Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Історія у Поступі.    Арт-Поступ.    Пост-Faktum.

23 травня 2005 р.

16:47 21-09-2017 -   На Львівщині СБУ затримала на хабарі слідчого Нацполіції
  16:46 21-09-2017 -   Після удару блискавки помер курсант Львівської академії сухопутних військ
  16:44 21-09-2017 -   У Львові хочуть добудувати колію на Коперника
  14:20 21-09-2017 -   Слідчий Нацполіції погорів на хабарі на Львівщині
  14:13 21-09-2017 -   Львівські «Леви» боротимуться за «бронзу» з київськими «Джокерами»
  16:50 21-09-2017 -   На Хмельниччині внаслідок ДТП загинуло 11 корів
  16:42 21-09-2017 -   У Києві назвали нові цифри щодо полонених на Донбасі
  14:16 21-09-2017 -   Жінка, яка потрапила з дитиною під трамвай, померла у "швидкій"
  14:14 21-09-2017 -   Мерія столиці евакуйована через звістку про міну
  12:53 21-09-2017 -   На Волині голову селищної ради спіймали на хабарі
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм
  11:40 21-09-2017 -   Російські вчені спрогнозували розкол Євразії
  11:36 21-09-2017 -   Зустріч Трампа і Порошенка триватиме годину
  13:27 20-09-2017 -   Киргиз надряпав своє ім'я на меморіалі Лінкольна у Вашингтоні

·  ·

___________________________________________________________________________

"Дніпро" годі впізнати
Юрій ГОРАК

Виїзну перемогу над "Дніпром" в 27-му турі тренер "Закарпаття" Віктор Ряшко присвятив... Несторові Шуфричу.

Відбулися матчі чергового туру чемпіонату України з футболу серед команд вищої ліги. Мабуть, найбільше були здивовані виступом своєї команди дніпропетровські вболівальники.

"Дніпро" -- "Закарпаття", 0:3

Голи: 26' Кобин, 42' Шевцов, 70' Голайдо.

В разі перемоги підопічні Євгена Кучеревського виходили на третє місце в турнірній табличці, але ужгородці мали свої плани на цю гру.

Перші 25-ть хвилин дніпряни володіли територіальною перевагою, але, як повідомляє офіційний сайт "Дніпра", загрожували воротам Луценка лише раз (Бідненко). Закарпатці ж відкрили рахунок зі штрафного (Кобин). Закріпив перевагу гостей Шевцов, який увірвався в штрафну і пробив метрів з 14-ти.

По перерві в господарів на полі з'явилися Венглинський та Кравченко, і їх перевага стала ще більш помітною. По воротах гостей пробивали Корніленко та Єзерський. На поміч Венглинському та Корніленкові на поле вийшов ще й Балабанов, але гол знову забили гості. Шевцов на швидкості пройшов по центру і віддав точний пас ліворуч на Голайдо. А той не схибив. Дніпропетровці й після цього намагалися забити бодай гол, але...

"Відверто кажучи такої команди я ще не бачив, -- розповідає після мату Євген Кучеревський. -- Були невдалі ігри, були спади, а сьогодні, якщо б я прийшов і подивився збоку на цю команду, одягнену в іншу форму, то ніхто б мене не переконав, що це "Дніпро". Тренер же гостей Віктор Ряшко відзначив дисципліновану гру в захисті своєї команди та хорошу реалізацію моментів. А перемогу, за словами тренера, гравці присвятили заарештованому Іванові Різаку, а також Тамарі Прошкуратовій і Несторові Шуфричу, які перебувають у лікарні.

"Чорноморець" -- "Волинь", 2:1

Голи: 9' Лошанков, 23' Полтавець -- 75' Трішовіч

У першому таймі матчу одесити переважали гостей. Відкрив рахунок Лошанков, якому асистував Кирлик. А другу гольову передачу на Полтавця, пройшовши по правому флангу, зробив Данилевський.

По перерві лучани доклали чимало зусиль, щоб врятувати гру. Але гол підопічні Петра Кушлика (замінює дискваліфікованого Кварцяного) провели лише один, та й той з пенальті.

Результати інших матчів 27-го туру: "Борисфен" -- "Металіст", 0:1, "Ворскла" -- "Кривбас", 2:1, "Металург" (Д) -- "Шахтар", 1:3, "Металург" (З) -- "Оболонь", 1:0, "Динамо" -- "Іллічівець", 2:0 (дивись репортаж "Поступу").

»
"Ювентус" став чемпіоном
Віталій ЗЕМЛЯНКО

Футбольний клуб "Манчестер Юнайтед" задовольнився в цьому сезоні лише бронзовими нагородами чемпіонату Англії. А "Ювентус" став чемпіоном ще до гри з "Ліворно" в неділю.

