13:12 22-09-2017 -   Луценко шокований станом другої лінії оборони в зоні АТО
  10:44 22-09-2017 -   Житомирщину накрив аномально великий град
  15:15 22-09-2017 -   Актрису з "Мухтара" ввели в кому через травму
  13:11 22-09-2017 -   У російській Держдумі з виставки вкрали хамон
  13:9 22-09-2017 -   Вчені назвали легкий спосіб продовження життя
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм

___________________________________________________________________________

Стартовий нокаут "вовків"
Розпочалися півфінальні серії плей-оф баскетбольної Суперліги
Оксана ПАВЛЮК

У перших матчах півфінальних серій стадії плей-оф баскетбольного чемпіонату України в чоловічій Суперлізі БК "Київ" та маріупольський "Азовмаш" обіграли, відповідно, МБК "Одеса" і "Хімік" з Южного.

Цікаво, що в минулорічному чемпіонаті склад півфінальних пар був аналогічним. Як і тоді, зараз фаворитами є кияни та маріупольці. Одразу зазначимо, що в перших поєдинках вони виправдали прогнози фахівців. Щобільше, у Києві долю матчу було вирішено практично ще у першій чверті. Вже на 4-й хв. рахунок був 12:4 на користь "вовків", а стартову 10-хвилинку команда Ренато Паскуалє завершила з перевагою у 14 пунктів -- 30:16.

Малюнок гри не змінювався до фінальної сирени. "Муніципали" очевидно поступалися господарям ростом, а в баскетболі є таке правило -- хто виграє щит, той виграє і матч. А найяскравішими епізодами зустрічі стали сутичка між Лончаром та Янсонсом у другій половині та влучний кидок Лєбєдєва наприкінці матчу, завдяки якому господарі перейшли гросмейстерський рубіж у 100 очок. БК "Київ", не докладаючи надзусиль, одержав більш ніж переконливу перемогу -- 106:74.

Значно цікавішим був поєдинок у Маріуполі. У нинішньому сезоні "Азовмаш" і "Хімік" у регулярному чемпіонаті зустрічалися між собою чотири рази і записали на свій рахунок по дві перемоги. Цікаво, що саме южненці у грудні зупинили переможну ходу маріупольців. Але матчі попередніх етапів не можна навіть порівняти з поєдинками плей-оф.

Як і в Києві, в Маріуполі господарі з перших хвилин пішли вперед -- 12:3. Особливо вдало на перших хвилинах серед підопічних Рімаса Гірскіса діяли Яйло та Евері. Перевага в дев'ять пунктів збереглася до кінця першого періоду -- 29:20. Двохвилинна перерва пішла на користь "хімікам", які вже у середині другої чверті навіть вели у рахунку -- 32:31. Проте це був локальний успіх команди Звєздана Мітровіча. На велику перерву "Азовмаш" пішов із запасом у шість очок -- 46:40.

Гірскіс вдало проводив ротацію складу, і це дало свій результат. Розрив у рахунку доходив до 14-ти пунктів. У гостей очевидно випадав із гри Фітч, а без нього южненцям боротися з "Азовмашем" заважко. Гості так і не зуміли наблизитися до господарів, а тому останні хвилини суперники грали спокійно. 82:71 -- перемога маріупольців, але можна не сумніватися, що у цій півфінальній парі головні події ще попереду.

»
Свято футбольних гурманів
Київське ''Динамо'' -- володар Кубка України-2005

Світлина з архіву ПоступуФутболісти київського "Динамо" у фінальному матчі розіграшу Кубка України обіграли донецький "Шахтар" -- 1:0 -- і всьоме в історії стали володарями почесного трофею.

Можна не сумніватися в тому, що всі, хто став свідком цього захопливого видовища, запам'ятають фінал-2005 надовго. А ті, хто з якихось причин його не бачив, нехай кусають лікті.

Рівень гри, яку продемонстрували "Динамо" та "Шахтар", відповідає вимогам найвибагливіших футбольних естетів. І це тоді, як жодній із команд так і не вдалося забити гол із гри. Єдине, що засмучує -- надто мало на полі було футболістів з українськими коренями.
»
П'єдестал окупували львів'янки

На IV літніх юнацьких спортивних іграх України з боротьби, які завершилися в Коломиї, львів'янки були поза конкуренцією. Перше загальнокомандне місце та 13 нагород -- дуже пристойний здобуток львівських сильних представниць слабкої статі.
»
Шахові розбірки у Криму

Володаркою золотої медалі жіночого чемпіонату України з шахів, який завершився в Алушті, стала 19-річна Ганна Ушеніна з Харкова.

Доля чемпіонського титулу, боротьбу за який, за швейцарською системою, вели 46 шахісток, вирішувалася у заключному, ІХ турі змагань. Ганна Ушеніна зуміла перемогти члена національної збірної України Тетяну Василевич із Євпаторії, яку більшість фахівців вважала головним фаворитом чемпіонату, і, набравши у підсумку 7,5 очка, на 0,5 пункта випередила головну конкурентку -- 18-річну Наталку Здебську із Краматорська, яка також виграла свій поєдинок. На третю сходинку п'єдесталу пошани, знову ж таки завдяки перемозі у заключному турі, зійшла 16-річна киянка Катерина Должикова -- 6,5 очка.