15:15 22-09-2017 -   Актрису з "Мухтара" ввели в кому через травму
  13:11 22-09-2017 -   У російській Держдумі з виставки вкрали хамон
  13:9 22-09-2017 -   Вчені назвали легкий спосіб продовження життя
  16:40 21-09-2017 -   Творці "Гри престолів" повідомили про новий спін-офф
  14:17 21-09-2017 -   На Оскар висунули третій український фільм

Кубок Співдружності знову в Києві
Захар ФЕДОРАК

Початок. стр. 1
Кубок Співдружності. Фінал. “Спартак” (Москва) –“Динамо” (Київ) – 3:4.
Голи: Цихмейструк(5), Данішевський (44), Сичов(88) – Хацкевич (7), Пєєв (45), Белькевич (63), Ідахор (86).
“Динамо”: Рева, Головко, Ващук, Несмачний, Боднар, Гусін, Пєєв (Кардаш, 77), Косовський (Гіоане, 58), Белькевич, Хацкевич (Гавранчич, 89), Ідахор (Шацьких, 90). Ми вже й забули, коли востаннє київське “Динамо” тішило нас перемогами на світових чи європейських змаганнях. І ось нарешті дочекалися. І хоча Кубок Співдружності – це далеко не ліга Чемпіонів чи кубок УЄФА, однак і там виграш динамівців приносить нам, уболівальника, позитивні емоції. Тим більше з огляду на провальний минулорічний виступ на цьому турнірі українського чемпіона та суперника у фіналі, якого здолали кияни. Ним був одвічний опонет “Динамо” – московський “Спартак”. До того ж приємно здивувала і націленість киян на успіх: двічі програючи по ходу гри, вони все ж змогли одержати перемогу.
Початок першого тайму був за господарями. Спартаківці частіше контролювали м’яч та намагалися комбінувати, і вже на 5 хвилині українець Едуард Цихмейструк, показавши свої найкращі якості, пробив із 20 метрів і забив красивий м’яч. Тут кияни оговталися – і вже через дві хвилини завдяки білоруським легіонерам український чемпіон зрівняв рахунок. Відтак динамівці вирівняли гру і мали кілька непоганих нагод, щоби вийти вперед. Однак знову справдилося правило: не забиваєш ти – забивають тобі. За хвилину до завершення тайму гол “зробив” Єгор Тітов, а допомогла йому в цьому бездіяльність київських захисників. Тітров видав прекрасну верхову передачу на Данішевського, який головою і переправив м’яч у ворота. Та на перерву команди все ж пішли за нічиєї. Уже під час доданого суддею часу Пєєв забив головою гол у ворота “Спартака”. Другий тайм розпочався жваво – з атак динамівців. Однак результату дії футболістів київського клубу не принесли. А тим часом москвичі трохи пригасили наступальний порив киян – і самі стали завдавати ударів по воротах Віталія Реви. Та все ж динамівці контролювали ситуацію на полі. І підтвердженням цьому став забитий на 63 хвилині гол Белькевича. Після цього вже багато хто зрозумів, що кияни не втратять перемоги. Вони на ділі контролювали м’яч, час від часу створюючи небезпечні ситуації біля воріт Левицького. Коли здавалося, що матч так і завершиться, футболісти обох команд потішили вболівальників голами. Спершу Несмачний за 5 хвилин до завершення матчу чудово пройшов по лівому флангу і зробив простріл на дальню штангу, на який і чекав Лакі Ідахор – 4:2. Однак на цей раз спартаківці швидко відквитали м’яч: Сичев метрів з 15 спрямував м’яч у “дев’ятку” київських воріт. Та на більше москвичів не вистачило.
Взагалі, останній матч киянам вдався. І попри те, що спартаківці вже встигли провести тренувальний збір за кордоном, динамівці виглядали краще за своїх суперників. І що б там не говорили (до речі, цілком правильно) про недоцільність проведення Кубка Співдружності, все ж приємно, коли динамівці виграють, хай навіть на такому “несерйозному” турнірі. Бо вболівальники вже й перестали надіятися, що “Динамо” ще здатне когось обіграти, окрім команд із колишнього СРСР.

»  ЄВРОЧЕМПІОНАТИ
“Баварія” починає з розгромної поразки
А Шевченко знову не забиває пенальті
Остап АНДРЕЙЧУК

Вболівальники “Барси” влаштували своєму клубу справжне “пекло”. Світлина Yahoo.Sports
Після зимових канікул поновився чемпіонат у Німеччині. Відразу в 19-му турі шокувала своїх фанів велика “Баварія”. Команда Отмара Хіцфельда бездарно програла “Шальке 04” з розгромним рахунком 1:5. Здається, цього року баварцям таки доведеться забути про чемпіонство у Бундеслізі: відрив від лідера першості “Баєра” становить 8 очок. До речі, “фармацевти” у звітному турі не мали великих клопотів з ростоцькою “Ганзою” – 2:0.
»  ТЕНІС
Австралійські несподіванки закінчилися

От і завершився перший у цьому році турнір Великого шолома – Відкритий чемпіонат Австралії. Слід сказати, що це був чи не найбагатший на сюрпризи турнір за всю історію проведення змагань Великого шолома.
»
СПОРТ-БЛІЦ

Головний керманич національної збірної України Анатолій Богданов назвав список із 23 хокеїстів, які виступлять на Олімпійських іграх у Солт-Лейк-Сіті. Стало відомо, що головна НХЛ-івська українська сила почне прибувати до української команди 11 лютого. Федотенко до розпорядження Богданова буде з 11 лютого і повинен зіграти в усіх матчах, Варламов пропустить одну гру 13 лютого.
  ·  Ярослав Кендзьор: 31 березня Сергій Медведчук залишить свою посаду
  ·  “Динамо” знову чемпіон!
  ·  Богдан Дубневич: Мій агроном, на відміну від футболіста Андрія Шевченка, не прод