АНГЛІЯ. Батьківщина футболу визначилася з володарем Кубка країни. У фіналі, де зустрілись "Арсенал" та "Манчестер Юнайтед", в основний та додатковий час м'яч так і не побував у воротах. Для обох команд цей матч був останнім шансом виграти хоча б щось у цьому сезоні. І каноніри в серії післяматчевих пенальті скористалися ним завдяки промаху Скоулза (5:4).
»
Кривич -- найрезультативніший
Віталій КРУТЯКОВ

В українській суперлізі з баскетболу стартували матчі плей-оф. У серіях 1/4 фіналу команди грають до двох перемог.

Результати перших ігор цієї стадії: "Азовмаш" - "Будівельник", 95:68, "Хімік" - МБК "Миколаїв", 94:73, БК "Київ" - "Кривбасбаскет", 115:86, "Сумихімпром" - МБК "Одеса", 95:76.

У матчі проти "Одеси" сумчанин Ростислав Кривич набрав 27 очок, а гравець гостей Джеймс Бейлесс зробив 11 підборів - це найкращі показники в перших чвертьфінальних матчах.
»
В Ісландії вболівають за "Динамо"
Віталій КРУТЯКОВ, Київ -- Львів

Один із матчів 27-го туру чемпіонату України з футболу у вищій лізі набув європейського значення. За грою спостерігали шанувальники футболу з Туреччини, Греції, Ісландії, Данії та інших європейських країн.

"Динамо" (Київ) - "Іллічівець" (Маріуполь), 2:0

21 травня, Київ, НСК "Олімпійський", 4 500 глядачів

Голи: Родольфо, 24', Верпаковскіс, 31'.

"Сам я не дуже цікавлюсЯ футболом, але коли мій хороший друг Ларс дізнався, що я їду до Києва на "Євробачення", то попросив обов'язково піти на гру "Динамо" та потім йому все переповісти. Він великий фанат вашого клубу, - розповідає кореспондентам "Поступу" мешканець Ісландії Йонас.

Наплив іноземних гостей на матчі був зумовлений тим, що НСК "Олімпійський" сусідує з Палацом спорту, де того дня відбувалося "Євробачення".

Однак єврофутболу не вийшло. "Динамо" зробило для перемоги рівно стільки, скільки було потрібно, а "Іллічівець" боротьби нав'язати не зумів. Перший гол у ворота гостей влетів після потужного удару з-за меж штрафного Родольфо. Остаточний же рахунок після навісу Гусєва ударом головою встановив Верпаковскіс.
»
Переможний фініш "Тайму"

В останньому, тридцятому, турі першості України з футзалу у вищій лізі у Львові відбулися два матчі.

ТВД (Львів) -- "Тайм" (Львів), 1:2

21 травня, Палац спорту "Будівельник", 500 глядачів

Голи: Вахула, 20' -- Баландюх, 25', 34.

Як розповів кореспондентові "Поступу" голкіпер та капітан "Тайму" Тарас Євуш, у першій половині матчу гра була рівна. Однак коли до перерви залишалися лічені секунди, Вахула скористався виходом сам-на-сам з голкіпером.

Після перерви гравці "Тайму", які отримали прочухана від свого тренера Володимира Когута, кинулися відіграватися. І це їм вдалося. Баландюх спочатку замкнув на дальній штанзі передачу Паучка, а згодом був першим на добиванні після потужного удару Шафранського -- 2:1.

Результат матчу "Енергія" (Львів) -- "Київська Русь" (Донецьк) -- 7:4. Підсумкове турнірне становище лідерів та львівських команд: 1) "Шахтар" -- 77 очок; 2) "Інтеркас" -- 63; 3) Єнакієвець -- 56; 4) "ЕНЕРГІЯ" -- 53; 12) ТВД -- 22; 13.) "ТАЙМ" -- 21.
»
Дрімайло - найкращий у Моршині
Віталій КРУТЯКОВ, Роман ЯВОРСЬКИЙ, ТРК "Люкс"

На ІІІ Міжнародному турнірі з боксу серед юніорів "Кубок Карпат-2005", який в неділю завершився в Моршині, взяло участь понад сто спортсменів із восьми країн.

Найкращим боксером турніру визнали 18-річного Романа Дрімайла зі Стрия, який у фінальному двобої у ваговій категорії до 64 кг переміг Бахтияра Жуніса з Казахстану.

Переможцями в інших вагових категоріях стали: до 48 кг - Павло Гнатковський (Україна), до 51 кг - Сергій Хайров (Україна), до 54 кг - Ніджахіт Шелік (Туреччина), до 57 кг - Четін Йоздемірш (Туреччина), до 60 кг - Бахиджан Кожабек (Казахстан), до 69 кг - Андрій Меленко (Україна), до 75 кг - Дмитро Смагула (Україна), до 81 кг - В'ячеслав Шабранський. Переможці в категоріях до 91 кг та надважкій (більше 91 кг) визначилися вчора ввечері.