Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    ДАЙДЖЕСТ.    Економіка у Поступі.    Репортаж Поступу.    Арт-Поступ.    Пост-Faktum.

27 травня 2005 р.

15:28 28-04-2017 -   У Львові буде встановлено меморіальну таблицю Андрію Білику
  15:23 28-04-2017 -   Шахрай не заплатив львів’янці $6 тис. за куплений автомобіль
  15:21 28-04-2017 -   На Львівщині судитимуть чоловіка, який викрав з могили на кладовищі погруддя пам’ятника
  14:5 28-04-2017 -   Через ремонт колії трамваї не їздитимуть до львівського залізничного вокзалу п'ять місяців
  14:1 28-04-2017 -   Внаслідок задимлення через коротке замикання електромережі у 1-ій поліклініці постраждалих і збитків немає
  15:30 28-04-2017 -   4 травня почнеться суд над Януковичем, докази неспростовні – Порошенко
  15:25 28-04-2017 -   Двоє офіцерів ЗСУ продавали перепустки через лінію розмежування
  15:17 28-04-2017 -   Ситник: ГПУ порушила справи проти Супрун
  13:59 28-04-2017 -   Порошенко: Гроші Януковича уже в Держказначействі
  12:46 28-04-2017 -   Шахраї зняли більше десяти мільйонів із карток українців
  15:33 28-04-2017 -   Самойлова підтвердила, що 9 травня співатиме в окупованому Севастополі

"Карпати" та івано-франківський "Спартак" розійшлися мирно

У матчі 31-го туру першості України серед команд першої ліги футболісти львівських "Карпат" на полі стадіону "Україна" не зуміли обіграти "Спартак" з Івано-Франківська. Галицьке дербі цього разу завершилося внічию -- 1:1.

У першому таймі нечисленні глядачі, які віддали перевагу перегляду галицького дербі над телетрансляціями поєдинків лідерів вищої ліги, відверто нудьгували. Команди діяли у середньому темпі, без особливого бажання загострювати гру. Загалом від перших 45-ти хвилин залишилося неприємне враження -- команди відбували номер на полі і пахло "договорняком".

На щастя, другий тайм виявився по-справжньому бойовим і, незважаючи на нічийний підсумковий результат, дії гравців обох команд переконали усіх у тому, що ніякої попередньої домовленості щодо результату матчу не було. На післяматчевій прес-конференції тренер "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький пасивність "зелено-білих" у першому таймі пояснив так: "Команда за чотири тижні зіграла сьогодні вже сьомий поєдинок, чотири з них були виїзними. У гості ми їздимо потягом, і хлопці не встигають відновитися. Саме тому гравці боялися, що на 90 хвилин їх не вистачить. Тим паче, що поле було доволі м'яке. До того ж у нас серйозні кадрові проблеми. Вже зараз можна говорити про те, що в "Карпатах" більше не гратимуть Бровченко, Распопов, Сахно та Іванський. А Фещук, Шуст, Федорів та Іщенко вирушають у збірну. Отож у нас на два завершальні матчі залишається десять гравців і ми змушені будемо звертатися по допомогу до нашої другої команди".

Найцікавіше у матчі відбулося одразу по перерві. З перших секунд другого тайму господарі доклали зусиль, і Лапко небезпечно пробив здалеку, але м'яч пройшов над перекладиною. А вже на 47-й хв. Фещук із лівого флангу зробив передачу на дальню штангу, і темношкірий легіонер "зелено-білих" Годвін, падаючи, переправив "круглого" у сітку -- 1:0. Важко навіть пригадати, коли Годвін востаннє забивав, але минулої середи він цього не міг не зробити. Адже 25 травня -- День визволення Африки...

Проте тішилися львів'яни недовго. Івано-франківці, розігравши м'яч з центру, провели миттєву атаку. У її завершальній стадії Худоб'як, який наступного сезону напевне гратиме вже у Львові, з правого флангу увірвався в штрафний майданчик і несподівано сильно пробив у ближній кут. Тлумак такого зухвальства точно не очікував -- 1:1.

Доволі цікавою була боротьба й надалі, однак голів глядачі більше не побачили. А найбільш резонансним став епізод на 69-й хв. У карному майданчику гостей хтось із оборонців смикнув за футболку Фещука, і той опинився на газоні, але арбітр із Сум Євген Котовенко промовчав. "Карпати" вже давненько не били пенальті...

»
Смугасте життя Шевченка
"Ліверпуль" -- переможець Ліги чемпіонів-2005

Футболісти англійського "Ліверпуля" у фіналі Ліги чемпіонів у серії післяматчевих пенальті обіграли італійський "Мілан" -- 3:2 (основний та додатковий час -- 3:3). Марсесайці вп'яте в своїй історії вибороли головний трофей для клубних команд Старого Світу.

Коли іспанський арбітр Мехуто Гонсалес дав свисток про завершення першого тайму, на вболівальників та гравців "Ліверпуля" шкода було дивитися: на табло стадіону "Ататюрк" у Стамбулі горіли цифри 3:0 на користь "Мілана".
»
Зустрічі призначають у рингу

Львівські прихильники професіонального боксу, які щоразу приходять підтримати своїх улюбленців на трибунах цирку, незабаром знову стануть свідками видовищних поєдинків: 3 червня цього року у межах Міжнародного турніру з боксу супротив нашим майстрам шкіряної рукавички чинитимуть візаві з країн Європи.

Прикрасою традиційного вечора боксу стане поєдинок за титул інтерконтинентального чемпіона за версією IBО, в якому досвідчений львів'янин Роман Джуман у зустрічі з росіянином Максимом Нестеренком спробує повернути втрачений пояс. Двобій триватиме 12 раундів по 3 хвилини.