
  13:58 25-05-2017 -   На пл. Кропивницького збудують дитячий майданчик
  13:9 25-05-2017 -   Кримчанин організував у Львові торгівлю амфетаміном
  15:22 25-05-2017 -   Нацполіція отримала 635 нових гібридних авто
  14:6 25-05-2017 -   В тернопільських автоматах з продажу води виявили технічну воду замість артезіанської
  14:5 25-05-2017 -   Береза пригрозив опозиції ніччю довгих ножів
  14:4 25-05-2017 -   Рада визнала бойовий гопак національним видом спорту
  14:1 25-05-2017 -   СБУ пояснила заборону соцмереж синім китом і порно
  15:21 25-05-2017 -   У Новій Зеландії вперше запустили ракету в космос
  14:3 25-05-2017 -   У Каннах показали фільм із зіркою "Сутінків"
  13:13 25-05-2017 -   Лобода стане ведучою російської премії
  10:27 25-05-2017 -   У Красноярському краї РФ згоріли 130 будинків
  15:23 24-05-2017 -   У США загорівся літак у польоті, є постраждалі

·  ·

___________________________________________________________________________

Переможний гол львів'янина

Влучний удар форварда львівських "Карпат" Максима Фещука приніс перемогу молодіжній збірній України у відбірному матчі першості Європи над ровесниками із Казахстану -- 2:1.

Головний тренер української молодіжки Олексій Михайличенко у звітній зустрічі задіяв гравців, які найближчої п'ятниці проведуть у Голландії стартовий поєдинок фінальної частини юніорської першості світу (U-20). Однак це не завадило "синьо-жовтим" здобути перемогу, хоча й далася вона не без зусиль.

Значна територіальна перевага господарів призвела до першого успіху вже на 19-й хв. Мілевський увірвався в карний майданчик гостей і не без допомоги когось із захисників опинився на газоні. Болгарський арбітр Галін Москалєв, не задумуючись, вказав на 11-метрову позначку. Алієв упевнено виконав вирок -- 1:0. Однак за 12 хв., скориставшись неузгодженістю дій оборонців та кіпера українців Мусіна, Шакін головою переправив м'яч у сітку воріт
"синьо-жовтих" -- 1:1.

І все ж останнє слово у матчі було за українцями: за хвилину до перерви затяжна атака завершилася навісною передачею Кіцути, на яку відгукнувся Фещук, -- після його удару головою "шкіряна куля" опустилася у дальньому куті воріт Григоренка -- 2:1. По перерві наша команда й надалі контролювала перебіг подій у зустрічі, однак голів глядачі більше не побачили.

Результати інших матчів у 2-й групі: Албанія -- Грузія, 0:1; Туреччина -- Греція, 0:1.

Турнірне становище команд: 1. Данія -- 19 очок (7 матчів); 2. Греція -- 14 (8); 3. Туреччина -- 14 (8); 4. Україна -- 13 (8); 5. Грузія -- 8 (7); 6. Албанія -- 5 (8); 7. Казахстан -- 0 (6).

»
Випробування першим номером
Українські футболісти зробили ще один крок до фінальної частини ЧС-2006

Футбольна збірна України, обігравши на полі НСК "Олімпійський" команду Казахстану -- 2:1, продовжує утримувати лідерство у 2-й європейській відбірній групі чемпіонату світу-2006.

Перед українськими футболістами в матчі із казахами стояло три завдання. По-перше, обов'язково треба було перемогти. По-друге, постаратися уникнути серйозних ушкоджень, адже вже післязавтра на "синьо-жовтих" чекає гостьовий двобій із греками -- чинними чемпіонами Європи і головними конкурентами у боротьбі за путівку до Німеччини. І по-третє, аби вийти на зустріч у Афінах в оптимальному складі, потрібно було уникнути жовтих карток. На матч проти Казахстану в складі українців вийшли аж семеро гравців, у пасиві кожного з яких було по "гірчичнику". На щастя, усі три пункти вдалося виконати. І це не може не тішити.
»
Нічия на користь України
Футболісти Туреччини і Греції підписали мирну угоду

Очне протистояння головних конкурентів українських футболістів, збірних Туреччини і Греції, за путівку на фінальну частину чемпіонату світу-2006 завершилося внічию -- 0:0.

Поєдинок третього призера Мундіаля-2002 проти переможця Євро-2004 викликав шалений інтерес і мав величезне турнірне значення для обох команд. Щоправда, і гості, і гравці, і тренер Отто Рехагель перед матчем говорили, що їх влаштує і нічия. Натомість господарі налаштовувалися лише на перемогу.
»
Битви в Южному
Оксана ПАВЛЮК

Баскетболісти маріупольського "Азовмашу" та БК "Київ", здолавши у півфінальних серіях плей-оф української чоловічої Суперліги з однаковим рахунком 3:0 відповідно "Хімік" із Южного і МБК "Одеса", в очному протистоянні розіграють "золото" національного чемпіонату.

Треті матчі обох серій, які виявилися завершальними на півфінальній стадії змагань, відбулися в Южному. У поєдинку МБК "Одеса" -- БК "Київ" фаворитами вважали гостей. Однак Вадим Пудзирей зумів належно налаштувати свою команду . Зауважимо, що "муніципали" задіяли у грі лише сімох виконавців, до того ж один із них, Тимошенко, провів на майданчику лічені хвилини.