Перша сторінка.    Погляд.    Поступ у Львові.    Поступ з краю.    Поступ у світі.    Спорт-Поступ.    ДАЙДЖЕСТ.    Економіка у Поступі.    Тема Поступу.    Арт-Поступ.    Пост-Faktum.

6 травня 2005 р.

17:32 21-07-2017 -   Дорогу від вул. Зеленої до вул. Пасічної відремонтують
  14:57 21-07-2017 -   Дорогу від вул. Зеленої до вул. Пасічної відремонтують
  14:53 21-07-2017 -   У Львові за розкрадання 8 млн гривень бюджетних коштів арештували директора підприємства
  14:50 21-07-2017 -   Знайдені ручні гранати мешканець Жидачівщини передав у шкільний музей
  14:46 21-07-2017 -   Вулицю Замарстинівську відремонтують на ділянці від вул. Гайдамацької до вул. Липинського
  14:44 21-07-2017 -   Полторак заявив про небезпеку російсько-білоруських навчань
  14:39 21-07-2017 -   Суд закрив кримінальну справу проти Ляшка
  14:38 21-07-2017 -   В Україні надзвичайна пожежна небезпека
  14:35 21-07-2017 -   На нардепа Розенблата одягли електронний браслет
  14:27 21-07-2017 -   ГПУ: На заводі Мотор Січ розікрали 350 млн грн
  14:41 21-07-2017 -   Маск отримав дозвіл на тунель між Нью-Йорком і Вашингтоном
  14:37 21-07-2017 -   У Техасі дозволили пороти учнів палицею
  13:3 21-07-2017 -   Зірку американського футболу помилували після 9 років в'язниці
  11:33 21-07-2017 -   У Греції від землетрусу постраждали понад 120 людей
  10:14 21-07-2017 -   У Монако на аукціоні за мільйон євро продали годинник Путіна

·  ·

Спорт-Поступ  »  ХОКЕЙ

___________________________________________________________________________

Співвітчизників Гамлета здолали
Хокеїсти збірної України пробилися до другого етапу чемпіонату світу

Непрохідний Сімчук
Зазнавши поразок у двох стартових поєдинках чемпіонату світу, який триває на льодових майданчиках Відня та Інсбрука, від команд Швеції (2:3) і Фінляндії (1:4), хокеїсти збірної України у вирішальній зустрічі групового турніру обіграли Данію -- 2:1. У такий спосіб "синьо-жовті" здобули право продовжити боротьбу за нагороди світового форуму, а головне, зберегли місце у світовій еліті.

Першим суперником українців у групі С була збірна Швеції, яка посідає друге місце у рейтингу IIHF. Для того, аби стати авторами першої сенсації чемпіонату, підопічним Олександра Сеуканда забракло 10-ти хвилин. Так, у це важко повірити, але після 50-ти хвилин зустрічі на табло горіло 2:2. На 6-й хв. Канберг переграв кіпера українців Сімчука у ближньому бою -- 0:1. А за чотири хвилини Юнссон після передачі Родіна спрямував шайбу в пустий кут воріт українців -- 0:2.

Однак у другому періоді наші хлопці зуміли відігратися. Спочатку Савенко на 27-й хв. пробив зблизька кіпера скандинавів Лундквіста, а через шість хвилин Клементьєв пострілом від синьої лінії зрівняв рахунок -- 2:2. У заключній 20-хвилинці Варламов не реалізував вихід сам на сам із кіпером, а от Альфредссон свого шансу не змарнував -- 3:2 -- перемога команди Швеції.

Перед поєдинком із фінами українці мали на відновлення менше 18 годин. Натомість суперник, який у першому своєму матчі обіграв Данію (2:1), відпочивав майже дві доби. Це зіграло значну роль у тому, що представникам Суомі "синьо-жовті" поступилися із рахунком 1:4. У команді Фінляндії влучними кидками відзначилися Ніємі (9' -- у більшості), Пелтонен (24'), Тімонен (28') та Хентунен (58'). Гол престижу, реалізувавши чисельну перевагу, провів на 36-й хв. Варламов.

У матчі із командою Данії нашу збірну для завоювання третього місця у групі С цілком влаштовувала і нічия. Адже після розгромної поразки данців від шведів (0:7), у них була значно гірша різниця закинутих і пропущених шайб (1 -- 9 проти 3 -- 7). Однак усім добре відомо, що у хокеї грати на нічию -- гірше смерті.

Матч Україна -- Данія видався надзвичайно напруженим. Кожна із команд найперше прагнула убезпечити власні ворота, а тому цілком закономірним є рахунок першого періоду -- 0:0. Хоча, будемо справедливі, данці грали дещо гостріше. І саме вони, реалізувавши кількісну перевагу, на 29-й хв. відкрили рахунок. Комбінацію партнерів кидком у пустий ближній кут воріт Сімчука завершив Дін -- 0:1.

На щастя, відігралися українці доволі швидко. Не обійшлося, щоправда, і без везіння. На 35-й хв. Варламов робив передачу на "п'ятачок" перед воротами на Шахрайчука. Але шайба рикошетом від щитків кіпера данців Хірша перетнула лінію воріт -- 1:1.

Далі обидві команди докладали всіх зусиль, аби досягти бажаного результату. Зрозуміло, що підопічні шведського фахівця Мікаеля Ліндстрьома прагнули закинути переможну шайбу, а тому у порівнянні із українцями були більш настирливі в атаці. Однак наш кіпер -- без сумніву, найкращий гравець у складі збірної України в груповому турнірі -- діяв бездоганно. Він ловив усе, що летіло у рамку.

Натомість "синьо-жовті" на 58-й хв. зуміли таки закинути переможну шайбу. Вихід три проти двох завершився кидком Семенченка, однак каучуковий диск пройшов повз стійку. Але відскочивши від борту, шайба потрапила на ключку Савенка, який із гострого кута зумів відправити її у сітку -- 2:1.

Тепер на нашу збірну чекають три поєдинки у другому раунді групового турніру проти команд Латвії, США і Канади. Перший із них, проти прибалтів, відбудеться завтра. Та головне завдання -- зберегти прописку в елітному дивізіоні -- команда Сеуканда вже виконала.

»  ФУТБОЛ
Драма на "Філіпс"
У фіналі Ліги чемпіонів зіграють "Ліверпуль" і "Мілан"

У фіналі цьогорічної Ліги чемпіонів, який відбудеться 28 травня у Стамбулі, зіграють англійський "Ліверпуль" та італійський "Мілан". Це стало відомо після того, як "россо-нері" у драматичному повторному півфінальному матчі поступилися ПСВ із рахунком 1:3. Однак завдяки голу, забитому на полі суперника (вдома підопічні Карло Анчелотті взяли гору -- 2:0), саме "Мілан" здобув путівку до Стамбула.
»  ГАНДБОЛ
Срібна вершина "Галичанки"

Сьогодні і завтра гандболістки львівської "Галичанки" в матчах ХІІ туру другого етапу чемпіонату України повинні приймати запорізький "Мотор-2". Однак на адресу Федерації гандболу України надійшла телеграма від керівництва команди гостей, в якій повідомляється, що через фінансові проблеми "Мотор-2" у Львів не приїде. А це означає, що "Галичанка" достроково, за два тури до завершення чемпіонату, вперше в історії гарантувала собі срібні нагороди національної першості.