Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    Економіка у Поступі.    Арт-Поступ.    post-Поступ.    Пост-Faktum.

16 травня 2005 р.

16:59 31-07-2017 -   Найближчими днями синоптики прогнозують спеку до 35° вдень
  15:3 31-07-2017 -   У центрі Львова на площі Катедральній висадили клени
  14:55 31-07-2017 -   На Львівщині водій збив 11-річну велосипедистку
  14:53 31-07-2017 -   Львівській міській лікарні подарували УЗД-апарат вартістю 1,8 млн грн
  12:57 31-07-2017 -   Доріжки навколо озера у Стрийському парку замостять бруківкою
  17:1 31-07-2017 -   Держкіно виділить на зйомки "Захара Беркута" 30 мільйонів
  16:56 31-07-2017 -   У серпні українці матимуть «додаткові» вихідні 31.07.2017 15:25
  15:6 31-07-2017 -   У центрі Івано-Франківська обстріляли автомобіль, поранений чоловік
  14:54 31-07-2017 -   На Сумщині затримано на хабарі лікаря районної лікарні
  14:53 31-07-2017 -   Міністра фінансів України запідозрили в ухиленні від сплати податків, – ЗМІ
  16:57 31-07-2017 -   Пізня вагітність сприяє продовженню тривалості життя, – вчені
  14:49 31-07-2017 -   В атмосфері Титана вчені виявили фрагменти позаземного життя
  12:49 31-07-2017 -   Актори Гри престолів прокоментували "ключову зустріч"

15 травня, Львів, Палац спорту "Будівельник", 200 глядачів

Голи: Паучок, 7', 25', Баландюх, 26', 29' -- Татарінов, 7', 10', Корнійчук, 16', Шевченко, 17'.

Нічия з командою, яка займає у першості України друге місце, для молодого львівського колективу є беззаперечно успішним результатом.

У першому таймі господарі неуважно діяли на п'ятачку біля своїх воріт. Саме звідси Татарінов (двічі) та Шевченко забивали, а Корнійчук відзначився після стрімкої контратаки.

Зате в другій половині львів'яни почали діяти швидше. І результат не забарився. Спочатку Паучок оформив дубль та скоротив рахунок. Згодом Баландюх забив із кутового -- 3:4. Ну а остаточний рахунок було встановлено після того, як той же Баландюх прострілив, а киянин Чепорнюк у підкаті переправив м'яча у свої ворота.

Найбільша перемога політехніків

"Львівська політехніка" - "Дніпро" (Дніпропетровськ), 107:87 (19:24, 31:30, 32:16, 25:17)

15 травня, Львів, Палац спорту "Будівельник", 300 глядачів

ЛП: Штереб (27 очок, з них 5х3), Мартинов (19, 1х3), Мінчаков (11 + 4 підбори + 2 блок-шоти), Кардас (5, 1х3), Дружбляк (2) -- стартова п'ятірка, Виноградов (16, з них 2х3 + 4 підбори), Скуматов (10 + 4 підбори), Тутубалін (10 + 4 підбори), Калугін (5), Панченко (2).

Ця гра не аж такого турнірного значення для обох команд. "Львівська політехніка" достроково забронювала за собою останнє місце у Суперлізі, а "Дніпро" своєю чергою вже втратив шанси зачепитися за восьме місце, яке б дарувало їм вихід у плей-офф.

Однак "політехніки" вирішили потішити вболівальників та здобули найбільшу перемогу в сезоні, крім того вдруге в першості подолали стоочкову межу. Після загалом рівного першого тайму, вирішальний запас львів'яни створили у третьому періоді. Виділявся в цей час на майданчику Юрій Штереб, який в передостанній десятихвилинці набрав 18 очок.

»  ПРЯМА МОВА
Богдан БЛАВАЦЬКИЙ: Мрію про Кубок УЄФА
Розмовляв Віталій КРУТЯКОВ

"Поступу" не байдуже майбутнє футболу в нашому реґіоні. Тому ми започатковуємо серію матеріалів про те, яким бачать сучасний футбол знані футбольні тренери. Цього разу своїм тренерським досвідом з читачами поділився відомий львів'янам фахівець Богдан Блавацький.
»
"Барселона" -- чемпіон
Юрій ГОРАК

Відбулися матчі чергових турів у європейських футбольних чемпіонатах. Для здобуття чемпіонського титулу "Барселоні" вистарчило нічиєї з "Леванте".
»
Канадці вистояли

В суботу у Відні відбулися півфінальні матчі чемпіонату світу з хокею. До фіналу вийшли збірні Чехії та Канади.

Швеція -- Чехія, 2:3. Це був упертий матч рівних суперників. Перший період пройшов без закинутих шайб. А на 32-й хвилині рахунок відкрив швед Хогланд. За чотири хвилини чехи відігралися (Каянек), а на початку третього періоду Страка після передачі Проспала виводить чехів уперед. Однак Седін на 53-й хвилині зрівнює рахунок. У час, що залишився до закінчення поєдинку, рахунок вже не змінювався (2:2). А переможну шайбу на 65-й хвилині матчу провів Радек Дворак.